Temno

Mrekullia qe ndodhi brenda 1 jave perloti Shqiptaret! Ndiqeni edhe ju kete mrekulli! 

Naroči
Ogledi 568 tis.
94% 5 339 340

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Objavljeno

 

11. maj. 2019

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
M M
M M Pred 11 dnevi
Sa gjynah lotet e ktyre fmive❤❤
lupo Manaro
lupo Manaro Pred 12 dnevi
Zoti ja shperbleft Ervis Naci bravo teqoft zoti ju rujt ty lle familjen tante bravo 😭😭😍😍
Violeta lorik
Violeta lorik Pred 17 dnevi
allahu ju ndihmoft jarabi
Ana Vokrri
Ana Vokrri Pred 18 dnevi
Bravo ju rujt zoti
Cristian Gianonne
Cristian Gianonne Pred 20 dnevi
Bravo
Zana Zana
Zana Zana Pred 22 dnevi
Ti durt ta drejtosh kte vent
Zana Zana
Zana Zana Pred 22 dnevi
Bravo
Erion Greca
Erion Greca Pred 24 dnevi
.
Armand Ndoni
Armand Ndoni Pred 24 dnevi
Bravo ju qoft ,
Drane Gjergji
Drane Gjergji Pred 25 dnevi
Kush ndihmon te varferit zoti ishperblefte !
hic asgje
hic asgje Pred 25 dnevi
Ku eshte shteti kurvaa!
EAA EAASHG
EAA EAASHG Pred 25 dnevi
Suphaneallah Elhamdulila Allahuekbe🙏🙏🙏🙏r
Kujdese Hyka
Kujdese Hyka Pred 26 dnevi
Nuk ka fjale per kete emision urime dhe ALLAHU jua shperblefte ju si drejtues dhe shqiptareve anemban botes pune mbare ju uroj
Deme Loshaj
Deme Loshaj Pred 26 dnevi
Elvis naqi dhe sidrit bejleri jen engjuj zoti u ndihmoft ju dhe t gjith shqiptaret zemerbardh
Alekos Hysi
Alekos Hysi Pred 27 dnevi
Bravo Ervis Nacit qe ben gnera tembrekullushme per vellezerit shqipetar gjith ashu dhe shqipetaret neper bot qe janqe ifestuan sado pak secili per ketefamilje qe jan te mbrekullushem😁😁😁😁😁
Vojsava Piluri
Vojsava Piluri Pred 28 dnevi
Zoti Ju Befofte te te Tera te mirat e Zotit pafshe Elamdililah O Zote qofte me me njerezit e mbrekullueshem
Islam Jashari
Islam Jashari Pred 29 dnevi
Kurse keta qeveritaret harxhojn lek kotsekoti duke harxhuar lek neper rruge tu ba partis reklama eduke bere cdo vjet zgjedhje
Islam Jashari
Islam Jashari Pred 29 dnevi
Paaa kjo te shtyn tegjall netok gjith keta tepasur shqiotar qe ka normal sduhet te kishte asnje familje negjendje te till bravo elvis megjith shoket vetem tepara
Ragjije Susuri
Ragjije Susuri Pred 29 dnevi
Allahu ju shperbleft 🤲🤲
Albana Shabani
Albana Shabani Pred mesecem
😭😭😭😭😭😭 falenderoi zotin qe ka bamirs. Kjo eshye nje gje shume e rendesishme shendeti eshte i pari ne mbijetesn ton 🥺🥺🥺
feride Ramiz saliu
feride Ramiz saliu Pred 29 dnevi
44dddd ev k Ccffffffffe
feride Ramiz saliu
feride Ramiz saliu Pred 29 dnevi
İx
feride Ramiz saliu
feride Ramiz saliu Pred 29 dnevi
Dxmmlmm
Leotrim Dervishaj
Leotrim Dervishaj Pred mesecem
Zoti I ndihmofte
Mirela Misku
Mirela Misku Pred mesecem
Zemer e vogel shpirt.. Sa e merzitut sa halle ke mbajtur zemerrr Ja Elvisi te pa dhe te deghoi.. Flm Elviss kje i madh.. Zoti te bekoft ty dhe te ghith familjet we ti ndihmonn
Fatime Uka
Fatime Uka Pred mesecem
😭😭😭😭😭
Arben Mucaj
Arben Mucaj Pred mesecem
BRAVO ORE BURR I DHEUT NUK KAME FIAL .ZOTI TE BEKOFT
Eshref Aliu
Eshref Aliu Pred mesecem
Vepra më emblematike e shqoptare për familjen shqipëtare rrofëshi.
Lksk Jssjue
Lksk Jssjue Pred mesecem
O zot boja drit te gjithve qe marin pjese ne kto misione fisnike
Baki Veseli
Baki Veseli Pred mesecem
O zoti i madh . Qfar te mire keni ber per ket familje. E keta femije qe jan te knaqur .zemra mal mu ka ber. Te gjithve qe kan kontribuar zoti jau rujt familjen .
Caush Velollari
Caush Velollari Pred mesecem
9om
Jetmira Leka
Jetmira Leka Pred mesecem
Njuz 24 imarsela karapanxhs
Jetmira Leka
Jetmira Leka Pred mesecem
.njuz 24 emisioni marsela karapanxha
Sara Floyd
Sara Floyd Pred mesecem
Perputhje
anxhela Sinani
anxhela Sinani Pred mesecem
😢😢😢😢😢😢
Sander Nilaj
Sander Nilaj Pred mesecem
Bekim .Bekim.Bekim dhashtè ZOTI mbi ju qe ndihmoni njerzit me memundesi te pakta jetese.sduhet kurr e jo kurr humbur besimin tek i MADHI ZOT. S epse AI èshte ringjallia e çdo njeriut, por mbi te gjithè per ata njerez qe ne sytè e tyre shohin jeten e humbur, ne ta gjindet ZOTI me afer se kurr
Shqipe Bejta
Shqipe Bejta Pred mesecem
Zoti ju rujt jau dhasht zoti dhe me shum ska me mir qet bejm mir njani tjetri sidomos te smeruve ju lumt
abdullah abdulazizi
abdullah abdulazizi Pred mesecem
ELHAMDULILAH O ZOOOT
Hate Ngjela
Hate Ngjela Pred mesecem
Ju ndihmoft zoti
Emanuela Lamja
Emanuela Lamja Pred mesecem
Complimentiiiiiii Dio ti benedica Elvis te e tua bella famiglia ❤
Anea Bujupi
Anea Bujupi Pred mesecem
😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢
Donald Rexha
Donald Rexha Pred mesecem
Zoti u a shperbleft me mirësi Se askush nuk a din hallin ktyre te varferve Zote ndimoji me sa me te mirat e botes
Egli Caushaj
Egli Caushaj Pred mesecem
Zoti ju bekofte🙏🙏🙏
Niko Dodaj
Niko Dodaj Pred mesecem
shikoje edi rama ku ka pèrfundu populli dhe kèrkonè mandatin e tretè more ku ka ma keqè
Miri Mir
Miri Mir Pred mesecem
Ah mor ervis naci,ty te ke derguar allahu ne ket bot per bamiresi , mos tju u a humbim vleren dhe stafit juaj bashkerisht, zoti ju ndihmofte. Por kenaqesia ime dhe besoj dhe e shum popullit shqipetar te te kemi ne krye te vendit, nese ka dikush per me bo shqiperin lule ti je i vetemi. Suksese dhe merre parasysh deshiren time. Me rrespekt Dashamir hoxha.
Miri Mir
Miri Mir Pred mesecem
Ju a shpreblefte allahu ne ket bot dhe ne ate bot.Zoti ju rujt.
Bahrije Ademi
Bahrije Ademi Pred mesecem
MashallAllah. Allahu ju shperbleft kush ka dha per ket familje
Dritan Skora
Dritan Skora Pred mesecem
Zoti qoft me ju ishalla,,
Isa Limani
Isa Limani Pred mesecem
Qka ka mē mirë nē kētē botē se sa ti besh ket humanitet nji familje si kjo Zoti i madhrishem i shpërbleft gjith kta bamirs
Fifa Thaci
Fifa Thaci Pred mesecem
Gjynah plasen tuj qajt
Bunjamin Asllani
Bunjamin Asllani Pred mesecem
WhatsApp Viber +389 70 919 774 Facebook bunjamin.asllani.7165 bunjamin.asllani.31@gmail.com Hangouts🤷‍♀️🤷‍♂️🤦‍♂️🤦‍♀️👨‍👩‍👧‍👦🏚💻💶💳📞📲🕌🤲☔bunjamin.asllani.qerkezi
Ceni Harizi
Ceni Harizi Pred mesecem
Allau te shprblefte
Eleni Feka
Eleni Feka Pred mesecem
Lotet e ketyre jetimeve u befshin det dhe u mbytshin te gjithe qeveritaret we qeverisin kete shtet o zot 😭😭😭😭
Leonidha Muca
Leonidha Muca Pred mesecem
Te shkura
Frida Toska
Frida Toska Pred mesecem
O zot i madh o lot i bukur qe shpirti te dhemb kur shikon kto vuajtje ne kte moshe Zoti te ndihmofte e buza jote te buzeqeshte si gjithmon 🙏🏻🙏🏻😪😪
Sacir Lutfija
Sacir Lutfija Pred mesecem
Shum e prekshme allahu eshiroft ami.
George Geo
George Geo Pred mesecem
o elvis legeni sa hipokrit qe je mor medemek hoxh vetem hoxh nuk je ti mor burr i keq
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy Pred mesecem
Sa kom Qajt
Avdi Dervishi
Avdi Dervishi Pred mesecem
Qorrat e udhheqin atshtet!!!
Feride Cukovci
Feride Cukovci Pred mesecem
ALLAHI TË SËMURIT JA LEHTËSOFTË E KËTO TË TJERËT ALLAHI JARABI I DREJTOFTË ALLAHUMME AMINNN
Roland Bino
Roland Bino Pred mesecem
Uroj gjth te mirate kesaj bote per keta femije dasht zoti te ken fat te riten me nene e babe. Zoti I bekofte
DRAGO ILIR
DRAGO ILIR Pred mesecem
Amin i modhi zot tja shperblej nji mrekulli Falimnerit SHQIPTARVE .DHE JU ELVIS
Raimonda Ibro
Raimonda Ibro Pred mesecem
O zot jeni shum te mir qe ndimoni keto familje
Mehdi Percuku
Mehdi Percuku Pred mesecem
Vallahin të gjithat bahen vetum shendeti nuk paguhet me asgjë e per këtë duhet me ju lut Allahut që të na jep shëndet dhe mos të na sprovoj me ndonjë sprov të ran qa nuk munemi me i perballue amu mas shumti që munet njeriu falenderue Allahun duke qenë në sexhde (me krye në tokë)
Angela Hasani
Angela Hasani Pred mesecem
4
Nertila Kokaj
Nertila Kokaj Pred mesecem
Faleminderit o Zot per kte mbrekulli kaq te madhe 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Franga Peraj
Franga Peraj Pred mesecem
❤❤❤ 👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Fadil Gjana
Fadil Gjana Pred mesecem
Sevapi me i madhe qe eshte bere me keto femije
Fakete Rudi
Fakete Rudi Pred mesecem
Allahu ju shperblefte dhe ju ruajt nga çdo e keqe juve dhe familjet e juaja...
Avni Beqiri
Avni Beqiri Pred mesecem
Mbritja e Elvisit fizikisht ne ate shtepi , jame i bindur qe do te ndryshoj jeta e vogelueshve . Bravo Zoti Elvis .
Violeta Kovaci
Violeta Kovaci Pred mesecem
Zoti eshte I madhe
Violeta Kovaci
Violeta Kovaci Pred mesecem
Te rojne te gjithe shqiptar et kudo qe Jane per shpirti dhe zemren e mire qe kane
Alfreda Manaj
Alfreda Manaj Pred mesecem
O medet vogelushet ndimojni mor aman se nakepute shpirtin
Ukaj marta
Ukaj marta Pred mesecem
O zot cop cop ma ka ba zemrën kjo vajza e vogel kur qan kjo asht nje dhimbje e madhe kaq shum kam derdhur lot kur i pash ket familje zoti ju shperbleft te gjit ata qe kan kontribuar nket familje Elvis naqi zoti ta bekoft familjen tane
Donika Gjergji
Donika Gjergji Pred mesecem
PO ZOTI ÈSHTÈ I MADH🙏🙏 . VULLNETI I TIJ BÈHET PÈRMES NJÈ NJERIU SI ELVISI 💥E SIDRITI💥 E SHQIPTARÈVE TÈ MIRÈ 🙏🙏
Αθηνα Τσικο
9⁹
Idris Lusha
Idris Lusha Pred mesecem
Mjerimi i Shqipërisë vjen nga politikanët,o popull vëllezër kur do t'a kuptojmë këtë fenomen!?!?!?!?!?
Sherro Kalemi
Sherro Kalemi Pred mesecem
Ta gëzojn shtëpin dhe tu bëhet babi mir dhe të rrojn gjith ata shqiptar që kontribuan Zoti ju dhënt veç gëzim
Mimmmy Hey
Mimmmy Hey Pred mesecem
Ju jeni miresia 👏 🙏
Zeni Zylyftari
Zeni Zylyftari Pred mesecem
E vetmja shprse tek allexhinjte eshte Elvis Naci Allahu e bekofte
agel.kav
agel.kav Pred mesecem
mmmn ml
Merita Gjoni
Merita Gjoni Pred mesecem
Falenderojme zotin qe ka kriju njerez me shpirt te gjere ju rujt zoti me ka prekur ne zemer se kam rrit vet jetime .
Hana Miftari
Hana Miftari Pred mesecem
😥😥😥😥😥
Lize Sumzaku io
Lize Sumzaku io Pred mesecem
Zoti ju bekofte o Elvis, Sidrit jeni me me te vertete jo per tu falenderuar por per tu bekuar
Zilije Bekjiri
Zilije Bekjiri Pred mesecem
mos u merzitni ishalla me zotin para babi vu sherohet🙏 🙏
Luan Troplini
Luan Troplini Pred mesecem
Te rujte zoti nga e keqa
Luan Troplini
Luan Troplini Pred mesecem
Hallall ta boft zoti ervis naci
Jakup Jakup
Jakup Jakup Pred mesecem
Problemi është se pjesa më e madhe dërrmuese e shqiptarëve është në një gjendje të tillë të mjerueshme siç ishte dhe zotëria që u ndihmua, të sëmurë,e të pa strehë, për ta si do i vej halli????
Fabjola Enesi
Fabjola Enesi Pred mesecem
Vdiqaaaa
Sali Rerza
Sali Rerza Pred mesecem
Ju jenishpresa shqiptare jenishume te mire. Elvis zoti ju shtofte jeten
Boni's Games
Boni's Games Pred mesecem
Fatma diell perfekte
ska emer
ska emer Pred mesecem
hallall ju qofte te gjithve zoti te mira tua bej se beni mbrekullira se kto ne vend ti bejn shteti i beni juve se shteti ka hallin te zhvatin lek e jo te dhurojn zoti u ruajte ishalla 👏👏🤩🤩
Mario Mario
Mario Mario Pred mesecem
Faleminderit te madhit Zot qe te ka derguar mes nesh Elvis
Katerine Ndreko
Katerine Ndreko Pred mesecem
X fee
Nazmie Neziri
Nazmie Neziri Pred mesecem
Zoti ju gzoft ooo satf I MREKULLUSHEM🙏🙏🙏
Age Prekducaj
Age Prekducaj Pred mesecem
Zoti ju ruajt
Lize Deda
Lize Deda Pred mesecem
Ju jeni shpetimi i shqipeterit zoti ju nimofte juve
Lize Deda
Lize Deda Pred mesecem
Brrava te madhe
Mikel Rroshi
Mikel Rroshi Pred mesecem
Jurujt zoti o elvis naci me te gjith sa ke mrapa jemi shum te irrituar
Nurie Thomo
Nurie Thomo Pred mesecem
Sikur te kisha mundesi do beja sevap per keto lloj njerez po hallall ketyre njerezv te mir zoti ju ruajt dhe ju bekoft
Benilda Kasa
Benilda Kasa Pred mesecem
Jo
Marie Prenga
Marie Prenga Pred mesecem
Ti kishte Shipria dhe dy si ju! Zoti ua bekoft rrugen
Alma Bulku
Alma Bulku Pred 2 meseci
O engjell i perendise Elvis Naci Sic ke fytyren ke zemren dhe gruan tende e ke engjell ...zoti te ka derguar ne toke per te ndihmuar ata qe kan nevoje....Jeni mrekullia Shqiptare Zoti ju ka bekuar ...Respekte vlla
Lina Lina
Lina Lina Pred 2 meseci
Ah të ishin një pjesë e shqiptarve Ashtu siç është Ervis Naçi Ky njeri Se bashku me ata që kanë shpirt Bëjnë vepra njerëzore. Bravoooooo ERVIS NACI.
Naprej