Temno

NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE) 

Naroči
Ogledi 8 mio.
95% 75 736 3 527

Music - Elai
Mix Master - Rvchet & Sean D
Lyrics - Noizy
Video: Max Production
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/5cz1ECqruFhxOpLF1c4wJ8
iTunes: music.apple.com/us/album/nje-here-e-mire-vaccine-single/1548730683?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/1HereEMire

Zabava

Objavljeno

 

13. jan. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
fabian marcu
fabian marcu Pred 25 minutami
Shko he pall
Idajet Gjuzi
Idajet Gjuzi Pred 27 minutami
ik mo kar bythqir
1124 2114
1124 2114 Pred 56 minutami
A thu repi ku kish met👑🤔
Elona Dacolli
Elona Dacolli Pred uro
stresi dhe cllevio
ff supreme
ff supreme Pred uro
Nuk po du me permen emra se nuk merna un me plena jeni peshq shum tvogla mos u shtyni me balena 🔥🔥🔥🔥
Uesli Kodheli
Uesli Kodheli Pred 2 urami
Film I bazum ne histori te verteta
Uesli Kodheli
Uesli Kodheli Pred 2 urami
Flak nuk ka njeri qe kapet me noizy😏😏
Pop Smoke
Pop Smoke Pred 3 urami
Like kush e ngjon akoma ne 2022
Josif Gjoka
Josif Gjoka Pred 5 urami
Curse you dickhead noizy
Addison Raee
Addison Raee Pred 5 urami
Wow 8M Great Noizy
Addison Raee
Addison Raee Pred 5 urami
Otr
Addison Raee
Addison Raee Pred 5 urami
Otr
Addison Raee
Addison Raee Pred 5 urami
Do tr
Addison Raee
Addison Raee Pred 5 urami
Otr
Addison Raee
Addison Raee Pred 5 urami
Otr
Andi Andrea
Andi Andrea Pred 6 urami
Ca i ke bo ket radh nojzo, i modh je.....
Jonida 2020
Jonida 2020 Pred 6 urami
Ta kalon finemi o idot
Kleard Nikolli
Kleard Nikolli Pred 6 urami
Je ma I miri o noizy je I mall bro
Xhevi Cupi
Xhevi Cupi Pred 7 urami
Me noiyzin jom rit osht njish o don xhoni kom me ti qi ropt ej thuj edhe kenzit ropt npidh gjithve ju kom me ju prek tek per tek tonve
Koan Bardhi
Koan Bardhi Pred 7 urami
Stresi😘😘😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🥰🥰🥰🥰🥰😙😙🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
ICEY-PUBGM
ICEY-PUBGM Pred 8 urami
Kur ta vjedh nje shok hajgaren edhe i tregon naj shoqes Ti:kta me k*rin tem lyhen e me k*rin tem fryhen
Besmir Miftari
Besmir Miftari Pred 9 urami
Nuk ka laper qe mun me I dal para Legendes 🔝
Almir Copi
Almir Copi Pred 10 urami
Fute ne byth
Perplasim Ropqira
Perplasim Ropqira Pred 11 urami
JA KA QIR ROPTTTTTT 🤫🤫🤫🤫 NUK KA PIDHMOTRE QE E SFIDON NOIZY 🥊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 SA DO TE MUNDOHEN TJERET AHA VK
Sindi Nekaj
Sindi Nekaj Pred 11 urami
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Dee Nyce
Dee Nyce Pred 16 urami
So what the fuck is he sayin?
jack hyskaj
jack hyskaj Pred 19 urami
Kët djalin zor se e kap dot kush!Nuk bo mo nona si ky o "hienat e instagramit që po përvëloheni në vullkanin e zilisë dhe inatit"..pranojeni o hiena që ky djali ësht i pakrahasueshëm,binduni me veten tuaj që Rigelsin nuk e sfidoni dot.Por gjithsesi nuk ësht keq tju shohësh tek përveloheni nga inati dhe ligësia që ju ka pushtuar!!
Diti Topoviti
Diti Topoviti Pred 20 urami
🥳🥳🥳🥳❤❤💪💪💪
Mistere & Enigma
Mistere & Enigma Pred 20 urami
vertet lart. hera e par qe me pelqen. Super
joni joni
joni joni Pred 22 urami
Ky ua nxjerri vaksinen per covidin 👑👑👑
blerina O. T. R
blerina O. T. R Pred 23 urami
Baba e rrepit ma i forti në vend ta haksha zemërn king Noizy O. T. R me zemër 👌👌👌👌👑👑👑👑
Duljand Tabaku
Duljand Tabaku Pred 23 urami
Super yll
Xhevi Cupi
Xhevi Cupi Pred dnevom
Don xhoni ta qi familjen drenicake byth patllake
blerina O. T. R
blerina O. T. R Pred 2 urami
@Xhevi Cupi je fanc i Noizyt
Xhevi Cupi
Xhevi Cupi Pred 23 urami
O blero thash don xhonit ja qi familjen se edhe un jom pjes e grupit o ylli
blerina O. T. R
blerina O. T. R Pred 23 urami
na shkrive 😂😂😂ik mo Kalama së me Noizyn as Kush nuk krahasohet as don xhoni
Divine Underground King
😷🔥🔥🔥🔥 Love from India to my Albanian brothers waiting for Divine🇮🇳 x Noizy 🇦🇱 that would be bbbbbbbbaanger 🔥
Leo Leandri
Leo Leandri Pred dnevom
Sa ka noizy klikime per 2 muj fero thu as 4 vjet si mer
Username ;
Username ; Pred dnevom
Ka punuar fort per te qen ketu ku eshte sot😌😎
Tanja Aparischa
Tanja Aparischa Pred dnevom
noizy nuk është një kurë sepse ai mendon vetëm për përfitimin e tij dhe për të bërë dine para
FF seldi
FF seldi Pred dnevom
Ju bekoft zoti krejteve dhe noizyn
Ggiiu G gt uuh
Ggiiu G gt uuh Pred dnevom
Noizy is king
It’s me Klevi
It’s me Klevi Pred dnevom
Noizy=king of ballkan for rep
elton koloshi
elton koloshi Pred dnevom
Nddge
amela garuci
amela garuci Pred dnevom
you so fire noyizy
Shqiptar Shqipëria
Kinggg
muhedin makri
muhedin makri Pred dnevom
O noizy stresi te qin ne byth ty mo shkerdhat
Makishti Makishti
Makishti Makishti Pred dnevom
Skeleti ta rruan ai skipec
Vasilikh Karakwsta
Vasilikh Karakwsta Pred dnevom
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Anderson Qose
Anderson Qose Pred dnevom
i share i qe shan noizyn
Morina Morina
Morina Morina Pred dnevom
4.23 DISS Meriton Mjekiqi
Adelina Coka
Adelina Coka Pred dnevom
💪♥️
Elton Bogdani
Elton Bogdani Pred dnevom
E kam msu permendesh per zotin
Kejdii 77
Kejdii 77 Pred dnevom
M thirrin noizy historia mvjen permas 👿👿👿
Kejdii 77
Kejdii 77 Pred dnevom
King of the world 🌎
Kejdii 77
Kejdii 77 Pred dnevom
Eyoooo
LE O
LE O Pred dnevom
OTR 🔥💛💙 I PAVDEKSHEM 🇦🇱
Xhevi Cupi
Xhevi Cupi Pred dnevom
Don xhoni ropt npidh kom me ti qi kejt vec mos te nxonsha ropt tgjall tvdektit kom me ti qi ty ene klyshave verdall lagja 17 durres kur te dush ose mthuj ku do me te ardh vi tek pull ndac me grushta ndac me kallash si ta dush fjal buri vec mos te gjetsha erdha nprishtin pale sa her po nuk u duke po ska lidhje kom me te gjet
Xhevi Cupi
Xhevi Cupi Pred dnevom
Sa per tjerat osht gjithcka nregull jo mas teje jon do xhona drenicak me mamin byth patllak diten si kom per ta pa kom me ca
Xhevi Cupi
Xhevi Cupi Pred dnevom
Po ti clidhje ke nket mes mos aty ku shof un se je bab
Rigers
Rigers Pred 2 dnevi
12 vjet n'maje t'estrades🌟🌟
Rigers
Rigers Pred 2 dnevi
OTR 💪💪
Rigers
Rigers Pred 2 dnevi
Dhe dicka per emisionet Ju falenderoj Ne cdo episod 🔥🔥🔥
Ensar Jakupi
Ensar Jakupi Pred 2 dnevi
😈😈😈
Jurgen Ismaili
Jurgen Ismaili Pred 2 dnevi
Nojzi o nga ana ime dibra 😎
Endi g
Endi g Pred 2 dnevi
❤❤❤❤❤❤❤❤
Humor 24
Humor 24 Pred 2 dnevi
Cllevio serbiano - diss NOIZY ( BASS BOSTED) NE KANALIN TIM HIDHINI NJE SY💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯
Humor 24
Humor 24 Pred 2 dnevi
Cllevio serbiano - diss NOIZY ( BASS BOSTED) NE KANALIN TIM HIDHINI NJE SY💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯
Decomplex _
Decomplex _ Pred 2 dnevi
ma i madhi je wllai
GANGLAND_77
GANGLAND_77 Pred 2 dnevi
Ja ke qi ropt KINGI
Albania Albania
Albania Albania Pred 2 dnevi
🔥🔥
shaban regjepi
shaban regjepi Pred 2 dnevi
Ok nuk kam problem me ty noizi po mos e haro unikatilin
Rigers
Rigers Pred 2 dnevi
Zini me vepra 👹 Zini me t'vjetra 💪
Rigers
Rigers Pred 2 dnevi
King Rap of Balkans 🇦🇱
NJINJA_REY
NJINJA_REY Pred 2 dnevi
7,753,674 views•Premiered Jan 13, 2021
celi.334
celi.334 Pred 2 dnevi
I love u noizy
celi.334
celi.334 Pred 2 dnevi
Woooooow
celi.334
celi.334 Pred 2 dnevi
Yooooooooooooooooooo
1124 2114
1124 2114 Pred 2 dnevi
Hala tu ba buj❤👑
Juli Julian
Juli Julian Pred 2 dnevi
Bravo nojzi je rreperi me I madh ne shqipri bravo tlumt koqa
Leo Raga
Leo Raga Pred 2 dnevi
NOIZY 👑👑👑
xhulio gamer
xhulio gamer Pred 2 dnevi
ta haj zemren kush i ka bo dislike ja qi ropt
Xheni Bali
Xheni Bali Pred 2 dnevi
Keta mendojne qe un zdi gjo un i mar vesh nje nga njo super O.T.R suksese👏👏👑
Bedri Varashima
Bedri Varashima Pred 2 dnevi
E ka djeg🔥🔥🔥🔥
Majlind Shahini
Majlind Shahini Pred 2 dnevi
Si gjithmon king 💪💪
spectoras_ 94
spectoras_ 94 Pred 2 dnevi
Still not even a testicle of Unikatill...
gazi kapllani
gazi kapllani Pred 2 dnevi
Ø T R PER JETTTTTTTT
Gunz Up
Gunz Up Pred 2 dnevi
Rropistat: fak nojzi Noizy: hold my vaccine
Medine Malasi
Medine Malasi Pred 2 dnevi
ka kan qef me bo disa po skan qef me honger dajak noizy king 😎🦁
Ervinjukaj 123456789
💣💣💣💣
Ervinjukaj 123456789
🤯🤯🤯🤯
Ervinjukaj 123456789
💪💪💪💪💪
Ervinjukaj 123456789
👌👌👌👌
Ervinjukaj 123456789
👊👊👊👊
Ervinjukaj 123456789
👍👍👍👍👍
Ervinjukaj 123456789
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ervinjukaj 123456789
👑👑👑👑
Ervinjukaj 123456789
🔥🔥🔥🔥
Ervinjukaj 123456789
🔥🔥🔥🔥
Ervinjukaj 123456789
👑👑👑👑
Ervinjukaj 123456789
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ervinjukaj 123456789
👍👍👍👍
Ervinjukaj 123456789
👊👊👊👊
Ervinjukaj 123456789
💪💪💪💪👌
Ervinjukaj 123456789
🤯🤯🤯🤯
Ervinjukaj 123456789
💣💣💣💣
Florida Buzi
Florida Buzi Pred 2 dnevi
shum e bukur 🧐💋
Romeo Muca
Romeo Muca Pred 2 dnevi
e dua vetem ne byth
Naprej
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
04:23
Vinz - Freestyle
02:11
Ogledi 6 mio.
Buta - Testom
03:28
Ogledi 2,4 mio.
DON XHONI - KOKAINA
02:48
Ogledi 24 mio.
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Ogledi 18 mio.
Rich People Have Bad Taste
12:34