Temno

PRESSING, Hisen Berisha, Faton Klinaku, Milaim Zeka, Blerim Latifi - 12.04.2021 

Naroči
Ogledi 80 tis.
82% 662 138

Website: www.televizioni7.com
Facebook: televizioni7
Instagram: televizioni7

Objavljeno

 

12. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 78   
Shahe Smajlaj
Shahe Smajlaj Pred 3 dnevi
Po spo ko komer more hidijot pa ma zeken aj laskuc qysh ka ftyr me dal mi pakush hajni kavjedh tuj rrejt per viza
O K
O K Pred 6 dnevi
Berisha ni Oficer ni komandant ni luftetar shum trim dhe ni faktor uniteti keta kan ba luften e drejt.
Rexhepi Rrahim
Rexhepi Rrahim Pred 6 dnevi
Mili folke prej tiranes thojke duhet me vra IBRAHIM RUGOVEN
Rexhepi Rrahim
Rexhepi Rrahim Pred 6 dnevi
Rrofshin sa malet ata qe vdiqen per kosov e kta qa jan met xhall jan rrencat ma te mdhej ne bot
Rexhepi Rrahim
Rexhepi Rrahim Pred 6 dnevi
Aiiii na kan lodh me kto beteja tu u livdu jo kam ban jo i kam ban hahahaha oooooo popull merrnu me naj fabrik
Zeri Misterr
Zeri Misterr Pred 9 dnevi
🚽🧻
Islam Rafuna
Islam Rafuna Pred 10 dnevi
emisjan ma real se ky deri tash nuk kam par ju lumt ne interes te kombit ton duhet vetem gjerat reale te thuhen
Adem Bajraktari
Adem Bajraktari Pred 16 dnevi
Bravo Latifi
albana azemi
albana azemi Pred 16 dnevi
O more klinak ti je perqares do mi dal shpirti prej urretjes
Jimmy Azemoviv
Jimmy Azemoviv Pred 18 dnevi
Ju jini ma te mirt me vjedh , Jju jini Maria e Evropes!!
Mentor Shala
Mentor Shala Pred 18 dnevi
Oooooo deksha ne lloq jarabi!!!!!! Hashim Thaqi me e shkarku Tahir Zemajn, e me zavendsu me Ramush Haradinajn, ketu po shihet profesionaliteti i Shtabit te pergjithshem te UQK qe ka qen shum amatoresk e as ni pik profesionional.
Meni P
Meni P Pred 19 dnevi
Po shkojm ne mars , kta hala te Mic Sokoli Populli po vdes uni ...
Nur thenur
Nur thenur Pred 19 dnevi
Fatkeqesi cfare media kemi
Son of Dardania
Son of Dardania Pred 20 dnevi
Zeka nuk tregoj ma shumë për takimin me shkinen në Prishtinë. Le të tregon a u shit a qka ka ba at Kohë. Pazare me Kriminelet
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja Pred 20 dnevi
Hysen Berisha 👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja Pred 20 dnevi
Mile Zekic milaim zeza suedezi me batarija
kobra kobra
kobra kobra Pred 20 dnevi
Emore zagar je milaim deri dje eshashe hashmin tash poja lpin karin
kobra kobra
kobra kobra Pred 20 dnevi
Mut ekeba mekit suhedi tullsum mukeba
kobra kobra
kobra kobra Pred 20 dnevi
O milaim qeni mos rrejè more mut
Illyrian Albanesi
Illyrian Albanesi Pred 20 dnevi
Ket milaim zeken nuk mund ta shoh ne ekean sepse esht nje manipulant derri
aziz uka rexhepi
aziz uka rexhepi Pred 21 dnevom
t
Xhavit Qorri
Xhavit Qorri Pred 21 dnevom
xxx
Erduan Eki
Erduan Eki Pred 21 dnevom
Hajt se presidentja tash i kapen krimit se djal te mixhes e ka mafiozin numer 1 ne kosov re regjijon ... CURRIN... SHUM I NJOFTUN ... se ka gajle presidentja me permen uck por koridoret mi hap per krim
Erduan Eki
Erduan Eki Pred 12 dnevi
@PLISI IBardhi me pas u rit une ne jetimore edhe ajo pun ..nashta kish me bo vaki por sjam i ritun ne jetimore .... kshty qe shum e vertet kreiminelat mas krimit... e sa per vesh as ne onder nuk e endrojn at pun kshtu qe skisha komentu ma shum
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
O djali ruju se beka ti pren vesht
Jim Jimi
Jim Jimi Pred 21 dnevom
Lavdi Deshmorve Vdekje Tradhetarve Addheu Mbi Te Gjitha RROFT Shqiperia Etnike 👐🇦🇱✌️
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
@Sallahudin KrushopekuSHQIPERIA ETNIKE
Sallahudin Krushopeku
Sallahudin Krushopeku Pred 20 dnevi
Rroftë Shqipëria e Madhe
Posht PANi me LDKucat
Posht PANi me LDKucat Pred 21 dnevom
Valla bre Milaim Zeka ti veq Gojen kur e qel lyp ta Rreh Papuqe
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
@Afredita Berisha auuuu te paskan ngen morrat trurin moj.
Meister Maler
Meister Maler Pred 17 dnevi
@Afredita Berisha mësohu me shkrujt ma‘s pari phuuuuuuuu
Afredita Berisha
Afredita Berisha Pred 21 dnevom
Milaim je 1 bravo te koft te gjith ta kan i nati Po je mai miri te pershndes nga America 🇺🇸 te gjith poplli shqiptar jemi katolik I kemi dy figura te shqiptaris ata Jan jetoj Jan Gjergj kastrijoti edhe nana tereze keta Jan herojt e krejt shqiptaris ty milaim zeka zoti te bekoft 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Mirsad Bekteshi
Mirsad Bekteshi Pred 22 dnevi
Zotri Klinaku ma i forti je Respekt per ty 🤜🤛
raif arifi
raif arifi Pred 22 dnevi
Ky television me emisionet e veta ka per mision te shkaktoj sa me shum konflikte mes kosovarve dhe dame sa me shum per per popullin, analizoni emisionet e tyne e besoni ket qe them. Keta mysafir te nderum i kan ftu mej shti mes vete jo per tjeter.e kush qendron pas tyre veq ata e din.🔥
Bleee H
Bleee H Pred 22 dnevi
Nuk kem film o milajim amo kem plot milionera
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
@Sallahudin Krushopeku per milaimin spo me vjen qudi po ku te meti Plisi ty?
Sallahudin Krushopeku
Sallahudin Krushopeku Pred 20 dnevi
@Bleee H e njof un hiç mos ta nin e mnjef edhe aj mu koxha mir në Suedi njifemi që nga 1995
Bleee H
Bleee H Pred 20 dnevi
@Sallahudin Krushopeku me vje keq zoteripor nuk e njoh aq sa me ja dhan at titul zoteris
Sallahudin Krushopeku
Sallahudin Krushopeku Pred 20 dnevi
Nji nga milionerat asht edhe ky qen Milaim Zekoviq
King KRS
King KRS Pred 22 dnevi
O milaim zeka ti je qen mebisht hup ne suedi se atje nuk te njeh kerkush
Sallahudin Krushopeku
Sallahudin Krushopeku Pred 12 dnevi
@PLISI IBardhi a spe sheh në kry e kam plisi i bardh me shall të zi
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
@Sallahudin Krushopeku me fal zotri ku e ke lan Plisin?
Sallahudin Krushopeku
Sallahudin Krushopeku Pred 20 dnevi
Hahahaha se pranojnë në Suedi se ky o kon shok i Bujar Bukoshit ku jan kon paret o kon edhe ky.
leke himaduna
leke himaduna Pred 22 dnevi
00
Cimigoko
Cimigoko Pred 22 dnevi
Hysen Berisha eshte nder i kombit sebashku me gjithe ushtaret dhe bashkeluftaret e vet! Lavdi deshmoreve dhe viktimave te luftes
ushtari ushtari
ushtari ushtari Pred 22 dnevi
Milaim ti je frigacak,lëpirs
Fazli Jetullahu
Fazli Jetullahu Pred 22 dnevi
PO ME DHIMBSET KY HYSEN BERISHA ME KENE PE HUPE KOHEN ALAMET USHTARAKU QAN DRRASA ME MILAIMIN E KETE LATIFIN LAVDI LUHTES HEROIKE TE QDO LUFTARI LENI MORE NDASIT SE PO DONI ME JA HUP VLEREN UQK.
Liridon Dardania
Liridon Dardania Pred 22 dnevi
Perpos hysen berishes, krejt ju tjert muta jeni
Cool Smiti
Cool Smiti Pred 22 dnevi
Hysen Berisha patriot, i sinqertë
anton blair
anton blair Pred 22 dnevi
Sërbia po e ngrisë në interes personal dhe po e glorifikon luftën e Kosharës për historinë e vet.Po 95% e historisë së Sërbisë bazohet në gënjeshtra dhe mashtrime.Gjat luftës Ballkanike ushtar Sërbë kishin depërtuar nëpër mjet Shqipërisë dhe Greqisë gjerë në Egjiptë e Maroko dhe kur se kan shkrep asnji plumb dhe kan vdekur nga smundjet të ndryshme,dhe sot Sërbia i gloririfon këta ushtar si martir të luftës por kjo është gënjeshtër me përmasa akademike.Kultura dhe mentaliteti Shqiptar është ndërtuar me sinqeritet dhe pa gënjeshtra.
Gjol pelivoni Çegranit
Or vëllezër SHqipëtar ki inderuari Ushtar komandant i UÇK Berisha në kohën kur kaqenë Lufta në Koshare ishin 5 ushtarë sërbo sllav tëvrarë nga dora e uçk,ky Berisha ja nzjerë pasaportën nga xhepi një ushtari të vrarë sërb por sa ja Lexon emrin dhe mbiemrin aij ishte Ruso sllav i erdhur nga rusija.une ekam inçizimin e TV prištinës në vitin 1999.por netadiet xhdo shqiptar kush folën kundër uçk aij asht tradhëtar vet që kapunuar apo punon për sërbo sllavinë.apo ka ndonji Femër sërbijane që jeton me atë dhe bën çka ithot ajo sërbulka sllave.
Dobrica Dobrica
Dobrica Dobrica Pred 23 dnevi
Milaimit ash mir tash e tutje ta quni bytha flliqt e peles nese edini se shka esht pela
H H
H H Pred 23 dnevi
Folni pak per ekonomi dhe si te ja dalim, sepse na iku rinia. Boll ma qe 20 vjet te njejtat tema sepse na mbet Kosova vetem me Vikendica per pushime verore....
Dardania Antike
Dardania Antike Pred 23 dnevi
Ooo Klinak muti,kur ka egzistu dhe ashté formu FARK-u ti more muté asé qé e ke dité se çka ashté ushtria e Kosovés...pleqté kané thané gjithmoné qé ,,né krahé té ujkut hane edhe qenté e zhugavté najé ashté,,
lu xdbd
lu xdbd Pred 23 dnevi
Popullata ne diaspor mblodhi afer ni miliarrd dollar per luften zotri zeka
Sallahudin Krushopeku
Sallahudin Krushopeku Pred 20 dnevi
O i nderum më fal por 1 miliard dollarë në fondin e 3% kan qen në vitin 1993 deri në vitin 1998-99 ka pas disa miliarda dollarë por hajnat si Bujar Bukoshi, Veton Suroi e Isa Mustafa jan çkoç tuj vjedh.
Kushtrim Rexhaj
Kushtrim Rexhaj Pred 23 dnevi
Hisen berisha kuuuuuuurr mos vdeksh ishalla ksi burra don vatani
anton blair
anton blair Pred 23 dnevi
Bravo Hysen Berisha je tepër i sinqert njerzit patriota të vërtet flasin me gjuhën e sinqeritetit dhe me zemër të pastër dhe ti në qdo emision tv je kështu i drejtëpërdrejt.Bravo.
Kimi Ameti
Kimi Ameti Pred 18 dnevi
@Hasan Hajdari ßqj³.
I LL Y R I A N
I LL Y R I A N Pred 22 dnevi
@Hasan Hajdari Bravo 👍
Hasan Hajdari
Hasan Hajdari Pred 22 dnevi
E Keqja është si janë përdorur fondet për luftën e në anën tjeter ushtarët pa veshmbathje??!!!
Eshref Morina
Eshref Morina Pred 23 dnevi
Ti znaqk ti ato inqizime krejt serbis ja ki dergu omut oidegjenerum okriminel
Avdulla Ramadani
Avdulla Ramadani Pred 23 dnevi
Burrave me pushk duhet perkulur dhe atyre te penes qe kurr spushuan per infetitetin kombtar edhan mundin deri ne fund
anton blair
anton blair Pred 23 dnevi
Po këtë program tv për këtë tematikë ky Leo Kurquku e ka bërë për ta vërë zjar kësaj qeshtjes e jo për ta bërë një definicion të qart.Gjat luftës ka qen vetëm një armikë e kjo ishte Sërbia .Sot po dalin fëmit e UDBashve që po tentojnë ta udhëheqin kinse proceset demokratike në Kosovë por në fakt janē punëtor të Sërbisë.Vjosa Osmani ështē patriote e rafenuar dhe këta po tentojnë ta bëjë show me fjalët e saj.Ky Leonard Kurquku është njeriu i keq dhe ndoshta spiun i Sërbisë dhe ky e ka qëllim ta përqaj opinionin Kosovar.Keni kujdes Shqiptar se Sërbia ka shumë spijuna në Kosovë dhe këta jan nëpër mediat e Kosovës dhe të Shqipërisë.
Beate Fischer
Beate Fischer Pred 23 dnevi
o faton shyqyr qe nuk din e nuk ta sheh kush per te madhe
Babloku
Babloku Pred 24 dnevi
MILAIM,ME JA DHËNË INQIZIMET FILMIKE TË LUFTËS SE UÇK-SË, NJË TELEVIZIONI ARMIK PROPAGANDUES SËRB, ËSHTË BUDALLAKI, NAIVITET DHE TRADHTI.
Sallahudin Krushopeku
Sallahudin Krushopeku Pred 20 dnevi
Jo për pare ky edhe grun ta jep çyçy ngjitimet
L M
L M Pred 24 dnevi
Nuk po kuptoj pse Lufta o bër ne Koshare e jo ne Merdare se neve nav ka duhur my liru nga shkit e shipria ska pasur nevoj mei futur hundet e me shkatrru popullin shiptar te kosoves.
Jeton Berisha
Jeton Berisha Pred 14 dnevi
Pse poja fut si kau peles! Ku kan pas meu furnizu me armatim ne merdare 🙈🙈
L M
L M Pred 24 dnevi
Po te ishte gjallë Fizikisht se perjetsisht esht i pa Vdekshem Adem Jashari a dot guxoje tja thoje kto fjal se gjuha nga tuli nga ti dhësh shkon po ruju nga pa drejtsit se edhe gjuhen ta shkurtojn kur i keqëperdor i pergojon njerzit pa te drejt.
L M
L M Pred 24 dnevi
Milaim zeza shiko sha ke fol ne minute e 47:15 ka shiptar qe sun Agjeron veti milaim qfar feje ke a ta mohojn.po syt ti nxjerrin qe nu guxon as me fol se jo me pergoju bytha jote Adem Jasharin pas 23 vitesh për qefe te idiotve te shipris meja humb vleren e Heroit ton Legjendar Adem Jashari. milaim kush mje ti mor aje ty dit sha ke fol. e meriton meti thy hunt qysh ta bani Frashër Krasniçi e meriton.
Weezy Dope
Weezy Dope Pred 23 dnevi
Ec flej mos e harro kokrrat
Kujtim Kujtim2019
Kujtim Kujtim2019 Pred 24 dnevi
Shum m... po han ivogel je me fol per Adem jasharin
Kujtim Kujtim2019
Kujtim Kujtim2019 Pred 24 dnevi
Milaim koke me plot kuptimin e fjales lop
BEKIM Kryeziu
BEKIM Kryeziu Pred 24 dnevi
Po incizimet e Koshares Milaimi ja ka dhan asaj shkines regjisore te Serrbis me bo at filmin. Rat na Koshare. Krejt jan disa pjes ku Mila i ka bo incizimet nashta edhe ja ka shit Po ky vet ka deklaru kur ka ardh ne Hotel grand Prishtines
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
Milaimi e ka nje video ku e kan perdhunu shkiet po e mban te msheft.
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
@Sallahudin Krushopeku gjith ky burr pa Plis?
Sallahudin Krushopeku
Sallahudin Krushopeku Pred 20 dnevi
O vlla ky për pare edhe grun ta jep e ngjof kush qeni asht ai që nga 1995 se në Suedi jam edhe un po spo du me çkru ktu se prap asht shqipfolës.
Iirim Pozhegu
Iirim Pozhegu Pred 23 dnevi
ja ka shit milla
Besian 67
Besian 67 Pred 24 dnevi
Ne momentin qe ushtaret kan pranuar , veshur uniformen e UÇK-SE dhe nen udheheqjen e Shtabit te UÇK-SE ateher ne qdo cep te Kosoves ka pasur vetem UÇK 💙🇦🇱🇽🇰 UÇK. Perjetesisht.
GSarkozy
GSarkozy Pred 24 dnevi
Milaim zekič Ti je njeri ma i poshter qe njeh koha luftes
Weezy Dope
Weezy Dope Pred 23 dnevi
Ec flej
Elton Daily
Elton Daily Pred 24 dnevi
🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë!
Shefket kadriu
Shefket kadriu Pred 24 dnevi
juv rujt zoti berish bash me shokt e tu
Sallahudin Krushopeku
Sallahudin Krushopeku Pred 20 dnevi
@Dini Krasniqi mos I kan ba ka 20 milion
Dini Krasniqi
Dini Krasniqi Pred 22 dnevi
Po me ato lek jan pasunu e ikan ba krejt ka 2 milion qe thojke xhavit haliti
Elton Daily
Elton Daily Pred 24 dnevi
🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë!
Reshat Reshat
Reshat Reshat Pred 24 dnevi
Uqk ska tjeter
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
@Elton Daily sage mal brauchst du Geld?
Babloku
Babloku Pred 22 dnevi
@Elton Daily , Çfar reklame pa lidhje, qe ska të bëjë asgjë me temen.
Elton Daily
Elton Daily Pred 24 dnevi
🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë!
Nuhi Spahiu
Nuhi Spahiu Pred 24 dnevi
Zotri Berisha, ke qen dhe je e dot jesh hero i xhall. Eke tregu vetet edhe ne kohen e luftes,si nje nder komandantet më strateg. Edhe tash ne liri po tregohesh met vertet nje Person shum i kompletuar. Me bëhet qefi kur shoh ksi njerz si Berisha. E ata qe mundohen tash UCK ta shendrrojn ne parti politike ,ata jan njerz te flliqur. As kush nuk asht shku ne luft per partit politike. Por per ta qliruar vendit,siq ekemi sod. Turpi. turp😬
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
@Elton Daily du mich auch
Elton Daily
Elton Daily Pred 24 dnevi
🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë!
xxxllxxx cool
xxxllxxx cool Pred 24 dnevi
uqk-eja nuk e ka shliru kosoven --------- uqk-eja osht organizacion terorist kriminel
GSarkozy
GSarkozy Pred 24 dnevi
UÇK ju ka trredh juve maxhupshkive Koke fmi i falen per fajde
Rona Flores
Rona Flores Pred 24 dnevi
B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X-..❤️⤵️ 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.💖🖤 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618327941
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
@Elton Daily ich lerne gerade chinesisch
Elton Daily
Elton Daily Pred 24 dnevi
🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë!
Idush Idush
Idush Idush Pred 24 dnevi
Ooo mutaim zeka, Bekim Jashari ka pohu se familja Jashari kan qen dhe jan MUSLIMAN. E di që juve spiunave ju pengon fort por kot e keni se vet that që historia do të shkruhet me fakte. Por ama edhe për ty do të shkrun historia që ke qen dhe ke m'betur qen serbije.
Elton Daily
Elton Daily Pred 24 dnevi
🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë!
Dardan Zeka
Dardan Zeka Pred 25 dnevi
Zoti berisha dhe zoti latifi jeni krenarija e kombit.
Illyrian Albanesi
Illyrian Albanesi Pred 20 dnevi
Milaim zeka idijot shqiptar esht dhe genjeshtar manipulant por disa njerez nuk e njohin
Gjol pelivoni Çegranit
@L M or iposhtër qenke pro sërb ti.Shqiptari me gjak të pastër e zemër Shqiptari kurë nuk i ofendon Ushtarët e UÇK.me bisedu për parti për firmën ku punon.nuk asht enjejt sikur me bisedu për Shtet,apo për uçk. Dhe Kombin SHqiptarë.krejt jan të ndryshme secila eka vlerën evete.nëse ofendon uçk eke ofendu krejt Kosovën dhe kombin shqiptar icili e çliroi kosovën nga sërbo sllavizmi.
Gjol pelivoni Çegranit
@Dardania Antike i Nderuar Allahi të Shpërbleft ja ke shkruar komentin çekti pro srbi që asht kundër këtyre Luftëtarve të uçk.ky inderuari Berisha në mes tëmalit në koshare ja nzjerë pasaportën nga xhepi ushtarit të vrarë ruso sllav.
Dardania Antike
Dardania Antike Pred 23 dnevi
@L M more imjeré jau rrofshé bolet Sali BERISHES dhe Hysen BERISHES e bile bile edhe Blerim LATIFIT more muté.
Fejzullah morina
Fejzullah morina Pred 23 dnevi
@Elton Daily 333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333
Tonny Gjokaj
Tonny Gjokaj Pred 25 dnevi
Qe edhe une po i quj kriminel hejna plaqkash amo mas lufte se ne luft ata skan pas both me ner te nershmiv so jo juve zotri klinaku ti je plesht i vogel
Elton Daily
Elton Daily Pred 24 dnevi
🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë!
Tonny Gjokaj
Tonny Gjokaj Pred 25 dnevi
Ne koft per ashtu kosova i takon ramushit se bile te pakten u kon ne luft po edhe ramushi ka plaqkit boll po jo sa thaqi kshtu qe ramushit ju ka bo e pa drejt se ne vend qe me i pas nja 50 miljon u desht me i pas njo 300 miljon e thaqi nja 200 e jo thaqi 500 miljon e ramushi 50 miljon se sosht e drejt
Rroni Rroni
Rroni Rroni Pred 24 dnevi
@Shkumbin Hasani Valla po ka shum shpijuna na moren ne qAf .
Shkumbin Hasani
Shkumbin Hasani Pred 25 dnevi
@Rroni Rroni Po lehtë asht shulojav mirë se këta nuk kuptojnë ndryshe. Mos u habit se atje në Kosovë ka plotë shqiptare që e kan urrye luftën dhe djemt që bënë luftën.
Rroni Rroni
Rroni Rroni Pred 25 dnevi
@Shkumbin Hasani patjeter Zotri . Ma ne shqiptaret se kuptojm se ka shkije ktu dhe ka shpijuna qe komentojn vetem mw perqa popllin shqiptare . Se shkijet gjithmon e kan be kta dhe e bejn . E ka njerz se nuk i kuptojn se nje qe eshte shqiptar kurr se efondon shiqptarin perveq atyre shpijunave dhe racave tjera .
Shkumbin Hasani
Shkumbin Hasani Pred 25 dnevi
@Rroni Rroni Krejt normal, për njerëzit që nuk e njofton luftën e UÇK së dhe e denigrojnë lug en unë i shaj ashtu si meritojnë mi shae.
Rroni Rroni
Rroni Rroni Pred 25 dnevi
E shoh se ne gjdo koment KE shkru efendime per uck QA je ti shka a
Tonny Gjokaj
Tonny Gjokaj Pred 25 dnevi
Ne cilen luft ka marr pjes thaqi qe e plaqkiti kosoven qe 22 vjet
Shkumbin Hasani
Shkumbin Hasani Pred 24 dnevi
@Sabahate Gashi Ty asht kan desht me ta hjek flamen mas pari.
Rroni Rroni
Rroni Rroni Pred 24 dnevi
@Sabahate Gashi edhe sa i perket a ka vra shqiptar ishalla ka vra edhe u ka dasht mi vra krejt si puna jote . Se po te kisha une shanc do i vritsha krejt shpijunat se ata e kan venin veq ne varr jo tjeter kun . Posht shpijunat e fmijt e shpijunave
Rroni Rroni
Rroni Rroni Pred 24 dnevi
@Sabahate Gashi mos u merzit se ata ta kan shliru Bethen ti dhe ti tash shet men . Dhe ti je qaj person si shum tjer qe keni qef mi pa keq shqiptaret . Po kjo nuk ndodh se ara jam hero te gjall dhe do kthehen si ma mir ne Kosoven e lir . Rrnoft UCK dhe kreret e UCK . A sa i perket se a e kan lan Adem jasharin ti ja fut kot se ti smer vesh ma shum se aq din . Adem Jashari me familje ka vendos mos MU largu nga fronti ka vendos MU Fiju per Shqiotaret . Ti Ose je nje person qe uck te ka vra naj nje te familjes ose je nje nga ata familjet qe keni qen me shkije tan kohes dhe ju mer malli AMA e KE shancen ik per serbi se Atje e keni venin shum si puna jote . Ata qe shajn uck dhe kreret e uck per mua Jan shpijuna dhe shkije e shkina .
Sabahate Gashi
Sabahate Gashi Pred 24 dnevi
@Rroni Rroni roni ka qen nhomomin e hyres e lan vet familjen e Adem Jasharit ky hash oponga i obris i pari u ik bashk me kadrin frigacakat gjarpni me lulin kur mos dalshin prej hages kta vet e kan njollos uqk n turp
Sabahate Gashi
Sabahate Gashi Pred 24 dnevi
tonyy bash e vertet hashim oponga zalloga aj vet ka thon ne bbc un skom luftu jom kon jasht vijes tfrontit patriot i pulave asht ai qe ka vra shqiptar me shok tjer po dihet mo qr ku jon komandanta tleshit
Tonny Gjokaj
Tonny Gjokaj Pred 25 dnevi
Melaim mos rras mo se kom pas respekt per ty ata kur e kan kalu kufinin 2 3 her e kan kalu tuj i qit njo 20 30 luftar per para e une si e kom kalu 36 her at her un po u deshka me u bo mret le mos rras
Sallahudin Krushopeku
Sallahudin Krushopeku Pred 20 dnevi
O Tony e kan kalu edhe me leje të dikujna po ky han çka s'haet
Elton Daily
Elton Daily Pred 24 dnevi
🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë!
Adam Marshall
Adam Marshall Pred 25 dnevi
Kam nje Kuksian I kam Sulmu ushtaret serb ne 1997 ne malin e koretnikut ka percjell ushtare te uck me armatime ka rreziku jeten ne kufi kam ndimu maximum per shpernguljen e forcave pushtuse nje mirnjoje se kam
L M
L M Pred 24 dnevi
Ju kom parë sa keni luftu e gjujt por kur ju thashë te verteten i hoqet te gjitha videot e gënjeshtruara nga rrjetet socisle po ik mor mendje shkulur.
Loyal Nm
Loyal Nm Pred 24 dnevi
Te lumt o vlla , mos prit mirnjohje nga politikanet e kosoves ata edhe nanen e vet e q** per pare ata jan njers te lig, ti zotri ki ba per vend tanin edhe eki mirnjohjen nga Zoti pergjithmon, te lumt dhe rrnofsh sa malet e nenes shqipni per kuntributin tend!
Ismet Ademi
Ismet Ademi Pred 24 dnevi
Adam Marshall me vjen keq vella por 20 vjet Politiken ne Kosove e kan udhheq zagaret , kan mbledh vota ne emer te luftes e jan pasuruar vete . Mirnjohjen e ke perjetsisht tek populli respekt per ju dhe vepren .
Rroni Rroni
Rroni Rroni Pred 24 dnevi
E mor vlla ka shum qe skan mar mirnojohe se ashtu u be puna ... se hala ka shum shkije ne Kosove dhe aq shum ka shqiptar ne Kosove qe Jan hala me shkije qe spo na len hala MU ngjall se ne shqiptaret e kem nje Dobsi shum te madhe per me qen i pari shesim edhe vllain . Ishalla po zgjohem naj dit e kuptojm se shkijet dhe greket gjithmon Jan ne ate drejtim me na perqa neve shqiptarve . Shife ktu sa shqiptari shan uck shan kreret e uck po ka edhe nga ata qe Jan shkije e HiN me EMer shqiptar po ka edhe nga ata shqiptar qe Jan kan me shkije .
vv vv
vv vv Pred 25 dnevi
Milaim je shum i drejt qaj hoqa asht qjelbsir i komit shiptar
Bedri Hoxha
Bedri Hoxha Pred 10 dnevi
@Elton Daily o Njeri ketu po flitet per historin e lavdisme te UÇK se e ti non stop i thrret njerzit hajde me msu gjermanishte ec bre burre ik pash zotin...!!!
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
@Elton Daily keine Lust!
Elton Daily
Elton Daily Pred 24 dnevi
🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë!
Adam Marshall
Adam Marshall Pred 25 dnevi
E gazetar lop ka kosova
B N
B N Pred 25 dnevi
47:12 jo oj piqk none. Mos thuj: e kom n'gjirime Adem Jasharin. Ato gjirime t'Adem Jasharit me familjen nuk i ke bo ti. Ti kurr nuk ke hy n'familjen e Adem Jasharit sa kan qene gjall komplet familja. Ti i ke vjedh ato gjirime (pa drejten e familjes Jashari). Ti je mundu dhe mundohesh me u bo kinse ti i ke drejtat autoriale per ato gjirime. Ato gjirime i ka bo familja e Adem Jasharit e jo ti. 🖕🖕🖕🖕
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
@Elton Daily hallo keine will deutsch lernen merkst du das nicht! Tschüss 👋
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
Milaim poqavren Baca Adem as mrena se kish lan ket gay te fshehur
Elton Daily
Elton Daily Pred 24 dnevi
🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë!
Ilir Hasani
Ilir Hasani Pred 25 dnevi
Valla bre milaim shum matrapaz llaskuc je tri fjal i thu me ven tridhjet ja fut kot shum i neveritshem je ne koshare osht bo luft e jashtzakonshme fal armatimit edhe qe kemi qen te drejt kujt ika interesu fark lpk leni keto prralla njerzt i ndrrojn partit bindjet ather krejt me ldk kan qen ska pas tjera parti tani kan ndrru njerzt mendimet shqiptar kan qen te gjith.
Vineto Vineto
Vineto Vineto Pred 25 dnevi
Te gjith Mergimtaret qe kan ardhe me luftu ne Koshare te gjith kan qene te Rugoves - FARK
Elton Daily
Elton Daily Pred 24 dnevi
🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë!
Vineto Vineto
Vineto Vineto Pred 25 dnevi
UÇK eshte Ushtri Çetnike e Kosoves, kete ushtri e ka formu Thaqi me Sllobodan Milloshevičin...tash ka me dal Dačići deshmitar qe Thaqi dhe UÇK-ja kan vra shiptar ma shum se Serbia
AUTOCHTHONOUS AUTOCHTHONOUS
I djegun N'TRU koke.
Rroni Rroni
Rroni Rroni Pred 25 dnevi
Ti je nje shka i shkines marinaer veq se e KE msu shqipen . Ti po MUndohesh me perqa shqiotaret AMA kot e KE se ku shkijet dhe shpijunat e keni venin ne rusi jo ne token Ilire . Shka k shkines edhe shkeonjat i ne ba shkenisht rac muti
Shkumbin Hasani
Shkumbin Hasani Pred 25 dnevi
Cilin o ki qef me ta qie përpara a babën a nanen.
Shkumbin Hasani
Shkumbin Hasani Pred 25 dnevi
A po shkon kah Dajt në Serbi a pi viziton dajte kah Shumadija
Vineto Vineto
Vineto Vineto Pred 25 dnevi
Ushtaret ne Koshare kan qene FARK, kurse Kosoven e ka çliru NATO - ISRAELITET
Albanian Ger
Albanian Ger Pred 23 dnevi
@Shkumbin Hasani ja ki fut Mortaj 500she. Fikret Abdiči ka qen Kolaborocionist i Sllobes, i Cili e ka shpall Njefare Lloj Autonomi ne Gjepin e Bihaçit Mbrenda Republikes Serbe te Bosnjes. Po mos ja fut Palidhje, FARK-u ka qen Fraksion i LDK-së se Rugoves. e jo LDK-sê sotme. Amblemat e UÇK-së i kan Pranu FARK-u vetem mos me Hap Perqarje. FARK-u e ka Thy Kufirin dhe Betejen e Koshares eshte e Vetmja Beteje ku Ushria e shkinisë nuk ka Mundur ta Rikthej Kurrë. Kurse UÇK me shtabin e Hashim Karit Asnje Betej nuk e kan fituar vetem kan ba zhurm me Pushk berr berr berr edhe ja kan mbajt Malit perpjet plus ta kan Lan popullsin civile ne duar dhe meshiren shkijeve, Bani qka te doni me Civil, Vet e kan ik Bothen Malev!
Gashi G4shi
Gashi G4shi Pred 24 dnevi
@Shkumbin Hasani Hahahah Hahahah
Shkumbin Hasani
Shkumbin Hasani Pred 25 dnevi
@Rroni Rroni Farku ka qenë identik si fraksioni i Fikret Abdiqit në Bosnjë.
Rroni Rroni
Rroni Rroni Pred 25 dnevi
Kurr ska pas fark o qyrr . Fark ka qen ne Shqipri me Pages dhe kan lan nam . Kurr ska pas dhe sdo ket .
Shkumbin Hasani
Shkumbin Hasani Pred 25 dnevi
Nanen a e ki të re hala a i han koret.
FATON PRISHTINA
FATON PRISHTINA Pred 25 dnevi
Ky milaimi sun duron me.fole.dikush 1 minut pa nderhy ky, nnxnxn
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi Pred 13 dnevi
@Elton Daily zum Teufel 😈mit dir
Elton Daily
Elton Daily Pred 24 dnevi
🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë!
Fadil Aga
Fadil Aga Pred 25 dnevi
KUSH U BA MILIUNER NE KOSOV MAS FULTE 🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸
Sabahate Gashi
Sabahate Gashi Pred 24 dnevi
fadil haha po dihet qeta drenicak qe qyrat skan dit mi fshi me mindil po me mong e dej dje kan shku me opinga tash milioner po ju ka mbet ne fut harami krejt kan mi vjell prej goje qe ku jon po shihen milionerat e hamomit
D. Q
D. Q Pred 25 dnevi
Krejt hoxhallart ......
D. Q
D. Q Pred 25 dnevi
Ne Kosovart tu e shiku e tu e prit "NËNËN" Shipri kurr skem me ec perpara mjerim per Shiprin e kuku per Kosoven .....🤦🏻
D. Q
D. Q Pred 25 dnevi
@Dibran Dogani hahahahhha ohhh ti na rrofsh topat.... po e bukur koke 😘
Dibran Dogani
Dibran Dogani Pred 25 dnevi
Na kurr nuk kemi me shku përpara,përderisa ka njerëz si ti që nuk din me shkru shqip 😁
Naprej
Happier Than Ever
0:15
Ogledi 11 mio.
PRESSING - 29.03.2021
1:44:04
Ogledi 34 tis.
Happier Than Ever
0:15
Ogledi 11 mio.
Happier Than Ever
0:15
Ogledi 11 mio.