Temno

PËRBALLJA E NXEHTË KURTI - VUÇIQ 

Naroči
Ogledi 403 tis.
94% 3 787 241

Website: www.televizioni7.com
Facebook: televizioni7
Instagram: televizioni7

Objavljeno

 

16. feb. 2020

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Geisu Bakalli
Geisu Bakalli Pred 3 dnevi
Bravo bravo bravo
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli Pred 9 dnevi
Se ke pa kurr kit anerr vuqi se Kosova esht vete eshqiptarve
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli Pred 9 dnevi
Bravo albi kurit je shum.ifort te ta qosh kosove sa me lart respekt
Valdet Qorraj
Valdet Qorraj Pred 13 dnevi
oo legjend e gjall je ti fill mas lufte u duft me hyy ne qeveri sot ishte ndryshee po apet von nuk osht kurr me 3 fjal e bllokon shkavellin e
Naim Ferati
Naim Ferati Pred 15 dnevi
A bir shkine je msu ti me kilimili
Youtube Youtube
Youtube Youtube Pred 19 dnevi
OH🤲ALLAHI☝️🤲Tknaçt Ooojjjj♥️🤲♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇽🇰♥️🇽🇰♥️🇽🇰♥️♥️🇽🇰🇽🇰♥️🇽🇰♥️♥️♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇽🇰♥️🇽🇰♥️🇽🇰♥️🇽🇰♥️🇽🇰♥️🇽🇰♥️🇽🇰♥️🇽🇰♥️🇽🇰♥️🇽🇰♥️🇽🇰♥️♥️♥️🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱
Adela Jusufi
Adela Jusufi Pred 19 dnevi
POZDRAV ZA ALBINA.DA SI NAM ZIV I ZDRAV
Naim Ferati
Naim Ferati Pred 15 dnevi
Po pse shkinisht moj moter
Peter Shqau
Peter Shqau Pred 19 dnevi
Bravo zoti.kurti
Naim Ferati
Naim Ferati Pred 20 dnevi
O msu vucici me klyshat jo ir shkine ska kil8mili me albinin
Shefqet Maraj
Shefqet Maraj Pred 20 dnevi
Bravo albin ti do ta qnjerros politiken nizet vjeqere nga analfabetet politik te kosoves nizet vite politik dhe politikaj mjeran injoranta pervetsues te te gjitha llojeve me qdo kusht e donin qeverisjen per te mos ju zbuluar te metat dhe te kqijat qe ikan ber vendit duke nenshkruar edhe teritor te kosoves vendeve fqinje duke qitur trepqen gjigandin ekonomik ne shitje duke qitur ujmanin ne shitje apo shkembim duke ndar mitrovicen te gjitha shtetet na kan perqeshur per nga dobsija intelektuale e qeveritarve tan politikisht ma mir kishin punu treshja muhamet kelmendi fatmir lima selim selimi se hashimi me ramushin urojm qe me albinin te mos zhgenjehemi prishtina shpon edhe aty ku nuk shpon as miskoja
adelinagilli
adelinagilli Pred 23 dnevi
Rrofsh sa malet e kosoves kurti respekt ishalla po e rrehullon kit ks te mjer
Adem Guce
Adem Guce Pred 26 dnevi
Shum sakt. Politika duhet te jet e hapur keshtu pupulli e mer vesh ska cka vendoset per te.. Te shofim shvillimet presim.
Peter Fato
Peter Fato Pred 27 dnevi
Kosovo ist Albanien 🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱💓💞
Peter Fato
Peter Fato Pred 22 dnevi
Serbia ist terorist contry 💩 💩💩💩💩💩💩
Stojan Jankovic
Stojan Jankovic Pred 22 dnevi
kosmet ist Srbija
Tony Montana
Tony Montana Pred 27 dnevi
Pasha Zotin or Albin Luani , Edhe hiq mos bafsh per Kosoven , ma knaq shpirtin veq qe sja len batdh kurr atij Gjakq!@it Serb .
baba bablok
baba bablok Pred 27 dnevi
vuqiqi po kujto se albini ne fushe ska portjer po ai ka edhete fort popullin elir
Abedin Asani
Abedin Asani Pred mesecem
Ah sa pishman jan serbet qe se zhduken der sa ishte ne burg tani kan me pa nanen e selmanit me kurtin.para kurti tregoja aftsit dhe x tolerime.
Santiago Ibrahimi
Santiago Ibrahimi Pred mesecem
Posht serbia faraflliqt deknaqimat
Jurgen N
Jurgen N Pred mesecem
Sa her qe dgjoj kta gazetaret me kto hipje e ulje te zerit teksa flasin amundem ta shof se m shkakton shum te qeshura 🤣 populli shqiptar i Shqiperise Veriore(kosoves) nuk flasin me ulje ngritje te notave sikur kendojn,,,a ka mundesi te lexoni shqip sic esht dhe gjuha???
Adem Ceku
Adem Ceku Pred mesecem
Abazovqiq
Adem Ceku
Adem Ceku Pred mesecem
Haki abazoviq.xhelal svelqoviq.kurtoviq.
Adem Ceku
Adem Ceku Pred mesecem
Je mashtrus
Adem Ceku
Adem Ceku Pred mesecem
O albin amelika.flamuri ske bash ngjyra ngjyra
Luan Doroci
Luan Doroci Pred mesecem
O Albin he king
Selman Krasnici
Selman Krasnici Pred mesecem
Normal se nervozohet se nuk u msu me i fol kshtu lideret e kosoves u msu veq tuj ja ban rrafsh tash u dal Albini e ja thet truq e i doket katastrof Vućićes haaa t lumt Albin
Festim Kertusha
Festim Kertusha Pred mesecem
Kurti. i. Zoti. I. Pregatitur Bravo. Zoti. Kurti. Perpara. Krimineli. Vucic. Bythqir 🇦🇱🇺🇸
Shkelqim Hyseni
Shkelqim Hyseni Pred mesecem
D
Luljeta Sina
Luljeta Sina Pred mesecem
Trim Albin Kurti i zgjuar
Hoffmann Rexhaku
Hoffmann Rexhaku Pred mesecem
ALBINI 🧠🇦🇱🇦🇱💪🏻💪🏻
Blearti Bleri
Blearti Bleri Pred mesecem
Qdo fjal osht e tepert ketu... Ja ke shym qirin shkavit... Edhe mos te harrojm se ka ende burra qe ja thojn qetnikut serb qe ski ma Kosova esht shtet i pavarur dhe ki pun me shtet tash.. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Idriz Musli
Idriz Musli Pred mesecem
Brvo albinnnnn
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi Pred mesecem
Kryeministri Albini duhet konultu me marr fakte argumente me vete nr e njohjve nga shtetet sa ka psue ne njere e shkatrrim nga lufta prej armiku bukur shum dokumente ne qant me vete jo si h.th veq stilolapsin mbi tavolin gjitheqysh ndermjetsues nje i shba.mos me leshue pe te asociacont mos prekja e kufinit trepqa s bene mu permend. Serbia duhet nenshkrue se e njeh kosoven shtet.Te ket kujdes kur te shkon perkthyes te mire.kujdes atje as mos te pine asgje se ja bejne si Ismail qemalit ne France.roje te sigurt me veti.gjeniu
Diana Shabani
Diana Shabani Pred mesecem
Shyqyr qe me ne Fund e kemi nje Kryeminister qe nuk lejon qe ti pelqejn te gjitha gerät qe te tjeret I deshiroj dhe kerkojn nga ne Respekt
norgA M
norgA M Pred mesecem
BABA
admir
admir Pred mesecem
Je njish je i pa pare
topalli123ify
topalli123ify Pred mesecem
Mi hangsh koqet ti president i pshurrt i serbis ti e di se kosova esht shtet ne veti ti ha mut per kosov per me te pa shkiet qe ti po mundohesh me fol edhe nese thaqi e ramushi ta kan fal kosoven ti prap veq ha mut si qen se ski ma ku e qi nanen tane mut I ndytur me gjak shqiptari
Haxhi Halilaj
Haxhi Halilaj Pred mesecem
🖒😀😀
Haxhi Halilaj
Haxhi Halilaj Pred mesecem
KADAL SHKA SE JEMSU ME HI E MEDAL SI NPAZAR KADAL SE KS ALBINA E ADEMA PLOT SKA MA HIN E DIL KEMI SHTET E QEVERI
Ilir Kape
Ilir Kape Pred mesecem
Albin Kurti ishalla drejton shqiperi kosove te bashkuar me termin nje qeveri nje shtet nje komb nje flamur
kreshnik lipaj
kreshnik lipaj Pred mesecem
President me shkoll Bravo rrnofsh
Dardanian Mapper
Dardanian Mapper Pred 2 meseci
I madh osht Albini pasha allahin
I LL Y R I A N
I LL Y R I A N Pred 2 meseci
Qysh Kqyren Hashimi e Rama mes vete ! Hahahaha I ka lane Albini me Gishta ne Hune !!
Biondo Biondo
Biondo Biondo Pred 2 meseci
I LL Y R I A N pershendetje Hashim Thaci dhe EDI Rama Jane tradhtaret e kombit 🇦🇱 Te 2 miqte e bashkpunuesit te kriminelit Millosheviq_Vucic
Avni Avdiu
Avni Avdiu Pred 2 meseci
O zot lum ne qe te kemi ty o i shejti Albin
Burhan Qerimi
Burhan Qerimi Pred 3 meseci
Politikani ma I madh ne shqiptari I gjitha koherave pik
Gjon Tomaj
Gjon Tomaj Pred 3 meseci
Jauv ka palu. Me RESPEKTE ALBIN KURTI.
milaim sopaj
milaim sopaj Pred mesecem
you can
Hassani Luli
Hassani Luli Pred 3 meseci
Albin kurti eshte Faktor Shume i rendesishem me dialogun Kosove Dhe Serbise 🇦🇱🦅
Hassani Luli
Hassani Luli Pred 22 dnevi
@Stojan Jankovic Albin Kurti eshte Madheshtia e Ballkanit por pothuajse Dhe e Europes :
Stojan Jankovic
Stojan Jankovic Pred 22 dnevi
kurci faktor 0 nula
Rasim Selimaj
Rasim Selimaj Pred 3 meseci
Bravo.zoti Albin.Kurti.keshtu.duhet.tijapin....nje.mesim.te.mire.Serbeve Kosova.ka.zot.popuin.esajl.te........udhehrqur.nga..Vjollca.Osmani.e..Albin.Kurti.Bravo.qe.te..dy..Rroft..Kosova.Rroft.Shqiperia
Malsori
Malsori Pred 7 meseci
Shum i fort ky psiko pat pre hev ja dhifsha ftyren kti qeni bree
Sokol Shala
Sokol Shala Pred 7 meseci
Qesi don serbija Mejau shti tuten
Cool Smiti
Cool Smiti Pred 7 meseci
Talenti natyrorë e ka një emër Albin Kurti
Ramada Hasani7
Ramada Hasani7 Pred 7 meseci
kurti trim nuk tutet pej vuqiqi
Feriz Selmani
Feriz Selmani Pred 8 meseci
O dekmit ti qifsha o vuqiq i kari FUCKKK SERBIAA
19 98
19 98 Pred 9 meseci
🖤🇦🇱BURR SHTETI🖤🇦🇱ALBIN KURTI🖤🇦🇱RROFTE SHQIPTARIA🖤🇦🇱
Braho Luan
Braho Luan Pred 9 meseci
Albin Kurti ist King
Stojan Jankovic
Stojan Jankovic Pred 22 dnevi
kurci isht pacoc ose mali mis
Nikole Jako
Nikole Jako Pred 9 meseci
Hallall te qoft qumshi nenes o trim i shqiptaris
Albania ilirian1
Albania ilirian1 Pred 9 meseci
Serb te PA bes
Freedom Fighter
Freedom Fighter Pred 10 meseci
Si rrine Edi Rama me Hashim Thacin si legena te gjithe jane te shitur pervec se Z.Albin Kurti e partia e tije Levizja Vetvendosje Respekte.
A. B.
A. B. Pred 10 meseci
Mirë ja bone Z Kurti.
TiTAN Online
TiTAN Online Pred 10 meseci
Edhe un jom votus i Albinit Por shummm i dyshimt po Na del ky far Albini vAllahi !!!!!
Alban Skenderi
Alban Skenderi Pred 10 meseci
Thaçi edhe kta kriminelat e tij nuk kan ide si ta çojn vendin perpara ...Vetem me Albin Kurtin shpeton Kosova edhe populli Shqiptar
Ryszard Sojecki
Ryszard Sojecki Pred 11 meseci
RNOFT HASHIM THAQI
Stojan Jankovic
Stojan Jankovic Pred 22 dnevi
hag
Ryszard Sojecki
Ryszard Sojecki Pred 11 meseci
O ALBINI OSHT MUT
ated lishi
ated lishi Pred mesecem
Ik mar serb muti. Ska ven per slav ktu
Petref Shaholli
Petref Shaholli Pred 11 meseci
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Bravo zoti Albin ju jeni iteligjetn ju e nxorret nga folej tigrin tigri me dhembe te rene po si gjitemon te uritur per gjak Kosov eshte shqiperi dhe shqiperia eshte kosov eshte shqipetar me e madhe se jugosllav por .nuku duen harrua ata njeres qe nga genociti seb dhe sot skan nje varrez te pren cfar eshte kjo.Jo vetem taksa100 perqin qe eshte shume e derjte por duen te kete mbyllje kufinjesh tokesor dhe ajrore gjer sa jugosllave te paguajn te gjitha demet e luftes njrezorr dhe ekonmik.zoteri srbija ka punuar dhe per kete kohe kur te thuhe fjala Demokrac.ku jane ata tradhtar te kombit qe spiunoni shqipetaret kujn ata qe masakruan kosvaret ne luften e kosoves sa here duet te navrasin e tena shpergulin ngatrojet tana qe ne te mesojm kush flet per demagogj kur 2 komunas serbe nuku perfillin ligjin e kosoves si kamundesi kjo eshte e qorte nga tradhtaret qe ka ne partite politik Kur
VITO CORLEONE
VITO CORLEONE Pred 11 meseci
TE qifsha vuqiqin me serbine e gjithe "rrezoluten"144,TE karit, Kosova nuk asht e as nuk ka qene e kurre pjese e serbise, e kurre nuk ka ME u ba, historia e ka vertetu kte ma smiri. Z Albin Kurti pash at zot, toke e buke rriten ku je rrit e ba burrre shteti 1 SKANDERBEG per TE cilen trojet shqiptarve kudo ndodhen kan ma shume se kurre nevoje, vazhdoje luften tane fisnike per popullin tan. Zotni mos e harroni gjakun e tpareve QE therret Fuqishem nder shekuj per liri e gjuhe amtare. Zoti e bekoft TE gjitha shqptaret.
Sanije Lubovci
Sanije Lubovci Pred 11 meseci
Roft albin kurti
VITO CORLEONE
VITO CORLEONE Pred 11 meseci
Amanet Atdheun more trim, asht hynor. Sa shkel NE dadardani e NE token amtare e puthi me shume mall e dashni duke ka si fmi, mborna Atdheun tone te dashtun e do tjet kshtu gjithmone, amanetin e heronjve, e te pareve tane Iliret.
Kosova Ferizaj
Kosova Ferizaj Pred 11 meseci
Tipik Burrshtetas,para atyre evropianve i beri te qarta qendrimet e Kosoves dhe interesat,kshtu diskutohet ,je per qdo lavdat zotri Kryeminister 👏
liberta libre
liberta libre Pred letom
Albin na knaqe zemren 🇦🇱
Gzim Ismaili
Gzim Ismaili Pred letom
Albini --'LUANI KOSOVES
K R
K R Pred letom
Bravo qashtu duhet e jo si thaqi e rama te lipi by*** dhe e shesin vetën patriot
Ryszard Sojecki
Ryszard Sojecki Pred letom
ALBINI OSHT NISOJ SI SHKIET
Sanije Lubovci
Sanije Lubovci Pred letom
Albin kurti vjedh se ju shqiptart Jan ma zi se shkru majmuna jeni ma tmdhejn
e sotmja per neser
Quri fillim kta kosovs dy ulun tavolin a anej i serbis veq njo 😂😂😂😂
Gazi Star
Gazi Star Pred letom
Ta pshurrsha reuzluten 1244
Illyrian Albanesi
Oooooo veq kurti ja than hunt serbis bravo kurti respekt je taman shqiptar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Toska Toskana
Toska Toskana Pred letom
Bravo zotri albin kurti rrespekt per juve shum nga gjermonia hala nj politikan si albin kurti te zgjut ne kosove nuk e pash.. Alben ti per kryminsete dhe per president......
Shqipria Etnike
Shqipria Etnike Pred letom
Rama me hashim brojn i hapin dhamt si qen
Bashkim Zyka
Bashkim Zyka Pred letom
Albin Kurti ma trimi,heroi,madheshtori i perfaqueseses se Kosoves
K1NGK1LER
K1NGK1LER Pred letom
Ah albin qka te banen be 😢😢😢
Real Arian
Real Arian Pred letom
K1NGK1LER ka mu kthy edhe ma i fuqishem
arti ademi
arti ademi Pred letom
Ska me pas asniher kryeminster si Albini ♥️🤝🤝⚔🦅🦅🇽🇰
Marjol Doksani
Marjol Doksani Pred 19 dnevi
@ines schaler shkruaj qart ,paster dhe pa gabime !
Marjol Doksani
Marjol Doksani Pred 19 dnevi
@ines schaler nuk duhet te ofendojm diskriminojm bullizojm askend ok!as diskriminohemi nga,askush !
ines schaler
ines schaler Pred mesecem
@Burhan Qerimi cfare ke shkrujt o trap..shko meso me sgkrujt shqip o coban lopesh
Burhan Qerimi
Burhan Qerimi Pred 3 meseci
Qashtu Valla asht,po do eksik spe din, e matrpazt pe din amo spo dojn mi Lan SE jan MSU me vjedh
Arif Pireci
Arif Pireci Pred letom
P.
Filoni Fidani
Filoni Fidani Pred letom
Bravo.Kurti.....je.njish
Stojan Jankovic
Stojan Jankovic Pred 22 dnevi
kurci ili kurti jeste isto
Eezanaa Erzanaa
Eezanaa Erzanaa Pred letom
Ldk jan hajna keta te moshunt isa mustafa agime veliev e tjer ...
Hoffmann Rexhaku
Hoffmann Rexhaku Pred letom
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 🇦🇱SHQIPRIA ETNIK 🇦🇱
Tahir Hajrizi
Tahir Hajrizi Pred letom
O Albin lute zotin net ka zhgjedhje sa ma shpejt se qat her ki mi qu te shpia krejt se 60 perqin vet ki mi marr
Nderim Nuredini
Nderim Nuredini Pred mesecem
A pe sheh se fjala jote para 1 viti sot u bo realitet 60 perqind vet me qeveris 👍
Toni Toni
Toni Toni Pred letom
Albin ti je qe don mepru situaten si enver hoxha ti je permua . Lutna LDK te prishet kalizioni se kurr ske ma me fitu se je ni kumunist
Miran Sali
Miran Sali Pred letom
Toni Toni motren ta qifsha npidh
Demo Regjepi
Demo Regjepi Pred letom
Bravo te koft Albin Kurti mos ja Lejo asni send ne Kosoven Shqipetare nuk ka ma me sundue asni serb e as kurrfar komune te tyne ne kosoven ton Serbet mujn vetem me punue ne kosov a me udheheq asnihere.
Jimi G
Jimi G Pred letom
Kirti je zotni respekt
N K
N K Pred letom
Po qvar marveshje jan ktu ku nuk e din kerkush shka jan te ba kta politikan ta shesin per pak pare krejt kosoven se skan lidhje per politik
Google Rev
Google Rev Pred letom
Rrofsh Albin Kurti ti je I vetmi, ti na duhesh ne shqiperi, se na mytë kriminelet.
Skender Dobra
Skender Dobra Pred mesecem
Ditmir Bushati duhet ne Shqiperi
Agim Zulfiu
Agim Zulfiu Pred mesecem
Üüü
YouTube Lista
YouTube Lista Pred 2 meseci
Bravoooooooooo
Fatlind Zabelaj
Fatlind Zabelaj Pred 6 meseci
Kk
Zylfi Shala
Zylfi Shala Pred letom
Haver heki vizat tash qija mit e shkinav atje ajde rrofsh
Bane 01
Bane 01 Pred letom
Ky kryeminister ja ka zbardhur KOSOVES emrin por edhe krejt SHQIPTARVE. Vučići asht deformuar sepse e ka kundershtarin Super Inteligjent dhe nuk muj ma me luajtur lojnat si me Taćin e korruptuar.
Bole Kanarit
Bole Kanarit Pred letom
ALBIN KARI IKNI O LAPERA KUR I ULE PANTALLONAT AMERIKA JA THITHNI KARIN O KAFSH
Masllum Qepa1
Masllum Qepa1 Pred letom
Je burrë i madh i gjithë kohërave
Demo Regjepi
Demo Regjepi Pred letom
Nuk ka Dorezim me Vučičin vetem duhet me drejtesi se vučiči Asht Huligan i rrugeve..Vučič je ulični huligan Vetem perpara Zotri Luan Albin kurti
Detyre E posaçme
Vuçiç te qifsha rropt, kriminel, rrofte populli shqiptare, populli me fisnik ne bote, serbet jane ardhacak, serbet jane popull barbar, kriminela
Rabit Behluli
Rabit Behluli Pred letom
ALBIN,MSHOJU GJYKATAVE,NE DASH ME JA MBYLL GOJEN SRBEVE.PREJ MBARIMIT TE LUFTES,ASNJI DENONCIM NGA GJYKATAT TONA NUK IU ESHT BER BEOGRADIT.MJAFTON VETEM RASTI I "HLADNJAQA".GJYKATSIT TON MARIN PAGA MUJORE NGA 2900 EURO DHE ASNJI DENONCIM NE AT DREJTIM.MSHOJU.ZGJOJ NGA GJUMI.LE TI KTHEJN PARAT PA NJERS.SHTETI NUK ASHT TU FUNKSIONU.ANARKI NE QDO AN.ZGJOJ INSTITUCIONET NGA GJUMI.LARGOJ SPIUNAT E BEOGRADIT PREJ VENDEVE KYQE,TE SHTETIT.ATA JAN SABOTERT MA TE RREZIKSHEM.ALBAN,KEQ JON PUNT.PO NASHTA I SHEH.MSHOJ SPIUNVE.
Fatush Spahija
Fatush Spahija Pred letom
ALBIN KURTI ALLAHU TENDIHMOFT NE GJDO HAP TE JETES !!!!! AMIN : POSHT SERBIJA E NDYT
Fatush Spahija
Fatush Spahija Pred letom
RROFT ALBIN KURTI LEGJENDA E KOSOVES ,esht gjeni !!!!!!!!!!!
fred durst
fred durst Pred letom
Duhet mja nis mu terhek prej tyre amerikanve edhe evropianve edhe me shku te veti pa ta.
Jessica Duffour
Jessica Duffour Pred letom
Obari mali far emri paske morburr moseki tfamiljes thaqin apolimen emetnipa pun
Leon Merhori
Leon Merhori Pred letom
Ty te kemi prit veç te lutem vendin tend mos e shit meno per gjaknat qe u derdhen per ate vend😑😑
Naim Ferati
Naim Ferati Pred 15 dnevi
Kurr se harron e ka permend dhe ka kerkullogari e deme shperblime
Naprej
TIKTOKS you need to watch
9:04