Temno

Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez ) 

Naroči
Ogledi 2,2 mio.
81% 17 505 4 083

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Zabava

Objavljeno

 

19. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
saimom nikollaj
saimom nikollaj Pred 17 minutami
Keng shum e bukur
saimom nikollaj
saimom nikollaj Pred 18 minutami
O njerz po pse bre veq tu kritiku eshte ni kenge shum e bukur😍😍😍melisa je yll mos ngjo keto se veq me kritiku din esht me te vertet te vlersosh kengen je yll💖💖💖💜
xhulio martini
xhulio martini Pred 32 minutami
Rrofte Autotune ✌
Megi Mata
Megi Mata Pred 36 minutami
🤑🤑🤑🤑🤑😎😎😎😎😎😍😍😍😎😎😎
ady ady
ady ady Pred 40 minutami
Melisa: qe e vogel kam pas qef baletin por studioj per mjeksi dhe si perfundim na del kengetare po thell thell brenda vetes sec ka dhe nje talent qe te punoj ne shtepi publike besoj kte e ka pasionin kryesor.
Isnije osmani
Isnije osmani Pred 42 minutami
Melisa Quen
Vesa Avdiu
Vesa Avdiu Pred 47 minutami
Melisa qdo her merr frym i shfaqet nje talent 😂😂
Ben Mell
Ben Mell Pred 49 minutami
Ariana grande except instead of pizza it’s börek
Jimin_mochis Army
Jimin_mochis Army Pred 52 minutami
shko moj budalle
Bujar Deliu
Bujar Deliu Pred uro
Shu mir kanga am ama mir esht me kan vesh
Ekuran Chupi
Ekuran Chupi Pred uro
Xlzlalzlxxoxkxz
Merheme Iseni
Merheme Iseni Pred uro
Melisa e ka nda anen me fatjonin nuk a e mir melisa
Sonela Bregasi
E BRVO MELISA SE PRISJA GUXIMIN TEND
Migena Qorri
Migena Qorri Pred uro
Yll digje 😙😎🤑😜🤯😻🙈
Enoeno Kapa
Enoeno Kapa Pred uro
Kurv e gjall ,knoi mir 😂
Valerina Stepani
Melisa më pëlqen shum kënga jote ti meriton më Shumë se sa ke të dua Shumë Suksese në këngën tënde
Nelson mrt
Nelson mrt Pred uro
melisa ? varilisa 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ çu mbush kjo shqipri me keng idiote dhe full erotic
END
END Pred uro
Bac u kry😂
luljeta cobo
luljeta cobo Pred uro
Bej dhe nje They're
bled marku
bled marku Pred uro
nuk duhesh gja ti e as kenga jote moj hardhuce🤮
Albania xb
Albania xb Pred uro
Pot të shkojka zani melisa
Albania xb
Albania xb Pred uro
Musik e for
Gabriel Volpi
Gabriel Volpi Pred uro
mos u ul mo o melisa se na kalle kejt 😂
ILLYRIAN Warrior
Kush eshte aj budalla qe i ka ber Like videos qr sa tsmut jeni
Elizabeta Kinaj
the best i love her
Manjola Kurtaga
Me pelqen shum kenga jote e reja
Manjola Kurtaga
Te ksm zemer🥰🥰😘😍❤❤💖💝💘
Manjola Kurtaga
Melisa un te dua shum dhe motra ime e ka emrin melisa
Arnel Xhuke
Arnel Xhuke Pred uro
Ca degjomi o nuba
Skanderbeggg
Skanderbeggg Pred uro
Melisa
Skanderbeggg
Skanderbeggg Pred uro
Gersit i ka ik letra xhamit te zi oj kare
Kosovoo albania
Anisa veseli from albania
Sl4sHyY
Sl4sHyY Pred uro
Amatere Karit
Skanderbeggg
Skanderbeggg Pred uro
Shume kenge e bukur po ama ti je super ropqime
Manjola Kurtaga
Dhe un dua kur te ritem te behem mjeke
Skanderbeggg
Skanderbeggg Pred uro
Ckemi Melisa je super ropqime ,gersi po te ngjon pikecuditese
Manjola Kurtaga
Si e ke emrin ne snapcat apo nuk ke
Shnajder Serjani
Bravo milisa tamam tash duhet te shkosh te kashinat e firenzes
Ramadan Ajruli
Melisa moj Melisa ti qenke trathtare edhe mac e zez ishe ne perputhen morre fam boll bere gjeste tkota per te ra ne sy puplikut dhe tash muzik bere per inat Fationit jo moj mac e zez Fation bosi ka pasur shum femra edhe dot kese por ti i ki pas krejt ato gjesete per me ra npuplik popullit ne teleshow mos mendo se do te perfundojsh aq mir aq shpejt qe e morre famen aq shpejt do te bjer fama jote hic sesht e mir muzika qe ke kendu ti mbarre kush e ngjon se semeriton ti me e ngju kengen tende.
Xheksi Selita
Xheksi Selita Pred uro
Melisa❤❤❤❤❤❤❣❣❣❣❣💝💝💝💖💖💖💖💖
Years Bab
Years Bab Pred uro
O melisa po me geta te grisura ke dal moj🤣🤣 a ti je budallack ik moj bej ndonje reklam cte duhet muzika ty se je sikur te ka len ndonjeri bakshish🤣🤣💩💩
Kejsi Hoxha
Kejsi Hoxha Pred 2 urami
Je shume *Melisa*Te dua shum❤❤❤❤
Hasan Maloku
Hasan Maloku Pred 2 urami
KUJDES PJESHKEN OJ ZEMER...SE CAPERLOVE😂
F_L_O_R_I_A_N_A
F_L_O_R_I_A_N_A Pred 2 urami
Nje pyetje kisha kur e bere kengen mos rastesisht shkove ne banjo dhe e shkeove teksin
Valentina Kalemi
Valentina Kalemi Pred 2 urami
Nuk ke gjetur na nje pal brek me te shkurtra🤣🤣🤣
Clash Kings
Clash Kings Pred 2 urami
Me diqen komentet.
Loni Lorisa
Loni Lorisa Pred 2 urami
Hahhahahahahha hallohopket e qkyme hahahhahahahah
Jonida Rushiti
Jonida Rushiti Pred 2 urami
🤢🤮🤮🤮🤬😡😠👎👎👎
Xholina Lici
Xholina Lici Pred 2 urami
Ke kendu fiks sikur kendon ky komshiu im kur eshte ne banjo . 😊
Engjull Thaqi
Engjull Thaqi Pred 2 urami
Murati kishte then. More melisi mos ta ndreqi qaji rusi zanin apo baklava pi turqies elle shum deshne me kan turqi po iki koka
Ded Gjinali
Ded Gjinali Pred 2 urami
O SA GJYNA PERZOTEN ME VJEN SHUM KEQE SE IKU PER LESH NE KËTË MOSH 🤮VARI 🤮K🔞🔞🔞N🤣🤣LIKE
lona lona
lona lona Pred 2 urami
Wowowo
jonny Kaftirani
jonny Kaftirani Pred 2 urami
Kshu vazhdo
Proper Pizza
Proper Pizza Pred 2 urami
Sje per kete pune melisa ik pirdhu👎
Remzije Demolli
Remzije Demolli Pred 2 urami
yuryiyrutiry4iq4
Liberta Liberta
Liberta Liberta Pred 2 urami
Ja dhe qellimii Melises ne perputhen ,po cfar jan kto kengetare keshtu vetem per te tund B....me 2 dhafe bejn keng pa kuptim ,ha ha hi hu te shkojsh ne perputhen me gjet burr e gru dhe behesh VIP pa prit e pa kujtu .Medet medet me duket se e gjeta dhe un cfar karriere mund te kem 😂😂😂😂😂😂
Joni Cuniserioz
Joni Cuniserioz Pred 3 urami
Shum keng e bukur me e degju pa ze 🥰🥰🥰 bravoooo keep going sis 😽💅🏼
Arbenitë Ademi
Arbenitë Ademi Pred 3 urami
Melisa nuk e di a me njeh mua . Unë të kam parë ty në programin Perpu’then dhe të gjith që të thonin gjeloze ty un i kundërshtoja ata 😅🥰🥰
Deep Remix #kingsartur
DISS përputhje 🙈😂😂😂😂❌
Vipat Shqiptar
Vipat Shqiptar Pred 3 urami
Melisa: mesoj per mjeksi,jam valltare,behem kengetare dhe do te behem astronaute😂😂
Undercover Shadow
Undercover Shadow Pred 3 urami
Cringe Alert
Anxhelo Alibeaj
Anxhelo Alibeaj Pred 3 urami
Kjo eshte shpifsire
Klevis Koloshi
Ta mshtes
Amar Lajqi
Amar Lajqi Pred 3 urami
😂😂😂
Florenc Topi
Florenc Topi Pred 3 urami
U futa per kuriozitet ke komentet. ahhahahahh kush tjeter????
Tuana Gashi
Tuana Gashi Pred 3 urami
Palidhje dy rreshta te shkrun e perseritne 10her i njejti rresht po qfar muzike asht kjo be
Rinesa Gashi
Rinesa Gashi Pred 3 urami
E ke kallxu krejt senin senin 😂😂😂
Rajan Bajrami
Rajan Bajrami Pred 3 urami
Melisa💚💜❤💙
Markus Aurelius
Markus Aurelius Pred 3 urami
Melisa, o ti o un ne kte studio . I lutem produksionit te marri masa se Kjo esht e pa tolerueshme .🥸
Vlera Hasani
Vlera Hasani Pred 4 urami
Te dua melisa
Geri Lafit
Geri Lafit Pred 4 urami
Jom 23 vjec sa nigjova ket shkova ke doktorri familjes , mtha qe tka fillu migrena
The_phenom .1923
The_phenom .1923 Pred 4 urami
Srz un u futa me pa muziken se mora vesh se kish bo muzik melisa po srz sa e hapa nuk me punoj me boksi i telefonit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Namik Kapaj
Namik Kapaj Pred 4 urami
Kënga me e bukur ❤️😍😍❤️❤️😍😍❤️❤️❤️
Besart Selman
Besart Selman Pred 4 urami
a
jeonaa
jeonaa Pred 4 urami
0:58 - 1:13 bobat ne terezin e tyre 😂😂
bessbaba
bessbaba Pred 4 urami
🍁🍁🍁
Rafa Me
Rafa Me Pred 4 urami
Kenge kari
asi star
asi star Pred 4 urami
te mbeshtes
Cup e mir
Cup e mir Pred 4 urami
👍👍👍👍👍
bleona kalia
bleona kalia Pred 4 urami
Sa keq
Christina Kantriou
Christina Kantriou Pred 5 urami
Çfarë jeni tu bo ore se mori kënga 2 milion klikime vetëm për të parë komentet ne🤣🤣
arian jashari
arian jashari Pred 5 urami
jjmdgsjysjixjuxndhxkiisjduksbxmc jfjhxjcmdhcmjxndnbxnxmdnchmfjejdyyydjhxnxnnxjjdndjchebfhnxjxndnxnhxdjhdndhcnduiegjddbfnnfjdnx hxndjijjxnxnufjgjcncndbjdxhnxuxndjcncjncnxxbnxnnxjdcnjdhdjdjxuytdbfjfvfyhbfhdxjfjfgdnvjbf x bndjfbjdjjjfnfnrhhyfnnfbnnnnnnndjfjdjfnxnzndnxjjddjnfncnxnnxbdnuidjxbccjdhxndjchdbhdjxnxhcmfmgjmdhcmghfndndnnmdhdjfnxhmfhxnvncjsuwhhhxhfjdjdbdgndndnhehudfjfjfudjjxh
Lume Lume
Lume Lume Pred 5 urami
Haj medet breeh oj boter shko najkun Belly Dance se per me knu ide spaske uh qyqe
Ena shullisi
Ena shullisi Pred 5 urami
😘😘😘😘😘😘😘😘
FF Loreno
FF Loreno Pred 5 urami
Ka nji jav ka kaluar hahahaha
ramazan shabani
ramazan shabani Pred 5 urami
Waw brravo melisa vazhdo kështu brravo
AnteNator Tv
AnteNator Tv Pred 5 urami
Kape kazmen se kjo nuk esht per ty hahahhahhahaha like kush mendon keshtu
ramazan shabani
ramazan shabani Pred 5 urami
Brravo melisa je yll fare😍😍😍😍😍😍😍
_fav. lyrics_
_fav. lyrics_ Pred 5 urami
Edhe thoni pse i ka marr 2M views 🤣🤣 i ka dal *****👁️👄👁️
Margerita Koleci
Margerita Koleci Pred 5 urami
Marsela
Marjo Baci
Marjo Baci Pred 5 urami
Me geta te grisura shikojeni te gjysma me ande 🤣🤣te grisura
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI Pred 5 urami
Pershendetje per te gjithe ata qe me duan dhe sme duan ! I respektoj te gjitha komentet e juaja pafundesisht te mira e te keqija! Ju falenderoj nga zemra per 2 milion klikimet dhe per mbeshtetjen ! Tashme projektet e rradhes do i ndiqni ne kanalin tim ! Faleminderit dhe nje here ! Ju dua te gjitheve !
F_Z 2021
F_Z 2021 Pred 2 urami
@melisa lleshi ❤️❤️❤️
F_Z 2021
F_Z 2021 Pred 2 urami
Je me e mira suksese ❤️🔥👌👏👏👏👏
Margerita Koleci
Margerita Koleci Pred 5 urami
Mama
Artila Banaj
Artila Banaj Pred 5 urami
Super
Margerita Koleci
Margerita Koleci Pred 5 urami
Melisa
Margerita Koleci
Margerita Koleci Pred 5 urami
Melisa
Elsa Kondakciu
Elsa Kondakciu Pred 5 urami
Nuk e dija qe ishe dhe kengetare sepse e ke zerin e perkryer
Alisja Allka
Alisja Allka Pred 5 urami
Na fute friken 😯😯😯😯😯😂😂😂😂😂
Altin Gashi
Altin Gashi Pred 5 urami
OJ melisa un nuk e kqyri ma perputhen se ti je largu se ti je kan ma e mira qe q kedhez emisionin💞💞💞
Sindi Papa
Sindi Papa Pred 5 urami
Autotone left the chat
Xhesika Ndreca
Xhesika Ndreca Pred 5 urami
Oj melisa sa klikime paske ble moj
Kejsi Xhika
Kejsi Xhika Pred 5 urami
Te doli zogu melisa😂
Naprej