Temno

MELINDA - MEKATARE 

Naroči
Ogledi 13 mio.
97% 124 468 3 460

Stream or Download β€žMEKATAREβ€œ by MELINDA here 🎧 avd.lnk.to/MekatareStores
Produced by BIGBANG
Lyrics by Melinda, Gjiko & Skerdi
a REDBOX ent. Production
Mastered by: Johan Bejerholm
Directed by Valon Aziri
Video production by CINEGR8
MELINDA on INSTAGRAM: melindaademi
Styling by Walone Fashion Group
MakeUp by Arber Bytyqi
Hair by Gent Azemi (Angel Studio)
β„— AVD Digital // Β© Melinda Ademi
#melinda #mekatare

Glasba

Objavljeno

 

20. dec. 2020

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
PoznejΕ‘e gledanje
Komentarjev 100   
Melinda Ademi
Melinda Ademi Pred 2 meseci
Zemer ca do ti se sun pot bi n’fije ton kohen tu u perla na shkatrove krejt lidhjen Zemer ca do ti t’paska nxon pija ija ejj tash pom thirr po don me m’pa n’Facebook e ki block block block n’Instagram e ki block block block n’telefon e ki block block block pse ma theve zemren bre ti qifsha robt Ti ishe kot ti mjepe veq lot kaniher ki vyt mu kon me mu shok s’mendojshe me kry mendojshe me dick mu bone armik e tash ik Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi n’gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam Tu luta a tu lu tu luta a me fjat e buta qe ti kur smi ki ngu qa bone djale m’bone mekatare mos harro vajzat shiptare se lojn pa marr hakmarje E tash mos mthirr mo beb beb as mos m’thirr kur tvyjn lek lek a t’kujtohet kur u ndijsha keq qysh u zhdukshe si foto n’snap se skom kohe per me hup as nuk jom loder me lujt krejt ca ki bo ti ki mi pagu hajde meri teshat sa sti kom gjujt Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi n’gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam
lyric_ alson
lyric_ alson Pred dnevom
@Enigma Records ok
Idajet Gjyriqi
Idajet Gjyriqi Pred dnevom
Hdhehds
Nimi Shabani
Nimi Shabani Pred 2 dnevi
O zemer veq vazhdo telutem boma reply
Belushe Kapllani
Belushe Kapllani Pred 3 dnevi
Wow
Albinot Albinot
Albinot Albinot Pred 4 dnevi
πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’ͺ❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️
Kezi Beda
Kezi Beda Pred 5 urami
O kuku per keta qe sedin kush je se veq emrin me ni diku Melinda ju kish ardh me vjell.e trent nuk po na le rehat tu bertit krejt bllokun e baneses qoj pesh me pertiba me piskama tu ju me shua mureve e ketu kishe jam dikushi kegetare e hamamit turp turp turp per ty Melinda
F_Z 2021
F_Z 2021 Pred 22 urami
Bravoooooo MelindaπŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸŒŸπŸŒŸπŸŒŸπŸŒŸβœŒοΈβœŒοΈ
elkinggg
elkinggg Pred dnevom
ne i jap kersah music 10000000 pike keng shum shum shum bukr
lije lije
lije lije Pred dnevom
Melinda Ademi β€οΈπŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘ suksese
Ryva Qerimaj
Ryva Qerimaj Pred dnevom
ol po
Ledijan Zogaj
Ledijan Zogaj Pred 2 dnevi
Melinda je shum e bukur te dua fansja jeme te duaaaaa πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜šπŸ˜šπŸ˜šπŸ˜›πŸ˜šπŸ˜šπŸ˜šπŸ˜š
erkida mhilli
erkida mhilli Pred 3 dnevi
O MELINDA moj MELINDA floket e bukura syt si drita. Ti shkelqen si dielli qe ngritet lart ne behar.fancet/fancat e tu te zjarrt vdesi per te takuar.zerin e embel si akullorja buzet si molla syt si karameili dhe zemren me te bardh
Arjeta Uka
Arjeta Uka Pred 3 dnevi
πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ˜­πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ˜­πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ˜­πŸ˜­πŸ˜­πŸ˜­πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’œπŸ˜­πŸ˜­πŸ˜­
me dorΓ« nΓ« zemΓ«r
please click in my channel and see my new# video
BESA
BESA Pred 4 dnevi
Tqr* me dashuri Besa β™₯️
Bajram Hajdari
Bajram Hajdari Pred 4 dnevi
Shume e bukur kenga super me pelqeuπŸ‘ŒπŸ˜‚πŸ˜‚πŸ€ŸπŸ‘ŒπŸ‘Œ
vfkvxcnj sdcggg
vfkvxcnj sdcggg Pred 4 dnevi
I love you so ❀️❀️melida
Albinot Albinot
Albinot Albinot Pred 4 dnevi
πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘©β€β€οΈβ€πŸ’‹β€πŸ‘¨πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’ͺπŸ†πŸ‘πŸ†πŸ‘πŸ†πŸ‘πŸ‘πŸ†πŸ‘πŸ†πŸ‘πŸ†
Albinot Albinot
Albinot Albinot Pred 2 dnevi
πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘
Albinot Albinot
Albinot Albinot Pred 4 dnevi
Oj Melinda xhibon
Vinnie Del costa
Vinnie Del costa Pred 4 dnevi
Oh Blerina ca ke me Mua I have lots of love to give lots of ladies there that need..... hug’s
Nexhat Iseni
Nexhat Iseni Pred 4 dnevi
Melinda Nr1 Tjert Leta Marrin Nr2 dhe Nr3 Ikon e Mizikes Dhe Bukuris 🀩
Grep i MajtΓ«
Grep i MajtΓ« Pred 4 dnevi
Te na vetem kurvat jan Star
No Name
No Name Pred 5 dnevi
Mire se vini ne Republiken e KosovesπŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°
Gaming Shqip
Gaming Shqip Pred 5 dnevi
β€˜β€™Zemer pse ma theve zemren bre ti qifsha ropt β€˜β€™ πŸ˜‚πŸ‘‘πŸ’•β€οΈ
Rime
Rime Pred 5 dnevi
Teksti pak spo tregon cka ka dasht me thon kengetarja. E para repture eshte repture feministe pra femra qe e ul posht nje ALFA e dyta repture tregon viktimen ku mashkulli i ka fajet qe e ka lon ne kohe te veshtira. Kjo kong ka mujt mu nda ne dy kong sipas kesaj historie.
Pixonix
Pixonix Pred 5 dnevi
Jmm
Frankfurt Frankfurt
Frankfurt Frankfurt Pred 5 dnevi
Ne facbook eki blok blok ne istagram eke blok blok ne tel eke blok blok pse ma theve zemre be ti qifsha rrobt πŸ”«
Imran Khan
Imran Khan Pred 6 dnevi
Wicked tunes fire πŸ”₯
Isa Hamitialma
Isa Hamitialma Pred 6 dnevi
Alma te dua shumm melinda
Isa Hamitialma
Isa Hamitialma Pred 6 dnevi
Alma te dua shummm melinda
lflf wdhfxj Rotter
lflf wdhfxj Rotter Pred 6 dnevi
Zemr je melindaβ™₯️β™₯️β™₯️😍😍😍
omer omer
omer omer Pred 7 dnevi
Melinda shtine 1 kΓ«ngΓ« tΓ« re β€πŸ’œπŸ’™
Elena Sidonia LEAU
Elena Sidonia LEAU Pred 7 dnevi
πŸ’•πŸ’•πŸ’•πŸ˜˜πŸ‘
Rubiana Koshena
Rubiana Koshena Pred 8 dnevi
Super MelindaπŸ’–πŸ’–πŸ”₯
Lumnije Hoti
Lumnije Hoti Pred 8 dnevi
Oj melinda Kj.om keng esht shum e bukur pse ma theve zemren brenti qifsha ropt
Fardane Asmae
Fardane Asmae Pred 8 dnevi
πŸ˜ΌπŸ˜½βœŒοΈπŸ€›πŸ€œπŸ‘ŠπŸ’…πŸ’˜πŸ’”πŸ’žπŸ’—πŸ’‹πŸ’‹
Lina Racaj
Lina Racaj Pred 9 dnevi
l
Arlinda Arlinda
Arlinda Arlinda Pred 10 dnevi
πŸ’›πŸ§‘πŸ’™πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜
Amide Ibraimi
Amide Ibraimi Pred 11 dnevi
Te dua shum melinda
Igballe Cej
Igballe Cej Pred 11 dnevi
BUKUROSHEEEEEβ€πŸ‘„β€πŸ‘„β€πŸ‘„β€πŸ‘„β€πŸ‘„β€πŸ±β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­β­πŸ‘„πŸ‘„
Klodian Xhelali
Klodian Xhelali Pred 11 dnevi
πŸ’–je πŸ’–πŸ‘ŒπŸ˜˜πŸ’–
Gencii Shows
Gencii Shows Pred 11 dnevi
ShumΓ« zani i mirΓ«, fenomenal !
k dede
k dede Pred 12 dnevi
Sa bukur kur e degjon babai juaj mamaja juaj kur shan tqifsha rropteπŸ€¦β€β™‚οΈπŸ€¦β€β™‚οΈπŸ€¦β€β™‚οΈ lum babai ca pjelle ka, kush e di si ka thene me mire e derdhja ne lavaman se sa ne pjeshke!
k dede
k dede Pred 11 dnevi
@DURO S nuk e di ca je femer apo mashkull? Dmth te jesh baba dhe te shohesh cupen kur shan si baxhellat dhe kenaqet heπŸ€” offπŸ€¦β€β™‚οΈπŸ€¦β€β™‚οΈπŸ€¦β€β™‚οΈ nje familje me kulture dhe femijet dalin me kulture.. nuk i thote babait degjoje kongen te qifsha rropte kur e kendon πŸ–
DURO S
DURO S Pred 11 dnevi
nqs jeta do t ishte sic thoje ti pa sharja pa shthurje pa mekate , jeta do ishte me te vertete shume e merzitshme , njeriu eshte qenie e nderlikuar dhe jo bazike , keto sharje nganjehere e kane lezetin e tyre dhe babai i saj eshte krenar qe ajo arriti 12M shikime gjithesesi!
Ylli Hoti
Ylli Hoti Pred 13 dnevi
Bllollk
Klea Hyko
Klea Hyko Pred 13 dnevi
Melinda beji diss asaj taynes
Eshta Kosturi
Eshta Kosturi Pred 13 dnevi
bruh ti ske ze i feel bad for ma ears :(
Albanian n
Albanian n Pred 13 dnevi
and I feel bad for your taste πŸ’œ Even Nicki minaj, Jennifer lopez and mariah carey loved melindas voice kshuqe kush je ti me thon qe ska ze huh? 😭😭 it’s always the irrelevant albanian fads
Lion Heart
Lion Heart Pred 13 dnevi
Shuni🀫se e hani blockπŸ“΅..
Swthria Vagena
Swthria Vagena Pred 13 dnevi
To my ex :tqr me gjith zemren time πŸ’
DURO S
DURO S Pred 11 dnevi
Hëë tashi si beni sikur nuk ishit ju ato qe i zgjodhet ex-at , kshu e ka jeta!Ex-in duhet ta shohesh si nje element plotesues i jetes tende ne teresi jo si nje gje qe nuk kalova mire me te!mendimi im!πŸ€™πŸ»
Ardit Hoxha
Ardit Hoxha Pred 14 dnevi
Melida shum e dua sum edhe nese jam vajz e vogel
Shaban Bacaj
Shaban Bacaj Pred 14 dnevi
3.9K tΓ« shkojmΓ« nΓ« 4.0K pΓ«r Queenin
Young XHΓŽΕ‡Γ˜
Young XHΓŽΕ‡Γ˜ Pred 14 dnevi
PALIDHJE Shum fake po vrehet prej Avionit
lona lona
lona lona Pred 15 dnevi
Queen
JENNIEPINK 1625
JENNIEPINK 1625 Pred 15 dnevi
Beautiful song
Isra Troya
Isra Troya Pred 15 dnevi
πŸ™€β€οΈ
Anisa Vrellaku
Anisa Vrellaku Pred 15 dnevi
vertet shum me pelqen melinda shum esht e bukur ma e mir se tayna
Licorne13 Amour
Licorne13 Amour Pred 16 dnevi
My name is MΓ©linda too
TAYNA FOVER
TAYNA FOVER Pred 16 dnevi
O MELIND DO DALI NAI KONG TJETR 🀩🀩🀩
Loredana Maffi
Loredana Maffi Pred 16 dnevi
Ajde ropt Melinda
R.P
R.P Pred 16 dnevi
Melinda queenπŸ˜πŸ˜πŸ‘ΈπŸ»
Melinda Corrales
Melinda Corrales Pred 16 dnevi
Melinda soy yo
Minor SC.
Minor SC. Pred 15 dnevi
@Melinda Corrales hola buenas
Melinda Corrales
Melinda Corrales Pred 15 dnevi
@Minor SC. No le creo πŸ˜³πŸ˜‚πŸ˜‚
Minor SC.
Minor SC. Pred 15 dnevi
😳
Melinda Corrales
Melinda Corrales Pred 16 dnevi
Soy yo! xd
Krasnici hamit
Krasnici hamit Pred 17 dnevi
Sa e bukur je te dua
Artistat Shqiptar
Artistat Shqiptar Pred 17 dnevi
Muzik e pa publikuar e Melindes ne kanalim tim πŸ”₯ Subscribe!
LYRICS R
LYRICS R Pred 17 dnevi
Like my videooo😍😍😍
jalldize xhameta
jalldize xhameta Pred 17 dnevi
Sa e bukur
Ediona Bano
Ediona Bano Pred 18 dnevi
Obsessed with this song πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»
Valerina Stepani
Valerina Stepani Pred 18 dnevi
I love This song ❀️
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Pred 18 dnevi
MELEk
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Pred 18 dnevi
πŸ’‹β€πŸ˜Ž
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Pred 18 dnevi
πŸ’‹πŸ˜˜πŸ’«
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Pred 18 dnevi
MELEK
Melinda Outfit
Melinda Outfit Pred 18 dnevi
πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘
Melinda Outfit
Melinda Outfit Pred 18 dnevi
❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀😘😘😘😘
Melinda Outfit
Melinda Outfit Pred 18 dnevi
πŸ’“πŸ’“πŸ’“πŸ’“πŸ’“
Kingi Deangery
Kingi Deangery Pred 18 dnevi
Melinda🀭🀭
valmausi79
valmausi79 Pred 18 dnevi
πŸ˜˜πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–un u knaqa Duke e degjuar πŸ‘πŸΌπŸ‘πŸΌπŸ‘πŸΌπŸ‘πŸΌπŸ‘πŸΌπŸ‘πŸΌπŸ˜€
Game Over
Game Over Pred 19 dnevi
πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜ πŸ˜ πŸ˜ πŸ˜ πŸ˜ πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜’
Rinea Pollomi
Rinea Pollomi Pred 19 dnevi
Z
i kuq
i kuq Pred 19 dnevi
πŸ₯°
lflf wdhfxj Rotter
lflf wdhfxj Rotter Pred 19 dnevi
Te dua shum melinda jam nje qik qe te du shum ti jeπŸ‘Έβ€β€β€β€πŸ‘
Ardjan Hasanpapaj
Ardjan Hasanpapaj Pred 19 dnevi
Jam fansi yt i zjarrt zemer πŸ”₯
Gabri Miho
Gabri Miho Pred 20 dnevi
Je me e miraπŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹β€β€β€
KAPO TLLS
KAPO TLLS Pred 20 dnevi
Te qifsha mu ne enca and Tanya she is πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯
enver rrustolli
enver rrustolli Pred 21 dnevom
vajza shqiptare qe din me knu mas mirti
Arlinda Mustali
Arlinda Mustali Pred 21 dnevom
I love melinda shpirti jem πŸ˜‡πŸ˜‡πŸ˜˜πŸ˜˜dashuri
Jdjdjdme beekemdmfm
Jdjdjdme beekemdmfm Pred 21 dnevom
Hit 2050 Qateher heket edhe corona Inshalla Inshalla
Ardian Pulaj
Ardian Pulaj Pred 21 dnevom
Bravo melinda!!!πŸ’°πŸ’°πŸ˜ƒπŸ˜ƒπŸ˜»πŸ˜»
Suzana Farizi
Suzana Farizi Pred 22 dnevi
Keng me e bukurβ€οΈπŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘
Onairda levanti
Onairda levanti Pred 22 dnevi
Je njeshja e kengetareve botrore
James Nowt
James Nowt Pred 23 dnevi
Qia mir πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰
Elion Latifi
Elion Latifi Pred 23 dnevi
amon teh er pet nie Video mabo tlutom mabo nitschin Video mabo tlutomπŸ₯ΊπŸ‡¦πŸ‡±
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Pred 23 dnevi
Aiiopr
Fast Life005
Fast Life005 Pred 23 dnevi
Oriental girl❀️😎
Edison Tabaku
Edison Tabaku Pred 24 dnevi
per mua kurr ska me u bo bajat kjo keng se kjo esht fiks ca ka ndodhur edhe me mua
emma la meuilleur
emma la meuilleur Pred 24 dnevi
mir en musika
Einfachanil bester mann FORTNITE
Sa bukur je Melinda ademi qe 2 vjet jam tu ti ngu kangat nga nzvicra
Burim Sejdiu
Burim Sejdiu Pred 25 dnevi
Sps saraπŸ’‹
Graciela Gjoni
Graciela Gjoni Pred 25 dnevi
N' Facebook i ki block block block N'Instagram i ki block block block N' telefon i ki block block block Pse ma theve zemren ...πŸ˜‚ shume e bukur kjo pjesa 😍
Eri Des
Eri Des Pred 21 dnevom
bukur shum
x.bad.girl.x
x.bad.girl.x Pred 25 dnevi
and "vajzat shqipetare se lajn pa marre hakmarrje"πŸ˜€πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ˜ˆπŸ˜ˆ
Dorentina Vladi
Dorentina Vladi Pred 25 dnevi
te dua shum
sedk d
sedk d Pred 25 dnevi
Budallic woman
Shakur Meli
Shakur Meli Pred 26 dnevi
Kjo kang shtin urrjetje ne qifte bashke shortore te dashuruarit mbjelleni ide negative me bo ksi lloj kang gjynah pi zotit
Victoria
Victoria Pred 26 dnevi
β€œA strong women doesn’t seek revenge, she moves on and lets karma do her dirty workβ€βœŒοΈβ€οΈπŸ’œ
Anima a
Anima a Pred 3 dnevi
Women has The wrong idea of what a strong women is. Vulgarism aint beautiful nor is it strong
Goal 88 high
Goal 88 high Pred 26 dnevi
πŸ‘
T M
T M Pred 26 dnevi
Kendon mir amo kjo doket si me kan gabelic
Naprej
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Ogledi 17 mio.
GJIKO x MELINDA - X5
03:36
Ogledi 22 mio.
Melinda - Karma
03:06
Ogledi 12 mio.
DON XHONI - KOKAINA
02:48
Ogledi 23 mio.
Melinda - Γ‡ifteli
03:05
Ogledi 22 mio.
MELINDA - NASHTA
02:59
Ogledi 12 mio.
Kida - Drunk
03:23
Ogledi 14 mio.
Sabrina Carpenter - Skin
3:01