Temno

Roped with Olsi - Episode 25 - Melisa Lleshi: Përputhen më mohoi dashurinë e jetës 

Ogledi 850 tis.
93% 13 000 925

Melisa Lleshi flet për herë të parë dhe ekskluzivisht në Roped With Olsi për marrëdhënien e saj me Andi Shehun

Diçka nga Melisa - bit.ly/rwo_melisalleshi

Falenderime për:
Ujë Qafë MALI - bit.ly/rwo_qafe_mali
Joni PECI Store - bit.ly/jonipeci

Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë!


Për më shumë rreth show:
Na ndiqni në website-n tonë: bit.ly/rwo-web
Na ndiqni në Instagram: bit.ly/rwo-insta
Na ndiqni në Facebook: bit.ly/rwo-fb
Na ndiqni në Twitter: bit.ly/rwo-twit

Credits:
Producent: Olsi BYLYKU
Autorë: Alter CUCA, Olsi BYLYKU
Skenaristë: Olsi BYLYKU, Eneida NDOCI
Menaxher: Yllka SELA
Editor: Erion KADRIU
Kamera: Bismir BARDHI, Arlind KOLA
Audio \u0026 DOP: Alter CUCA
Research: Eneida NDOCI
SFX Artist: Daniela BUNÇI
Design: Glen BAKU

"Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në SLtv dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve.

2021 © All Rights Reserved

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 0   
24h.finem.
24h.finem. Pred 18 urami
Finemin pls
A A
A A Pred 2 dnevi
Melisa bukuroshe e qeshura jote me shton jeten esht shum ngjitse.
kiAfsa Jashallari
kiAfsa Jashallari Pred 6 dnevi
Sa bukur ne fund😍
edison dule
edison dule Pred 14 dnevi
meli je yll fare
tayna fan
tayna fan Pred 18 dnevi
melis super
Anduena Sefgjini
Anduena Sefgjini Pred 22 dnevi
hahahahahaha
SlimShady Eminem
SlimShady Eminem Pred 28 dnevi
Ndryshoja titullin o plak veje permbledje e perputhen se i shkon me shum
Lize Genci
Lize Genci Pred mesecem
Ke femer me te poshter si puna jote e me fallce si ti po ty merr ne qafe
FF REDIONI
FF REDIONI Pred mesecem
Jam varikars e kuptkni ju qa varikarsi jam
Besjana Trakalaci
Besjana Trakalaci Pred mesecem
Nk vinte jo po e gjeta anen me nje mikun tim te përbashkët (miku i përbashkët andi) 😜
fatbardha Ndou
fatbardha Ndou Pred mesecem
Kush i thot melises esht fallco jeni ju fallco😛😛😛😛😝😝💩💩
kristjola sema
kristjola sema Pred mesecem
Noizy-n
kristjola sema
kristjola sema Pred mesecem
Noizy-n
kristjola sema
kristjola sema Pred mesecem
Noizy-n
kristjola sema
kristjola sema Pred mesecem
Noizy-n
kristjola sema
kristjola sema Pred mesecem
Noizy-n
Xhevahir ahmeti
Xhevahir ahmeti Pred mesecem
melisa Lleshi ❤❤❤
Lubjan Haruni
Lubjan Haruni Pred mesecem
Olsi je shume cun i mire vlla po me kete te qeshuren ahaa se kuptoj pse qesh me dhune mor burr
Ela dani
Ela dani Pred mesecem
aman se je shume e peshtire , edhe kur hap gojen ta shpif me ate lloj te folure , te duket vetja sikur ke kap majat. thjesht na kujto BBF e para 15 viteve pfffff
Nelia
Nelia Pred mesecem
Te kush kanal jepet ky emisuoni
XxsidonixX
XxsidonixX Pred mesecem
“Per koken e vllaut unë do dal nga studio” Ju kujtohen kto fjalët?😂
Emidiana Gjana
Emidiana Gjana Pred mesecem
Ahhahahahaa melisa paska votu po kuj ja dha voten melisa
milka lajthi
milka lajthi Pred mesecem
Olsi nje kopje shume e shemtuar e Ermal Mamaqit me kto te qeshurat pa lidhje🤮
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Pred mesecem
NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...
Be Be
Be Be Pred mesecem
A me lejon andi te prek cunat tjer hahahaah Andi te la me ja prek koqett Fationittt , e atdheutt bythen 😂 e jo ste len me I prek tjert o a ke fuqi ti 🥳
Melina Blue
Melina Blue Pred 25 dnevi
Nuk kan qen te lidhur athere mduket
Be Be
Be Be Pred mesecem
Ne radh te par O Zot na fal . Mbrojm duam te pa drejtin dhe paftyrsinn . Dhe edyta Shqipeee Zoti te dhent edhe 200 Vite jet . Njeri me te drejt nuk kam par . !! Po ti moj melis si ste vjenn zor jo nga ne publiku nga Familja jote . Qe bejee si e dejgur mbas fationitt atdheutt . E tash thu fajn e ka Olsa . Ok hajde fajn e ka Olsa . Hajde tash un té them ty hajde bojm sex Bashk ne shesh . Fajn e kemi te dy apo vetem un 😂 . a sa Per Andinn na lodhe i paske gjonatt per vieee ahahhaha Ikk aman kurr mos past djem si ty .
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Pred mesecem
NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...
fatiola koleci
fatiola koleci Pred mesecem
Shum fake me duket ky olsi 😏nuk ben fare per kte rol te prezantuesit ! Edhe kur qesh qesh shum falso sikur po e shtyjn te qeshi! Edhe mjaft me ato duarkrotitje mrapa kamrave se na cmendet
a. i000
a. i000 Pred mesecem
Po ti moj ruspie beje si e dashurume me Fatjonin dhe me Mevlanim tani lidhesh me kte 2 qind lekshin
Kei Kei
Kei Kei Pred mesecem
Kjo ashte ma e mira ma e zgjuara ma e perkryera ,qysh se ka shkuar puna me marre mendimet e Melises vaj medet ,kjo eshte tamam qfare ka thane Sindi si heq as nje pike .Kjo vetem sex di te bej ,asgje tjeter .
Elona Osmani
Elona Osmani Pred mesecem
😘😘🍑🥰
Aida SEFULLAJ
Aida SEFULLAJ Pred mesecem
Po ti qe kur hyre ke hy me planifikim mi, i hodhe fundin...njeri fallco
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Pred mesecem
NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...
Nadia Gjoni
Nadia Gjoni Pred mesecem
Kur permendi detajin e vogel mu kujtua ajo skena me fatjonin😓😖😒
Nadia Gjoni
Nadia Gjoni Pred 27 dnevi
@HUMOR & INFO po patjeter do te bej edhe like
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Pred mesecem
NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...
E di Eddi
E di Eddi Pred mesecem
O olsi vish nje pale corape se na I shpife me ato kembet si donje plake
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Pred mesecem
NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...
Elena Hekurani
Elena Hekurani Pred mesecem
Ik mi zhgarravin femer Olsa tka ndar nga dashuria jetes,a Olsa te tha sharanuku me Fationin puthe te shiko kush luan apo renko me Atdheun e rrokullisu ne mullar me byrazerin e ketij kaqolit qe ke tani
Emilio Ramo
Emilio Ramo Pred mesecem
Doli baxhella
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Pred mesecem
NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.
Fitore F
Fitore F Pred mesecem
Kur edhe ti merr guximin ti thuash dikujt fallco moj Melisa, ty te mungon nje tattoo ne ball me shkrimin: Made in China 🇨🇳!!! Ti pamjen e ke si gabele dhe me kto flokt e kuqe fiks ashtu dukesh si ato qe punojn ke ajo shtepia me drita te kuqe😉😀 awww si bejshe aty qe ste flet mami per akuzat e fatjonit 😂😂😂 mir i ferkove krejt djemt morre nfund ket qe flet sikur jeton me zor 😂😂
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.
Egzona Berisha
Egzona Berisha Pred mesecem
Dhe kjo qe thot per te tjeret fake.. e ti valle cfar ishee ??? Ndoshta nuk ishe fare hahahahah
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.
Paloma Gici
Paloma Gici Pred mesecem
Melisa. Bravo
No pain No glory
No pain No glory Pred mesecem
Me e peshtira, Tea lule para ksaj
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Pred mesecem
NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...
Aurora Likollari
Aurora Likollari Pred mesecem
Sapo degjova melisen, kur tregoi per daljen e Teas me Andin, jam fut ke episodet e para.. Melisa dukej qarte qe kishte me Andin dicka ftyra e tregonte shum..
Sueba Suebabacova
Sueba Suebabacova Pred mesecem
Keni ftyr me dal edhe ne TV Pikaaaa qe sju bieeeee
jessy reed
jessy reed Pred mesecem
Qr ca pytje do pranoj kjo taynen ti ske buk me honger o femer tallavaje
Shpresa Sefaj
Shpresa Sefaj Pred mesecem
Po ti nuk ishe fallco 🤣🤣🤣🤣
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.
Naim Kica
Naim Kica Pred mesecem
Ik moj shko laje fytyren se ti po ta doje dashjrine e jetes tende te beheshe grua dhe te thoje ne emisiom un nuk rri ketu sepse e dua Andin por te pelqenin Followersat. Ska faj Olsa
Shpresa Sefaj
Shpresa Sefaj Pred mesecem
Se ti nuk ishe fallco aty ehhh
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
Visskle Visskle
Visskle Visskle Pred mesecem
Pse sti qi ropt nonjeri njer e mire o te qifsha ca te permban
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
Begu Begu
Begu Begu Pred mesecem
Sa gazetare i pa formume
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
Julio Pre
Julio Pre Pred mesecem
Ai qe genjen slen qa pa ba kot skan thane
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Pred mesecem
NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
simona
simona Pred mesecem
Ca mashtrus kjo o zot po mami jot eshte me super se ty moj po thuaj doja te nxjra fatjoni e keq flet per mamin kjo edhe per babin nje pyetej kisha per babin tend a ndihet kranar ai me ty me gjith ato xheste we ke ber edhe me ato vidiklipet e dua we e ke nxjer () jasha apo ska gje
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
simona
simona Pred mesecem
O olsi mir kjo k... qe eshte fallso po ti mo vlla ca ke qe qesh fallco🙄
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
simona
simona Pred mesecem
Ik moj barbone femer e ult duke pas te dashurin aty ne emisjon u zhgaravisje me te gjith legen shife vete si ke yr ne perputhje si ato pulat e lagme femer k...v
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
jessy reed
jessy reed Pred mesecem
Sa men ka imi ka kjo qe ku ka rrit njerzimi
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Pred mesecem
NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...
FORUMI SHQIPTAR
FORUMI SHQIPTAR Pred mesecem
Mut i kuq..
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
Mafa's Channel
Mafa's Channel Pred mesecem
Uau, nje mashtruese qe hiqet si viktime, zbulon nje mashtruese tjeter (Ledjanen) dhe gjykon nje mashtruese tjeter. Uau kulmi pafytyresise
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
Agron Hoti
Agron Hoti Pred mesecem
Ledjana esht e bukur nuk esht fallxo
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
Besiana Limani
Besiana Limani Pred mesecem
Pse u prekje nga Fationi...Kur nderkohe ti paske qene e dashuruar me Andin...Ik miiii katunare M...
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
Ela Hysa
Ela Hysa Pred mesecem
Vetem Fationi ta hoq masken po ti bej si viktim 🤮🤮🤮tani te duket vetja siku kush je nuk don as bashkpunim me Taina
Bahrije Zeqiri
Bahrije Zeqiri Pred mesecem
Po shuuum Djal i Mir Andii ,zerioz i nDalur ,o Melisa Ruje Andin si syyt e Ty moj MelisaAAAA
Perputhen Live
Perputhen Live Pred mesecem
Llum 🤮🤮🤮🤮
Gentjan Meta
Gentjan Meta Pred mesecem
Nderro kolltukun o ols djali se po dukesh shum skomod je tu reshqit perher
Gona GoRoNo
Gona GoRoNo Pred mesecem
Olsi kjo karrike e jotja katastrof sun rrish rahat
Rose's and Violets
Rose's and Violets Pred mesecem
O zot Melisa thote ledjana eshte fake ky eshte fundi I botes sinqerisht
Lisara Ahmetaj
Lisara Ahmetaj Pred mesecem
😂😂😂
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO Pred mesecem
NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
elena elena
elena elena Pred mesecem
S'ishe askushi, te mori Olsa te beri te famshme, te nxorri edhe nga emisjoni me ceremoni, te ftoi edhe te prezantoje kur Bora ishte semure, po merr miliona klikime fale fames qe te dha ajo, dhe si ja shperblen ti? Olsa mund te kete 1001 te keqija, por ju jeni ca copa mishi mosmirenjohes dhe mashtrues, qe vetem te shani te tjeret dini se s'jeni mesuar te mbani pergjegjesi per veprimet tuaja
elena elena
elena elena Pred mesecem
Si ben Melisa sikur hyri ne Perputhen per Andin.. harroi kjo qe ja hodhi fundin Fatjonit, u zgerry mas mullarit me Mevlanin, u shtri ne makine me Atdheun etj etj. Njerez pa pike karakteri
Neti Hamdiu
Neti Hamdiu Pred mesecem
Po pse beni komente ofenduese po shifet qart qe Melisa e do me shpirt Andin, fajin e ka Olsa ajo idiotja qe nuk i len te jen real ta tregoin kend e duan e kend jo
Maida's Channel
Maida's Channel Pred mesecem
Pershendetje 🤍 Une quhem Maida & jam kid youtuber 🌸💖 Ju ftoj tme ndiqni 🥰🥰 Faleminderit per mbeshtetjen 🤍🤍
famous star
famous star Pred mesecem
Bla bla bla🤮🤮🤮
Carpe dieme
Carpe dieme Pred mesecem
Olsi, kursej ato qeshme epileptike, se na e shpife
Carpe dieme
Carpe dieme Pred mesecem
Melisa, artikulimi jot te le per te deshiruar. Je shum fshatare e trrash.
Rinesa !
Rinesa ! Pred mesecem
Ohh moj melisa qe mir e pat fationi, po ti deshe ta luash rolin e viktimes duke e permend babin dhe mamin per te dal sa ma e besushme tek publiku. Dhe na budall qe tbesum ty. Mos mendo qe te beson tash ty dikush, se e tregove ftyren e vertet. Dhe nuk te perket ty te flasesh per tjer kur niher veten nuk e ke pa se qfare je.🤦‍♀️ DMTH FAKE!!!
elena elena
elena elena Pred mesecem
Ufff mooooo i paska mohu Olsa dashurine kesaj.. po qe te zhgerryhesh me Fatjonin, Atdheun, Mevlanin etj etj kush te detyroi? Ju jeni te gjithe kokrrat e mashtuesve dhe justifikoheni duke permendur Olsen 🤮🤮🤮
CLOWN YT
CLOWN YT Pred mesecem
Root uith Olsi🤣
anxhela love
anxhela love Pred mesecem
🤩🤩🤩🤩🤩
Paola paola
Paola paola Pred mesecem
Aktore me diplom 🙄
Blejsi Marku
Blejsi Marku Pred mesecem
shqipja skip
Viss Bregu
Viss Bregu Pred mesecem
Nuk e di pse ju duket njerezve kaq shum normale, qe kta njerez te genjejne publikun duke bere kto “reality show” , te perfitojne pervec fames dhe para dhe njerezit prap i mbeshtesin. Eshte normale se mua sme duket?!
Sindi Sinani
Sindi Sinani Pred mesecem
Ols te lutem fto Ana LLeshin
Matilda Kolaci
Matilda Kolaci Pred mesecem
O Melisa o drit ti è shkelqen vendin
Futo Escobar
Futo Escobar Pred mesecem
Olsi mos qesh kot ndonjeher se dukesh si gomar ok ta them per te mire
Matilda Kolaci
Matilda Kolaci Pred mesecem
Edhe 100 por per gjyshen shkojn pa fund sepse gjyshja eshte nene😘😘👏👏👏👏💋💕😇😘🤩😍🥰🥳🥳🥳🥳🥳
Online Offline
Online Offline Pred mesecem
Diarre 😩
Toto M
Toto M Pred mesecem
Ti as te gishti vogel i kembes taynes nuk i vje oj melisa
Aleksandra Preka
Aleksandra Preka Pred mesecem
Fatjoni"left the chat"😑😏🙂😂
Idajet Hithi
Idajet Hithi Pred mesecem
Fto Edi Ramen puntaten tjt 😂
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili Pred mesecem
kjo esht si harixheshke..
Pak nga te gjitha
Pak nga te gjitha Pred mesecem
Mi ka mar emrin qenit biles dhe rracen
Olsa Gashi
Olsa Gashi Pred mesecem
Nuk eshte Ledjana fake keshtu qe hesht
Km Mm
Km Mm Pred mesecem
Prit se tani e ka radhen Lediana me keq se Tea do ta pesoje
najfi bushi
najfi bushi Pred mesecem
pse bon sikur qesh ky olsi !?😖
Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
Kshu e pyete ti si u ndjeve kur andi u deklarua me tean pyete po kur u puthshe me fatjonin😁🤣🤣
Lil D
Lil D Pred mesecem
Sa her e kan rreh ket te 3 qr 😂😂
Aferdita Kurti
Aferdita Kurti Pred mesecem
U be kjo me fol per ledjanen. Kjo e ka te shkrujrme ne balle qe eshte mashtruese. Nuk di si u ngaterru ai budallai me kte tallavane.femer pa pike klasi. Kjo si arixheshke. Me vje per te vjelle kur e shoh.
athina karra
athina karra Pred mesecem
Po lereni MELISEN TE BEJ JETEN E SAJ ME ANDIN PSE SHANI PSE KENI INAT? TE PAKTEN E THA SHKURTE DHE BUKUR DHE LA SHUM PER TE KUPTUAR QE NE FILLIM KA HYRE PER ANDIN POR OLSA KORUPSIONJA NUK E LINTE JA NXIVEN JETEN DERI SA DOLI NGA AI EMISION ME SHUM INTRIGA MELISSA ZEMER JETE TE LUMTUR YLLI ME ANDIN E MOS E CANI TRAPIN FARE SE CA THOJNE KOMENTET E NJEREZVE SE SHQIPTARET E KAN ZAKON TE SHAJN PA PARE NE SHTEPI TE TYRE CARE PLERASH MUND TE KEN URIME ZEMER JETO DASHURINE E JETES TENDE SE JENI TE DY SI SHPIRTIN DENG TJA BEJ KOMSHIA 🥰🥰🥰🥰
Kasandra Kapurani
Kasandra Kapurani Pred mesecem
Perse vetem duar trokisni na cmendettt
elja kucuku
elja kucuku Pred mesecem
O njerez a nuk e kuptoni qe i ka detyruar Olsa per te ber te gjith sherret e te gjitha takimet edhe te gjitha roleet...Melisa e tha qe un desha me dal ne takim me Andin po sme lane se i kan then cdo ti qe nderhyn mes andit dhe teas se ngaqe ishin cifti me i ndjekur edhe kishte hall Olsa se mos i ulej SHIKUESHMERIA..skagje se i dolen te palarat Olses..turp te kete qe i ben kto gjera dhe sidomos me te rinjte...Mashtruese....
Val Gjoni
Val Gjoni Pred mesecem
Veq pak kjo flet per Ledjanen asht fake? Por kjo a nuk ke fake deri tash? Hmm hypocrite i swear. 🤮
Cerr Verr
Cerr Verr Pred mesecem
Prz ma e zgjuar ska ku shkon se kjo po ju e njohet tek perputhen edhe se nalni marrshin per me ba pip ke melisa rrini me kam ne tok te gjith
donii doniii
donii doniii Pred mesecem
Sa t'mil
besa by
besa by Pred mesecem
po mori vajz se te ju shtyn me aktru aty me zor qitni lot krokodilesh ne perputhen pse nuk i pranoni aty te vertetat marre
Naprej
Oko: Rušenje crkve, uživo
28:29
Oko: Rušenje crkve, uživo
28:29