Temno

Stresi ft. Getinjo - S'JAM DORZU (Prod by Edlir Begolli) 

Ogledi 3,6 mio.
98% 35 420 524

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1upC4Nc8iTACTJUqgzZZiV
iTunes: music.apple.com/us/album/sjam-dorzu-feat-getinjo-single/1552933633?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/SJAMDORZU

Zabava

Objavljeno

 

9. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
luli luljeta
luli luljeta Pred 50 minutami
osht zani i nenes
Sula Bossi
Sula Bossi Pred 3 urami
bravo
Bledi Feneri
Bledi Feneri Pred 6 urami
Kjo eshte nje nga kenget me me kuptim qe rinia shqiptare duhet ta digjoj me vemendje
Vlore Vlore
Vlore Vlore Pred dnevom
😭😭😭😭
Albert Vata
Albert Vata Pred dnevom
Nuk shtirem po te kerkoj ndime si vllau vllaut!!
Albert Vata
Albert Vata Pred dnevom
Ke shpirt te madh o patriot po pate munci me ndimo 1😔
Albert Vata
Albert Vata Pred dnevom
😔
Albert Vata
Albert Vata Pred dnevom
Zoti qofte me ne
Albert Vata
Albert Vata Pred dnevom
Po pate munci
Albert Vata
Albert Vata Pred dnevom
Ta kerkoj ket ndime o patriot!!
Albert Vata
Albert Vata Pred dnevom
Stresi shoku ime se je vlla te lutem me ndimo me I shok QE ka ra mrena ne Italy ?
Albion Avdia
Albion Avdia Pred 2 dnevi
King je o stres mos te haje karin per kerkan
Eriseld Bregu
Eriseld Bregu Pred 2 dnevi
Bravo streso dhe gentinjo Ne duam keto kenge dhe jo dissa, pse me shajt reperat e tjere??? Gjithsekush nga karrieren e tij.. jemi te gjithe shqiptar dhe duhet me ruajt njeri-tjetrin.... Respekte
Super Mario
Super Mario Pred 2 dnevi
Super keng qe te dy ✊✊🔥🔥fantastiken bravo 🙌 ❤️🇦🇱❤️
Niko Gjergjvataj
Niko Gjergjvataj Pred 3 dnevi
Tridhjet e sa vite djali edhe thot "prej gabime mesoj" interesante
Eva Møller
Eva Møller Pred 3 dnevi
Jeg skal
Eva Møller
Eva Møller Pred 3 dnevi
Fatter ikke så meget men arbejder på det vi ses lille ven 😂
Shkurtesa Shkurtesa
Shkurtesa Shkurtesa Pred 4 dnevi
💋😘❤
Fany Rov
Fany Rov Pred 4 dnevi
Se asnje her nuk mbizoteroj te ne e verteta Te rujt zoti big like nga bilbao shok
ST BRUDA
ST BRUDA Pred 6 dnevi
Klodjan Rasha 🙏🙏🙏❤️❤️😭😭😭
Hashim Thaqi
Hashim Thaqi Pred 6 dnevi
Gentinjo esht njeri ndaj met mirve
Hajrije Muzliukaj
Hajrije Muzliukaj Pred 6 dnevi
Nena ime vdeku😒😔😣
eduart Hysi
eduart Hysi Pred 5 dnevi
Ngushellime🙏
Ashkim Gjeloshi
Ashkim Gjeloshi Pred 7 dnevi
Super keng suksese ❤
Senad mobile
Senad mobile Pred 7 dnevi
Muzika qe e ngoj 10her ndit😍💪
Vigan Rasimi
Vigan Rasimi Pred 7 dnevi
Ju lumt ka koh Qe skam degju dicka te mir si kjo
Malta 01
Malta 01 Pred 8 dnevi
U cfar kenge na emocionoi rrespekte Arkimed super tekst ba ka marr malli per nenen, ngelem ne kurbet vetem😢 💔
Flavio Alldervishi
Flavio Alldervishi Pred 8 dnevi
Hallall qe ke mendu o stres se rama esht rrot kari
Reshmiko Baku
Reshmiko Baku Pred 9 dnevi
Si un 😒😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓
Reshmiko Baku
Reshmiko Baku Pred 9 dnevi
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Reshmiko Baku
Reshmiko Baku Pred 9 dnevi
😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢
Reshmiko Baku
Reshmiko Baku Pred 9 dnevi
Stresi ke shum te drejt 😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😊😊😊😊😊😊😊😊😊😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼🤟
Naseebullah Mohammadi
Naseebullah Mohammadi Pred 10 dnevi
Superrrrrrrr
Elsa L3!u!
Elsa L3!u! Pred 10 dnevi
$👑
stiven Stiven_631
stiven Stiven_631 Pred 11 dnevi
Sa like behen per nenen💜
Orgito Kaca
Orgito Kaca Pred 11 dnevi
like kush i peldeu pjesa e stresit
Distian Rapaj
Distian Rapaj Pred 11 dnevi
Klodian rasha
Eva Møller
Eva Møller Pred 11 dnevi
Du er så ond , 😂
Sebastian Sharka
Sebastian Sharka Pred 12 dnevi
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Respects!!!!!!!!!
Rei Gaming
Rei Gaming Pred 12 dnevi
Sa like shkojne per nenen 👇
gangster me temel
gangster me temel Pred 12 dnevi
vllaqko
Daniel END
Daniel END Pred 12 dnevi
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Pred 12 dnevi
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1 stresi 1💎💎💙💙💚💚❤❤💔💖💝💗❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤
Matteo Devitto
Matteo Devitto Pred 12 dnevi
Kenge vk
FF STRESI 77
FF STRESI 77 Pred 13 dnevi
sa like shkojn per kete keng👇🤘
undecided
undecided Pred 14 dnevi
WHY DO ALBAINIANZ JUST STEal someone elses flow and rythm ?
Albert Vata
Albert Vata Pred 14 dnevi
Nice song
WORLD VIDEO ON CCTV
WORLD VIDEO ON CCTV Pred 14 dnevi
Great song
Aleks Lleshi
Aleks Lleshi Pred 14 dnevi
Pushofsh ne paqe Klodian Rasha 😟😟
Luan Idrizaj
Luan Idrizaj Pred 15 dnevi
.👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
aurel hyka
aurel hyka Pred 16 dnevi
🔥
Lani Dredha
Lani Dredha Pred 16 dnevi
stresi be nje kenge me emrin tim e kam emrin arjol
Ronaldo salceni
Ronaldo salceni Pred 17 dnevi
Bravo @stresi per Kete Kenge
Gezimi Xhepi
Gezimi Xhepi Pred 18 dnevi
E dua nenen ❤❤❤❤
LADA
LADA Pred 19 dnevi
❤️
David HAJDARAJ
David HAJDARAJ Pred 21 dnevom
No clicking
sa sa
sa sa Pred 21 dnevom
Sjcus ťisbo udvid o ieviw uev kwviw ie oweboevjw Ejowvweji Sjisvj Sbjsvjsgu eioecje Ebiebje ejowhoe bb eioe
sa sa
sa sa Pred 21 dnevom
Duci ivy i sos jsioe js i ie ob siv so jr ieb jie Joevi Skhoso jyic jowbisnosnobdji Gdigisvi dioev uevue i
sa sa
sa sa Pred 21 dnevom
Socus
sa sa
sa sa Pred 21 dnevom
Si iei ieiuw u sixuw
Leone 014
Leone 014 Pred 22 dnevi
R.l.P 🥺♥️♥️🇦🇱
xhemi bicaku
xhemi bicaku Pred 23 dnevi
Pin for your fanss ,♥️
1124 2114
1124 2114 Pred 24 dnevi
3M🔥👑
Rem Entertaiment
Rem Entertaiment Pred 25 dnevi
Te krejt ata qe pi keshin Ushtart deken per atdhen e juj dhe e thajten Zëmren e nones dhe ju nuk ja dini vleren
Erviol Putro
Erviol Putro Pred 25 dnevi
Uqifsh o kar
Evisa Shtepenja
Evisa Shtepenja Pred 25 dnevi
🥰🥰😍❤❤❤❤dtresit
Evisa Shtepenja
Evisa Shtepenja Pred 25 dnevi
Stresit
Taku Sula
Taku Sula Pred 25 dnevi
Jeta ime me probleme spo di ka me çu po jeta mka deshmu kerkujna njet me i besa
Izi Buzhani
Izi Buzhani Pred 26 dnevi
Kujt i keba diss ma kthe mu izit
Renis Keci
Renis Keci Pred 26 dnevi
King
Gjendi Shehu
Gjendi Shehu Pred 28 dnevi
NONA I MUZIKES STRESI
Andi Koci
Andi Koci Pred 28 dnevi
💯💯💯💯💥💥
sabina
sabina Pred 28 dnevi
Sa like bohen per nones. 👇
sabina
sabina Pred 27 dnevi
@LOREDANA ciao
sabina
sabina Pred 27 dnevi
@LOREDANA ok po une dije e kom shkrujt
LOREDANA
LOREDANA Pred 27 dnevi
Kam marr 323 like🥰
LOREDANA
LOREDANA Pred 27 dnevi
Edhe un e kam shkur ni koment
LOREDANA
LOREDANA Pred 27 dnevi
Sabina
ILLYRIAN Warrior
ILLYRIAN Warrior Pred 29 dnevi
Shkon i han karin nooizyt per pak fam Ja ne qfar niveli ke ra o ropqim
Erli Loci
Erli Loci Pred 29 dnevi
stresu
Erli Loci
Erli Loci Pred 29 dnevi
bravo
Erli Loci
Erli Loci Pred 29 dnevi
😭😭😭😭😭😭
444.AND1
444.AND1 Pred 29 dnevi
😭R.I.P KLODIAN RASHA 😭
Naim Berisha
Naim Berisha Pred mesecem
❤️❤️❤️Deri ndhe bbf4life
Nisii425
Nisii425 Pred mesecem
tekstin njk a bon
shqiperia Nena ime
shqiperia Nena ime Pred mesecem
Si ma munsi vetem 2,8 million views
Afet isen
Afet isen Pred mesecem
Life Is Good ,kenge e mire ,zduhet me u dorzu .
Romina R
Romina R Pred mesecem
🎭🙏🏻
medina dina
medina dina Pred mesecem
👑
amir limani
amir limani Pred mesecem
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
FOLO
FOLO Pred mesecem
Bigg Stressi
1124 2114
1124 2114 Pred mesecem
Shum e fort💯👑❤❤
Elsuida M
Elsuida M Pred mesecem
Disslikes should be tested for COVID 19, cuz they have no taste.
Genci Benja
Genci Benja Pred mesecem
Hallall buka nanes
Emiljano Ahmeti
Emiljano Ahmeti Pred mesecem
KLD Rasha
free fire
free fire Pred mesecem
KLODJAN RASHA R.I.P
Fauna E ensarit
Fauna E ensarit Pred mesecem
1:01😞
Agres
Agres Pred mesecem
respect from Romania
Florian Backa
Florian Backa Pred mesecem
Sa like shkojn per nenat
•KLEA•
•KLEA• Pred mesecem
Kenga qe me pelqen nga stresi 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Allahu i rujt Nenat tona ne cdo moment🙏🏻☝🏻☝🏻☝🏻❤❤❤😘😘😇😍😍😍😍😍😇😇😘 Sa like behen per MBRETERESHAT TONA ?? TE DUA MAM❤
Guess Guess
Guess Guess Pred 21 dnevom
Te lumt goja klea .respekte.nga cunat e tirones
Best Things
Best Things Pred mesecem
Po ik o shoku se sje per keng ti ndro sport shoku
Gerald Zaka
Gerald Zaka Pred mesecem
Bravo arkimed e ke qa ket keng suksese dhe vullnet pac ne jet 🇦🇱♥️
Domna Kazantzoglou
Domna Kazantzoglou Pred mesecem
🇬🇷+🇦🇱❤❤❤❤
Toti Rina
Toti Rina Pred mesecem
Bravo stres je cun me zemer te madhe...Respekte vlla!
Avenir Rama
Avenir Rama Pred mesecem
bravo super kenge ky eshte realiteti
Selim Duka
Selim Duka Pred mesecem
Te lumt per kengen
Albion Duraku
Albion Duraku Pred mesecem
Kosova getinjo 🇽🇰♥️
FF MADRIT
FF MADRIT Pred mesecem
👍👍
Naprej
Getinjo - Sillet
03:38
Ogledi 7 mio.
DON XHONI - MAFFIA
02:49
Ogledi 2,4 mio.
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Ogledi 11 mio.
Ramiz Zmaj -  TURA ZA KELN
18:50