Temno

Antonela dhe Juli, një takim jo i zakonshëm në shpellë - Përputhen, 24 Shkurt 2021 

Ogledi 1,2 mio.
94% 11 100 670

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

24. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Oriana T
Oriana T Pred 3 dnevi
Juli, jam shume kurioze kush do jete goca compatibel, se ska shume...po nje duhet... Brenda emisionit apo jashte... Uroj ta gjeje shoqen si vetja... Ishalla
hanumllare trashulluqja
Shum takim i bukur Juli je shum Person interesant dhe i veqant
Adrian Gashi
Adrian Gashi Pred 15 dnevi
Valla hupe ti moj Antunela👎 Ledijana ❤Mevlani
TN
TN Pred 18 dnevi
Arian mos ha mut
Rami Azemi
Rami Azemi Pred 19 dnevi
Oooo Juli je nr 1 kaam rrespekt te vecant
Kleanth Nezha
Kleanth Nezha Pred 20 dnevi
Kto dy munden me. Qene shoke shume te mire dhe asgje me teper
YoutubeDiscriber
YoutubeDiscriber Pred 21 dnevom
Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.
Teuta Shala
Teuta Shala Pred 24 dnevi
Pol
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 24 dnevi
Antonela ti je aty per fam se me Julin ti nuk perputhesh aspak mos genje askend se nuk eshte askush aq budalla qe mos te kuptoj ty se pse je aty ne perputhen
Ramiz Ibrahimi
Ramiz Ibrahimi Pred 25 dnevi
Anton Antonenela person shum me Humor dhe intelegjenci Respekt
Rich Beast
Rich Beast Pred 25 dnevi
E bukra dhe bisha(ne kontekstin e mire te fjales)
Anisa Zane
Anisa Zane Pred mesecem
Shume bukur ky takim ishte shume ndryshe nga takimet e tjere ishte super❤ Juli:uuuuuuuuu Antonela:ledijanaaaaa ik zhdukuuuuu
Renaldo Vlore
Renaldo Vlore Pred mesecem
ky arjani eshte shum idjot dhe nuk flet sic duhet flet ter iroini e mbajn dhe si burr te mir
Gentjana Kaja
Gentjana Kaja Pred mesecem
Besoj dhe mendoj se Juli eshte djali me i zgjuar né program.
Dava May
Dava May Pred mesecem
Hahahaha ashte dhelper shkodrane per te mbulue budalliqe e asaje
Halime Syla
Halime Syla Pred mesecem
Nuk te vlejn ato dhurata nuk ju jep shije ti oj sorr as arianit as bores se tan bota po te shohin qa ben ti r le po stafi i ati emisioni ik dil nga aty
Halime Syla
Halime Syla Pred mesecem
Mir juli qe ke qu ne shpell ate te pa lare se ajo bash per shpell o se jeten reale e ka neper biruca se meriton ma mir
the world
the world Pred mesecem
Ku po esht takim 😂
berti llani
berti llani Pred mesecem
Qiqiq qiqwiw qiqiwj wjwjw qjqiw wwjwh
Ferdane Ahmet
Ferdane Ahmet Pred mesecem
etgktkye
Dionis Hyseni
Dionis Hyseni Pred mesecem
Antonela ik zhdukuuuuuuu
altin mares
altin mares Pred mesecem
m.sltv.info/label/icikltrPrJOeYHg/video
Haki Gashi
Haki Gashi Pred mesecem
Bravo Antonela je psikologe
Haki Gashi
Haki Gashi Pred mesecem
Antonela je Artiste e mirfillt pardon rrespekt per juve kemi
Haki Gashi
Haki Gashi Pred mesecem
Je mbretresh e perputhush
Elton Shahu
Elton Shahu Pred mesecem
Ky juli esht SLtvr :Aventurat e Julit
Bruna N
Bruna N Pred mesecem
Kjo dhelpra esht vesh si per pub Se clidhje ka Kjo me julin
arbenita nziri
arbenita nziri Pred mesecem
i love juli personality like he is acc soo sweet sa me pelqen prz easht shumm naturale njeri shum njeri qete
Adea
Adea Pred mesecem
Ju sjeni cift jeni trekendesh ledjana mevlani dhe antonela
Collonelo
Collonelo Pred mesecem
23:54 haahahhaahha Julit Gjigand 😄😄💪
Lavdrim Tanushi
Lavdrim Tanushi Pred mesecem
Antonela eshte ne boten e saj nese juli ne boten e tij
crazzy kosovo
crazzy kosovo Pred mesecem
kta po lypkan q... nane krejt perpos julit dhe antonela mas shumti po lypka qyky plaku i k.... juli jemi me ty 100 % njeri i thjesht edhe njeri me shkoll jo mendje madh
pida siouy
pida siouy Pred mesecem
Eri sa here e shoh me jep ankth se me kujton ata “bullies” e gjimnazit
Fabio Dan
Fabio Dan Pred mesecem
Mhb kot fare
Gazmend Dashi
Gazmend Dashi Pred mesecem
Ky Arjani bën si filozof dhe sikur njeh botën por duhet të jetë shumë i på dal Juli është djalë me kultur Evropjane Në Skandinavi njerëzit jetojnë për qejf në natyrë nëpër çadra Këtej femrat merren me sport dhe besoj se Juli do përputhej më shumë me një femër Skandinave apo nga vendet Baltike se sa në Shqipëri
Albana Gjoni
Albana Gjoni Pred mesecem
Një takim i bukur Antoneda dhe Juli❤️❤️❤️❤️😘😘😉😍😘😍 Bora je shumë e mir
pida siouy
pida siouy Pred mesecem
Hahah juli mose bertiti se ke mikrofon😂😎
En Ton
En Ton Pred mesecem
O ariiii arijan Kur njeriu jeton ne natyrr dhe jo vetem ka shum per te siguruar buken strehen ngrohtesin e tjj dhe dhe ti mundesosh kto ka sh mund, llogarite nese duhet ti besh kto i vetem per me shum persona sesa vetja, pranda mendoj se e pyet antonelen dhe jo per spekullimeee.
abbsnn cose
abbsnn cose Pred mesecem
Juli permend universitetet qe ka mbaruar Sindi : kjo s eshte e drejte ai sapo me bullizoi dhe ofendoi shkollen qe kam mbaruar 4 vite ne Rumani 😂
Keos_ Horror
Keos_ Horror Pred mesecem
Antonela dhe juli jane super cift
Tomorr Shpiragu
Tomorr Shpiragu Pred mesecem
Pordhacet juli eshte real une nuk kam problem parane po prap kur vete ne shqiperi vete ne stanin e gjyshit dhe rri nji jave me pushime kam mesuar dhe familja ime se si te jetoj ne stan eshte nji kenaqesi natyrore qe as nji hotel me 5 yje nuk ta jep
Raian Roi
Raian Roi Pred mesecem
Bravo bora .esht jeta e julit e jeton ku do ai
abbsnn cose
abbsnn cose Pred mesecem
Bravo Juli rrespekte 🇦🇱
Viovan Cici
Viovan Cici Pred mesecem
Juli me I miri nga te gjithe djemte dhe te tjeret te marrin shembull nga Juli per super inteligjencen, shkollat qe ka mbaruar, gjuhet e huaja qe di plus ekperiencen qe ka grumbulluar gjate kesaj kohe. Ky emison shikohen vetem nga Juli. Urime Juli bravo!!!!!!!!
xhoni bravo
xhoni bravo Pred mesecem
kjo antonela goce pune 100% qeron koka peshku ne milano
mikea hiooi
mikea hiooi Pred mesecem
Mevlani : Te n'a rrojne nuset! Antonela: Po Iljaz, po... 🤣🤣
Arjanaalfredi Arjana
Hahahaha
j s
j s Pred mesecem
Po ky juli ka ardh me shit men😅 Eshte aty si gjith te tjeret vec per tu ber i njohur, shum fallco
Bledielisa2 Taipi
Bledielisa2 Taipi Pred mesecem
Lediana me ben te vjell
mikea hiooi
mikea hiooi Pred mesecem
A6😀😂😂😀😊😀😊😆😊😊😆😊😆😊
Anxhela Deda
Anxhela Deda Pred mesecem
Ledjena...ik zhduku
Sara Malaj
Sara Malaj Pred mesecem
PERSHENDETJE JAM SARA JU UROJ SHIKIM TE KENDSHEM. JU LUTEM ME BENI SUBSCRIBE.ZOTI JU BEKOFTE.🙏🙏💗💓💗💓💕💕
Pengu Ester
Pengu Ester Pred mesecem
Ledjanaaaa ik zhduku🤣😿
Blerona Hasani
Blerona Hasani Pred mesecem
Hahah juli mose bertiti se ke mikrofon😂😎
Elena Oikonomopoulou
Κετα sven mir juli me i zgjuari me i mir aty keta thon gjyna jan keta qe sdin se cthon.
Sherif Abdullahu
Sherif Abdullahu Pred mesecem
ĺ
aola wili
aola wili Pred mesecem
Eri sa here e shoh me jep ankth se me kujton ata “bullies” e gjimnazit
Arios 1
Arios 1 Pred mesecem
10:20 shkrim shot🤣🤣🤣
Xhevahir Disha
Xhevahir Disha Pred mesecem
Bravo Juli rrespekte 🇦🇱
Gazi Kazanhiu
Gazi Kazanhiu Pred mesecem
Për kta dy djemt kam shum respekt
Gazi Kazanhiu
Gazi Kazanhiu Pred mesecem
Juli ësht djal me norma dhe mevlani
Arjanaalfredi Arjana
❤❤❤❤❤❤❤❤
flavjo misliu
flavjo misliu Pred mesecem
Eetysyysy516q6qyqqhgafagagwuwi1uu😄😁😃😁😎😁🙂😁🙂☺😁☺😉☺😉☺😙😑👡👞👠🎩🧢💎🧢💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎🕳🗯💦🧣💣🦁🦍🐵🐈🐵🐈🍇🍓🍎🍆🍈🍆🍏🏜🌋🏖🌋🌐🌍🌐🌎🏙🗻🏙🏕🏘🏔⛰⛰🐖🐷🐼🐻🐭🍃🍂☘🌲🌸🕷💐🦗🐞🐜🐞🐜🐝🌹🐝😀😎🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣🤣😂🤣🤣😂🤣🤣🤣😙😆🧢🎩🧢👞🧢🎩🗯👛💭💣👓🧤💣🕳💣🕳💭💋💟💛💋💚💘💓👣❤💚💚💚
flavjo misliu
flavjo misliu Pred mesecem
A6😀😂😂😀😊😀😊😆😊😊😆😊😆😊
flavjo misliu
flavjo misliu Pred mesecem
Tara54q2ys5s5ssrus6276s6eydt
erlind elezaj
erlind elezaj Pred mesecem
Keta bejn sponsor freez edhe pin golden eagle 😂😂
Ales Alea
Ales Alea Pred mesecem
Ku e ke inteligjencen ti Moj Ledjana tek Dhjami
Besjan Spahiu
Besjan Spahiu Pred mesecem
Bravo Juli mir I fole ai e kishte inatin me ty ngaqe ne ndjekim me shum sinqeritetin tend
kuqo 333
kuqo 333 Pred mesecem
O ka lek juli ..o ska njeri aty
Gjergji Kuqo
Gjergji Kuqo Pred mesecem
Arjan konomi Ben si pjeshke e virgjer per arsye qe te nxjerr juli pak keq ne ato qe thote po eshte e kote sepse juli eshte 100%100 djale ne ter kuptimet. Kurse arjan konomi e ka Bere prapa kolpin cop cop 👃👃👃
Rudolf Malko
Rudolf Malko Pred mesecem
gabimi julit qe ka ardh aty te ai emision i digjeneruar .me ata amatore qe nuk dine as te flasin .kultura e julit ben qe kurvlliku dhe injoranca te mendojne se mund ta ulin ate
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori Pred mesecem
Ahh moj Leďjana sa e cekt je ne diskutime e ne intelekt !!
Makra Kwmi
Makra Kwmi Pred mesecem
Z. ARIAN fol per veten qe je dembel jo per kombin sepse te gjith kan shkuar te Kisha E Shen Nojt ne Laç dhe te Teqeja ne mal te Tomorit dhe ne cdo vend per ecje . Mos u bej ofendus me popullin se je dhe njeri me kultur . Shendet dhe fol nga vetja pastaj tek te tjeret 😉 . E.H Permet .
iso 9001
iso 9001 Pred mesecem
1Milion klikime per 1 dite 🥳🥳🥳
Nderim Adili
Nderim Adili Pred mesecem
Haj mo ma ha k.... o Arjan Konomi
Fabricio Suma
Fabricio Suma Pred mesecem
Super takim
Elton Eltoni
Elton Eltoni Pred mesecem
Bravo juli je shembull aty te gjithe ata aty jane fallso se nuk e dine jeten si behet apo ta ken jetuar nje dit te vetme sepse punojne baballaret per ta dhe prandaj jene njeres te perkedhelur ose njerez patatinash une te keshilloj te dalesh nga ai emision pa vlere sepse nuk eshte ai vend per ty dil vella bej jeten tende ashtu si je mos u bej dhe ti si ata qe mundohen te tallen me ty sidomos ai qe as emrin nuk ja di qe rri ulur si pasha qe kurr ne jeten e vet nuk ka punuar nje dite te vetme dhe si njeri i zgjuar qe mundohet te vere ne loje ty shume bukur ja ktheve pergjigjen kur te pyeti per shpellen por ai konomi si è ka emrin nuk e di qe shpella ka shume kuptime se i tille eshte vete si shpelle dhe ti ju tregove shpellen qe te kuptojne qe ata nuk dine gje tjeter vetem te flasim si shpellat qe kur therret te vjen zeri mbapsh respekt nga Italia isha duke è pare rastesisht kete ne SLtv e ndjeva te shkruaja dhe sa per para me shkruaj une i kam aq mundesi te ndihmoj se i kam para djerse jo si ata qe i kane baballaret hajduta dhe femijet bejne jete me parate e vjellura te popullit shqipetar turp shqipetareve qe shikojne femijet e hajduteve qe bejne fame me djersen e tyre dhe timen qe kur vi shqiperi paguaj dhe per ata shqiperise i duhen njerez te thjesht dhe zgjuar si ti juli jo si ata qe pinjne qumesht akoma dhe rrine me babelina akoma qe vete ora 09:00 shkojne ne shtepi se nuk u jep para babai per te bere qeftet te nesermen apo te bejne nje jete normale po jane si njerez patatinash boll se me bet tju flas keq se jeni te gjithe fallso turp tju vije cazzo
Ekrem Bunjaku
Ekrem Bunjaku Pred mesecem
Juli: mire,po hiqe batanijen I madh prz 😂😂👍
Bamby Bamby
Bamby Bamby Pred mesecem
Po ky juli esht inteligjent po esht pak i cudicem i veçantë 🤔🤔🤔
Jo skanderbeu
Jo skanderbeu Pred mesecem
Bravo Arjan Ja mbylle gojen ketij Juli surrat pa lare Ky nuk rri ne shpelle, nuk ka internet Dhe gjithe diten publikon ne instagram dhe rrin ne internet, Ai qe rrin ne shpelle nuk kerkon fame or shemtire 😂😂
Albana Kurti
Albana Kurti Pred mesecem
,
Ameni Nticha
Ameni Nticha Pred mesecem
Lediana perfundon me mevlanin andonela esht goc positive bravo 💞
Arben Tunaj
Arben Tunaj Pred mesecem
Jeni arrogant se juli esht nishi dhe pytja e julit nuk ishte se adojetoje ne shpell po adojetoje nje muaj ne shpell o injoranta kur ibeni pytje leni te pergjigjet se ka aftesi sa gjith ju bashk aty se jeni si qakenj
alessiado alessiado
alessiado alessiado Pred mesecem
Juli: Mos bertit se ke mikrofon 😂
Eddy Kukës
Eddy Kukës Pred mesecem
Kush Jeton dhe Vdes perfundimisht eshte I MADH
Epic_Gaming_Plays
Epic_Gaming_Plays Pred mesecem
A krahasoheni ju me julin o plera i henkshit mutin julit
Budakova KS
Budakova KS Pred mesecem
Respekte Arjan Konomi 🌟 njeri i vetem pa skenar qe fol drejt
Loki 666
Loki 666 Pred mesecem
O arjan o varikars edhe un jam i sigurt qe ti sja dije emrin asajt shpelles po ta than nkufje varikarispekullist
B Dmn.
B Dmn. Pred mesecem
Njish te kemi.djal trim qe nuk trembesh nga prrballja
dijamanta Arifi
dijamanta Arifi Pred mesecem
Antonela dil me julin une jav blej unazat efejeses
Mirko Shima
Mirko Shima Pred mesecem
Juli sei grande nuk Din Ata aty si behen gjerat ne nature ..aha aha aha.. shpjegoi Je madheshtia e shqiperis
Argjent Fejzi
Argjent Fejzi Pred mesecem
Juli eshte KING , te tjeret jan ne vegjel ndaj Julit
Behare Saidi
Behare Saidi Pred mesecem
Julli I pa parr esht. Intelligent bravoooooooooooooooooo
Eri M
Eri M Pred mesecem
O juli ngrihi ato pantallona ja qr si ti kishe dhjer breket
Tnt
Tnt Pred mesecem
Me beni subscribe nese jeni perkrahesit e Julit
Xhuli Rrodhe
Xhuli Rrodhe Pred mesecem
Ua nuk kapi prap 1 miljon te gzohet olsaaa 🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
loni's podcast ,
loni's podcast , Pred mesecem
kanilin e hener qorit kfejeni ju lutem se u shkatru djali
valon hajrushi
valon hajrushi Pred mesecem
Bash perputhen bash dhe kjo antonela mdoket e rrafsht
ORJEN
ORJEN Pred mesecem
Juli cun bob me edukat e inteligjenc👌
hana b
hana b Pred mesecem
Atdheu me Covid ndersa Sara qendron aty pas puthjes 🤷‍♀️
klodjana sina
klodjana sina Pred mesecem
Si esht fryer ledjana si poc buz etrup shum keq
valon hajrushi
valon hajrushi Pred mesecem
Un nuk e mar per xhyna por bash kisha pas qef te bej rrugtime me te
valon hajrushi
valon hajrushi Pred mesecem
Bravooo juli vlla je i veqant dhe i respektushm respekt per ty ti je i vetmi qe poe shikoj ket emisjon sepse ka disa qe jan lylyly
Naprej
MI (NI)SMO ZAJEDNO...
14:09
Ogledi 513 tis.
Seniors Needs to be STOPPED!
37:08