Temno

Fjalimi i presidentes në detyrë Vjosa Osmani në Kuvendin e Shqipërisë 

Naroči
Ogledi 14 tis.
96% 140 4

#KosovaPress #KosovaPressLive

kosovapress.com/
Facebook: kosovapress/
SLtv: sltv.info
Twitter: @kosovapressi
Instagram: kosovapressofficial

Objavljeno

 

17. dec. 2020

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 58   
eli veizaj
eli veizaj Pred mesecem
Te lumte!
Njomza A
Njomza A Pred 2 meseci
Masi u bane edhe ti Presidente ska me met kush pa u ba
F K
F K Pred 4 meseci
KYSMET kjo PRESIDENTE e KURTI dote bohet KRYMINISTER edhe HAJNAT BURG
nikolin marvataj
nikolin marvataj Pred 4 meseci
Shikoj palaqet me celulare ne dore e nuk Kan respekt per ket Zonje po fajet I kemi ne qe I votojme kto plehra
Naser Schönwälder
Naser Schönwälder Pred 4 meseci
Ska Politik ne Bote veq pune Pune lehni keto lojna
Naser Schönwälder
Naser Schönwälder Pred 4 meseci
ka
Naser Schönwälder
Naser Schönwälder Pred 4 meseci
Me pru evrope ne kosove me dertu fabrika punsu
Naser Schönwälder
Naser Schönwälder Pred 4 meseci
Pune duhete ah jo politike
Naser Schönwälder
Naser Schönwälder Pred 4 meseci
Harrone qe na pranon shkau po punoni me evrope Ska nevoje me na pranu shkau mos volni pallavra Po puna na tregoni se kush ashte Kosova ooo lopete kosove se se skini shkolla per politike veq puna na shkojm per Para
H A
H A Pred 4 meseci
Shqiperia ka ra ne komë me gjithe klasen politike te korroptuar dhe hajnash. Kosova ka ende shpres, dhe ajo shpres quhet Albini dhe Vjosa. Populli i Kosoves me pa durim po i pret zgjedhjet qe te i shfarros hajnat qe na kane vjedh qe 21 vjet.
A. G
A. G Pred 4 meseci
Oj Vjosa Osmani,skemi qka presim nga keta kriminel shtetit si ne Shqiperi dhe ne Kosove...kohe e humbur eshte kjo tani per ne popullin shqiptar...
Asmon Sefsali
Asmon Sefsali Pred 4 meseci
tlumt
Asmon Sefsali
Asmon Sefsali Pred 4 meseci
ekosoves
Asmon Sefsali
Asmon Sefsali Pred 4 meseci
bija
Selam Iljazi
Selam Iljazi Pred 4 meseci
Kjo duhet tjet teuta e arberis te lumt moj dardane va mbylle gojet te poshterve antikombtar sa per ruqin aj duhet te mbaj fjalen e dhen per rezoluten nese don te hyj ne histori si shqiptar turp i qoft edvinoviq ramiqit ktu tregoj poshtersin e tij qe eshte proserb
Afrim Bajrami
Afrim Bajrami Pred 4 meseci
Te lumte je e madhe Brravooooooo
Zz Dd
Zz Dd Pred 4 meseci
Zonja Vjosa Osmani , një nderë e politikes shqiptare! E hapur, me plot sinqeritet duke prekur aty duhet pikat ku ka nevojë kombi! Nuk nguron te flasë hapur dhe per gabime me qellim apo pa qellim per t’i koregjuar ato! Nje politikane e pergaditur si nga ana kulturore dhe profesionale. Te lumte Zonja Vjosa , duhet te krenohemi me Ju!
zumer balaj
zumer balaj Pred 4 meseci
Bravo Vjosa,flm Shqiperi per pritje,Se bashku jemi ne te fort! Pershendetje te gjithve qe mendojn arsyeshem!
Peter Kalaj
Peter Kalaj Pred 4 meseci
Kjo asht nji mbretresh e mitrovices se kosoves dhe gjith shqiptaris lum kosova qe ke ba nji fjalim te prekshem paramendoj isen e tacin si plas shpirti kur e shofin presidente OSMANIN la mban fjalim ne parlamentin shqptar .
Zef Baba
Zef Baba Pred 4 meseci
Vjosa 🤮
Todi Gjeko
Todi Gjeko Pred 4 meseci
Zonj e nderuar
Todi Gjeko
Todi Gjeko Pred 4 meseci
Kombi yne ka nevoj per per politikan si zonja Osmani
Xhevdet Osmani
Xhevdet Osmani Pred 4 meseci
Do ta kisha ender qe ti Vjose te ishe presidente e Shqiperise etnike.
Xhevdet Osmani
Xhevdet Osmani Pred 4 meseci
Shqiptarja me e denje qe ka shkelur ne kuvendin e Shqiperise per 30 vjet. Urime Vjose dhe te duam bashke me Albinin ne krye te kombit. Asnje politikan ne Tirane nuk e ka besimin e shqiptareve sic keni ju te dy. Ju jeni shpresa e cdo bashkekombesi.Duam lidere dhe jo hajdute. Vetem lideret mund te bejne komb.
Ervin Muharremi
Ervin Muharremi Pred 4 meseci
Bravo vjosa osmani zonj grua je👏👏
Tokat Ilire
Tokat Ilire Pred 4 meseci
e i lum kombi qe ka teuten ilire pra zonja osmani shpresa nuk do shuhet kurr per deri sa njerz si ty e albin kurti te jetojn .pra ju ini krenarija e kombit shpresa e te ardhemes .po ku mbeti oligardi hajduti esat pash toptani i dyte edi rama sikur te ishte vuqiqi ja kishte shikuar gojen e ardhacakut kriminel .po ky nuk ashte parlament sepse oligardin edi ramen duhet per ta shkarkur dhe larguar nga posti qe ka sepse tradhetija brina nuk ka per ata qe kane logjik
Osman Osmani
Osman Osmani Pred 4 meseci
Turp!
myrtezan hoxha
myrtezan hoxha Pred 4 meseci
Duet te jet mbretnesha e gjith shqiptareve bravo
Festim Kertusha
Festim Kertusha Pred 4 meseci
Osmani. Zonje. e. Madhe. Don. Kosoven Kombin🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
TiTAN Online
TiTAN Online Pred 4 meseci
Pse moj bi shkove ne:???????????? Parlamentin e Droges Parlamentin e Mafia Parlamentin e SOROS Parlamentin e Serbis ne teritorin e Shqipnis 😡
Deni
Deni Pred 4 meseci
Po Kuesht Ram vuqiqi
Bledar Lami
Bledar Lami Pred 4 meseci
ku esht pushti i serbis rama ku ishte
Thanas Mousias
Thanas Mousias Pred 4 meseci
Injorantet e kuvendit te sqiperish luajn me celular ky esh kuvendi jon.
Nexhat Imeray
Nexhat Imeray Pred 4 meseci
Faleminderit kyetatri i Parlamentit shqiptar Gramoz Ruci per fjalen tuaj ne parlament per mirseardhjen e Presidetes te Kosoves Vjosa Osmani nje politikane e persosur ne politiken shqipare dhe me gjer. Faleminderit zonja persidente Vjosa Osmani per fjalimin tuja te persosur dhe nder fjalimet me te bukura qe asht mbajt ne kucendin e Shqipris. Paci bekimin e zotit ti e kombi shqiptar. Zoti I bekoft shqiptar e Kombin ton fisnik. Jam krenar qe jam shqiptar
Klodian shqipe
Klodian shqipe Pred 4 meseci
ZOTI na dhaft mend dhe patriotizem. Jemi serjozisht ne rrezik me politikan si Sali Berisha, Edvin Rama, Ilir Metà, Hashim Thaqi, Kadri Veseli, Ali Ahmeti.
Erina Saliu
Erina Saliu Pred 4 meseci
Turp per kto deputet qe stregojn aspak respekt edhe lujn me celular respekt vjoses
Ardit Krasnaj
Ardit Krasnaj Pred 4 meseci
Po i vjen rend ta shofin n sy se nuk e kan burrnin e vjoses jan legena halabak dhe i vjen turp kur jan perball dinjitetit te vjoses.
Kumrije Zeqiri
Kumrije Zeqiri Pred 4 meseci
👍👍
Florika Hysi
Florika Hysi Pred 4 meseci
Kesaj fisnike i takon respect nga te gjithe ju nuk dini as ti beni miseardhjen Mirse Erdhe ne Shtepine TENDE O MOTRA JONE. QOFSH PRESIDENTJA JONE E ARDHESHME
xhevdet hasanaj
xhevdet hasanaj Pred 4 meseci
ku eshte ramoviqi,kur erdhi voqiqi e puthte edhe ne byth legeni.sot nuk mori pjes tradhetari,don minishengeinin ..
Elis Kuqi
Elis Kuqi Pred 4 meseci
Lezomir o injorant o hajdut omaskarenj degjoje mir sesa bukur flet ozot Kur do vij ajodit te hikni
dr go
dr go Pred 4 meseci
Te njejten gje po behesha gati dhe une te shkruaja per kete injorant kryetar parlamenti , po po po turp turp sdi te lexoj as me leter para , nuk te le shum vend per komente injorant , mbase eshte z Osmani qe duket kontrasti shum i lart , ky i joni gomar i plakur, na e la peshqesh Enveri , ta kemi dhe kryetar parlamenti , like floririn president , ramen kryeministet , hajde shqipri hajde , edhe prisni se do hyjm ne BE 😇😇
Elis Kuqi
Elis Kuqi Pred 4 meseci
O injoranta nuk kini syesurrat para trimereshes o maskarenj o hajduta
Polazganejete
Polazganejete Pred 4 meseci
Diskutimi Zojes sone ke i shkelqyere te Zojes Vojsa Osmani . Pore me befasoje per nji qene i serbise tradhetare i kombite nuk ishte ne parelamene, po me duke ka harue per te vete viqiqin per ti dhane leje Rames me hyne ne parelamete ku ishte Zoje duke Diskutue. Por fetyre E Harangopure ashte ky qene me bishte bre ja qifesha ate vetyre te qenite bire kudere. Aji nuk ka aerdhe se Babaji i Rames e ka vraere Sylejma Vuçiteren neshqipri por ky ashte tradhetaer Famljarishte ky bire qeni meja kqyre fetyre sikure bishe e eger si bothe majmuni, Ani kure po veshte me guje te Baerdhe pantolate e zi e pumate e baerdhe,poma qone malli sikure ketyre her kure vike xherahu me bere synete ne feshatra por ky nuk ka ase zanate veqe me que si Capin te Ksapi me rrue si dreqin e mallkuare faer dreqi ky ishte pjelle e felliqure nji grupe nga Australija.
Fitim Toci
Fitim Toci Pred 4 meseci
Bravo respekte per ty pafund
Rudi Demaj
Rudi Demaj Pred 4 meseci
Mbretresha Teuta,te duam
Rudi Demaj
Rudi Demaj Pred 4 meseci
E bukur krejt
Eset Maliqi
Eset Maliqi Pred 4 meseci
Shkerdhatat po lujn Handy i paske pengu
Kumrije Zeqiri
Kumrije Zeqiri Pred 4 meseci
🤔🤔🙄🙄🙄🙄🙈🙈🙈🙈
Kumrije Zeqiri
Kumrije Zeqiri Pred 4 meseci
🤔🤔🙄🙄🙄🙄🙈🙈🙈🙈
Dardan Berisha
Dardan Berisha Pred 4 meseci
Vjosa Osmoni Hosht Shotegalica e dyt? telumt Vjosa Osmani ti duet meqen nekrye te detyres se bashku me Albin Kurtin ju jeni e Hardhmja e kosoves.
Ferderova Dauti
Ferderova Dauti Pred 4 meseci
BRAVOOO
Lule lule
Lule lule Pred 4 meseci
Rr noch sa malet se bashku me albinin
Lule lule
Lule lule Pred 4 meseci
Per karrik kan punuar edhe po punujn se cilli po pasuruhet ma shu. Se tjetri
Lule lule
Lule lule Pred 4 meseci
Te uroj qdo te mir ne jet njihet njeri i shkolluar bra vjosa qofsh me jet te gjat njihet njeri i kulturum ti nuk je vetem per karrik po ti je per nbe popull i vujtur njeher pej gjenocidit serb edhe qe 21 ni vjet shtet te kaputt Sevilla deputet veq
Me Hej
Me Hej Pred 4 meseci
O POPULL SHQIPTAR BASHKONU SE MOMENT I FUNDIT ESHT JO SOD JO KURR
Ervin Muharremi
Ervin Muharremi Pred 4 meseci
Bravo vjosa zonj gru je👏👏
Crucialpoint P.
Crucialpoint P. Pred 4 meseci
Hallall te qoft se je shum poiitikane e fort veq hajnat nuk po te lan me shku per para .populli osht me ty e me albin kurtin deri ne fund
Crucialpoint P.
Crucialpoint P. Pred 4 meseci
Kjo zoja president e kosoves duhet te jet per gjith mon se osht e shkollune ne amerik. Nuk osht e korruptun. Edhe nuk bashkpunon me tradhtart e as me hajna e as me analfabeta. Po me ma te aftit si zotri albin kurti kta dy do e bojn kosoven mrena dy vitev si gjermanija. Se jena ven shum i vogel per at mujna me shku shum shpejt perpara.
bess 1578
bess 1578 Pred 4 meseci
Mungi vellau i Vucicit po !!!
Ibro Ibro
Ibro Ibro Pred 4 meseci
KET FJALIM MADHÈSHTOR TE ZONJES OSMANI DUHET ME E NDEXHUE ATA PARAZITET MATRAPAZ E PLAQKITES SI NE KOSOV DHE SHQIPRI SE INTERESI I POPULLIT DHE SHTETIT NBROHET KÈSHTU NE MÈNYR ATRDHETARE DHE MORALE SUKSESE ZONJA VJOSA OSMANII
Jeton Balaj
Jeton Balaj Pred 4 meseci
Vjosa Osmani përmes këtij fjalimi është zëri i secilit shqiptar që e don vendin e vet.
H H
H H Pred 4 meseci
Uroj qe Vjosa Osmani te mbetet presidente e perhershme e kosoves.
Urim Azemi
Urim Azemi Pred 4 meseci
Fjalim madhështor. Bravo të qoft.
Naser Dzemaili
Naser Dzemaili Pred 4 meseci
Bravo
Taibe Musa
Taibe Musa Pred 4 meseci
Z
Jesmin Han
Jesmin Han Pred 4 meseci
Vjosa Osmani ti dotejesh presidentja e kombit shqipar. Edhe lulet kan lulxu sot ne shqipri me Ardhen e juaj ne ket tok e begatshme Rropft Populli shqipar me Vjosa osmanin presidente e Shqiptaris ❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱💯🇺🇸🇪🇺
Loni Betoni
Loni Betoni Pred 4 meseci
Avash avash se na mallengjeve. Kjo eshte vegel e Albin Kim Kurtit
Me Hej
Me Hej Pred 4 meseci
👍👍👍👍👍👍👍🇽🇰🇦🇱
N. A.
N. A. Pred 4 meseci
👏🏻👏🏻👏🏻🇦🇱🇽🇰💯✅
Naprej
Histori Dashurie "Imazh" RTK
15:17
Swiss Alps
25:03
Ogledi 892 tis.
Making Plasma Cutting Machine
19:46
Normal Pop vs TikTok Pop #2
17:11
WE FINALLY MET.
4:08
Ogledi 1,7 mio.