Temno

Vizioni i pasdites - Si udhetova ne 2 kontinente pa asnje lek - 22 Janar 2021 - Show - Vizion Plus 

Ogledi 187 tis.
96% 1 810 62

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
------------------------------------------------------------------
Temat më të nxehta të aktualitetit do te jene cdo dite pjese e programit, sikunder nuk do te mungojne nga ana tjetër bisedat me personazhe të dashur të ekranit, stili i jetes të se cilëve merret si nje model qe duhet ndjekur nga shikuesit.
#vizionipasdites #vizionplustv #20vjet
------------------------------------------------------------------
Subscribe: sltv.info

Zabava

Objavljeno

 

22. jan. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 79   
Leonardo Bregu
Leonardo Bregu Pred 17 dnevi
Zoti te rrujt julo..je njesh
Pablo Pablo
Pablo Pablo Pred mesecem
Ike te perputhen per femen edhe le nam
Pablo Pablo
Pablo Pablo Pred mesecem
Ti daku ke ik per lesh
Flower M
Flower M Pred mesecem
Je njesh o gjigand
Vojsava Mecaj
Vojsava Mecaj Pred mesecem
Bravo juli je njesh
Spring Love
Spring Love Pred mesecem
Legjende i gjalle🌟
Antonis Biraria
Antonis Biraria Pred mesecem
Juli të ndjek dhe tani ne përputhet mos ju jep shumë rentesi atyre femrave se me nevrikosin shummmmmm ti meriton cdo një me respekt. klodiana biraku dhe shpëtim hasa ju mirpresim ne Selanik
Antonis Biraria
Antonis Biraria Pred mesecem
Juli je me imiri te shohim cdo dark qe ne shtrihemi per gjum mbas15 ore pune te lodhur je cplodhija jone jemi një cift qe jetojmë me greqi ne Selanik kemi një lokal dhe kam shumë dëshirë kur te vish ne Selanik të takojmë ju lutem me respekt klodiana biraku
Angi Trajani
Angi Trajani Pred mesecem
Korca juli ka qen gjithmon.bravo juli
Gdg Dhshh
Gdg Dhshh Pred mesecem
Juli je i mrekullushem vazhdo keshtu
Max ertlea
Max ertlea Pred mesecem
Ceshky trap
Kumrije Baftijari
Kumrije Baftijari Pred mesecem
Djal i mir, po si duket do na del ni djal i pasur shpirtrisht,po gjithashtu edhe ekonomisht,ashtu me duket te pakten.
ss divizion
ss divizion Pred mesecem
* Ore JULI, krejt mirë ama QETHU PAK TË DUKESH SI NJERI, se me ata flokë më ngjanë si LULUK * ✂️
Tafa Gona
Tafa Gona Pred mesecem
Ky asht nje person shum i mir i ndershem alternativ dhe ben jeten e njerzve hipik pra kta jan te gjith njerz te mir nga shpirti dhe zemra
Hatixhe Salihu kryeziu
Brravo juli Rrespek 🇦🇱🦅🇦🇹
Leda Nela
Leda Nela Pred mesecem
Pershendetje julo
Besnik Hoxhaj
Besnik Hoxhaj Pred mesecem
Juli respekt per ty vazhdo lle suksese ne je te uroj gjitha te mirat ne jet je i mall veç vazhdo
Reyan Reyan
Reyan Reyan Pred mesecem
siguro nga perendimi do e maresh nusen se aty ku sdo aty perfundo 😂
TiTAN Online
TiTAN Online Pred mesecem
Juli Legenda 🇽🇰⭐️
Amadeus Wolfgang
Amadeus Wolfgang Pred mesecem
juli me shkakton gjitthmon nje buzeqeshje ne fytyre. Djal king
Genti90 Genti90
Genti90 Genti90 Pred mesecem
Sindi largohu nga shqipria 😛
Akil Lala
Akil Lala Pred mesecem
Eshte me I miri
Nexhmije Ahmpppeti
Nexhmije Ahmpppeti Pred mesecem
Zoti te ruajt o juli bukurosh
Genci Kollcaku
Genci Kollcaku Pred mesecem
Pse nuk thot ku ha ky, se gjith kohes qenka me 1 euro. 7 dit ne pyll!
Renaldo Vlore
Renaldo Vlore Pred mesecem
po luan muzik nuk e degjove si ku ha lun dhe i hedhin lek dhe me ato ha
Gabriela Dajlani
Gabriela Dajlani Pred mesecem
ik ore barbon njeri
Συλβανα Παπαγιαννη
Xaxaxa, udhetimin me tren ne Europe pa bilete e kam bere edhe une. Te zbresin nga nje tren hypen ne tren tjeter , xaxaxax
Renaldo Vlore
Renaldo Vlore Pred mesecem
gjithashtu 4 vjet rresht ne itali kam jetuar dhe gjithmon pa bilet 1 her ne vit mund te merja bilet
ed bo
ed bo Pred mesecem
o ky esht siikur i pin 20 redbulla ne dite zjarrrr hahaha
Majlinda Qoshku
Majlinda Qoshku Pred mesecem
SuksesJuli 🤩🤩🤩🤩
Ra-m Ib
Ra-m Ib Pred mesecem
Pershendetje nga Chicago je 1 juli
Rajmonda Milloshi
Rajmonda Milloshi Pred mesecem
7j
bardhe marku
bardhe marku Pred mesecem
Kam filluar ti shoh aventurat e JULIT shume te bukura
bardhe marku
bardhe marku Pred mesecem
Edhe une e ndje Julin i uroj fat dhe suksese kudo
Samsung A10s
Samsung A10s Pred mesecem
Ma I miri
Samsung A10s
Samsung A10s Pred mesecem
I jepni lek Julit ju lutem😔😔
Brunilda Lazaj
Brunilda Lazaj Pred mesecem
Je gjingand o Jul. Mos ndrysho kurr. Te ruajt zoti kudo qe vete.
Mir Mir
Mir Mir Pred mesecem
RRESPEKTE. RRESPEKTE.
Nikolas Karaqi
Nikolas Karaqi Pred mesecem
Kyt djal duhet shqipria ti ndihmojn tja bajn kushtet qe aij i meriton telefonin te mir ni kamer te mir dhe ti ndihmojn me kushte me lek se i lypen se ky Juli e meriton ja cton vleften shqiperis me vidjot e tij dhe nga zemra i uroj shum suksese ne jet ⭐️⭐️🍀🍀🍀🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha Pred mesecem
Te lumt juli vazhdo kshtu si je
Beri Xhaferaj
Beri Xhaferaj Pred mesecem
sa kilomatra ka ber juli n kem si ka makina ime🤣😅
Curraj Eperm
Curraj Eperm Pred mesecem
Je ma i miri te lumte je vertet i pa arritshem te lumte jepu emisoneve televizive dhe ben edhe ndonje leke me klikimet ne internet je i pa pare ec perpara do fitoshe
Filokteti 9
Filokteti 9 Pred mesecem
repeat - O i madhi Jul. Po i ndjek të gjitha vidjot e tua. Tani jam gati në përfundim të të gjitha vidjove që ke regjistruar. Je shumë Origjinal. Një kombinim i papritur dhe i çuditshëm i fantazisë, mirësisë, sportistit, aventurierit, exploruesit, guximtarit, trimit, bukurisë, inteligjencës, zgjuarësisë, oratorisë, thjeshtësisë e rinisë… Je Shumë i Mirë. Je shumë i pjekur (për moshën). Je dhe me një Shpirt të Pastër. Je gjithashtu edhe i Ndershëm e Praktik. Je, e ç'nuk je. Unë për vete të dua shumë. Sikur të isha i ri, s'do të ndahesha Ty e do te mundohesha të të bëja shok. Të paktën po të më pranoje, do të doja të bëja një udhëtim me Ty për një muaj. Ta mbaja mënd e ta kisha kujtim për tërë jetën. Ti je një brumë me shkrimtarin e Madh Komunist, Internacionalistin e Shquar Petro Marko. Po të kishe lindur në kohën e Tij, unë jam i sigurtë se edhe Ti do të kishe ndjekur shëmbullin e Tij e do të kishe luftuar për Sistemin më Njerëzor e më Madhështor, atë KOMUNIST. Petro Marko nga Dhërmiu e Julian Lalo nga Borshi. Në të njëjtën zonë (aq afër me njeri tjetrin). Të dy Banorë të Bregut... Ju ngjani shumë. Pak a shumë si Ernesto (Che) Guevara me Camilo Cienfuego. Idealistë e Ëndërrimtarë. Rrevolucionarë dhe Antikonformistë. Njerëz të Vërtetë. (Mos u frikëso që po të krahasoj me këto figura legjendare. Ndoshta janë pak si shumë, por unë dua ta besoj këtë gjë) ... Sipas S. Frojdit, mendoj se edhe një arësye që bredh i vetmuar nëpër male e nëpër Botë është që TI JE I REVOLTUAR DHE NUK E PRANON KËTË BOTË TË KEQE DHE PA SKRUPULL. KËTË MISH MASH E KAOS QË ËSHTË KRIJUAR, SIDOMOS KOHËT E FUNDIT. KËTË RRUMPALLË SKIZOFRENE DHE IRRACIONALE QË KA KAPLUAR BOTËN MBARË. KËTË KORRUPSION E MIZERJE GALOPANTE. KËTË MATERIALIZËM DHE KOTËSI TË SHFRENUAR. KËTË BOSHLLËK SHPIRTËROR DHE MENDOR TË FRIKSHËM. Ti je një shpirt i lirë që don ta godasësh padrejtësine e madhe, me mënyrën tënde, sa paqësore edhe të zgjuar. Dhe ke zgjedhur këtë rrugë, i maskuar me You Tuben dhe gjoja sikur punon për të. Kjo të lehtëson dhe ta bën sidoqoftë më të lehtë rrugëtimin, duke edhe e justifikuar sado pak 'revoltën' tënde në mëndjet atrofike dhe të përgjumura e të sëmura të njërëzve mediokër (hapidhiqi people) ... Tani sidoqoftë, nëqoftëse do të vazhdoje 'Udhëtimet e Tua' (që unë personalisht tani për tani s'do ti këshilloja dhe do të doja që ti stopoje ato të paktën përkohësisht, (covidrat e të tjera tmerre...), mendoj se Duhet të jesh më i kujdesëshëm në përgatijen e 'Kompletit Tënd të Udhëtimit'. Duhet të pajisesh me busull, elektrik xhepi dhe nga ato që mbahen në kokë. Biçaqe e thika, një sëpatë të vogël. Një palë llastiqe (nga ato që vrasin zogj). Një çark apo kurth për të bërë leqe në mënyrë që edhe të mund të vetëushqehesh me mish gjahu. (je që je, edhe mund të gjuash diçka) ... Gjithashtu duhet të pajisesh edhe me një parangall e disa grepa (një set komplet syresh që s'është vështirë që ti sigurosh). Një litar i hollë alpinistash me kanxha dhe kapëse. Një bateri rezervë që përdoret për udhëtime të gjata për të karikuar celularët. (do të këshilloja që të kishe dy të tillë) ... Gjithashtu DUHET TË SIGUROSH PATJETËR NJË KUTI TË NDIHMËS SË SHPEJTË (Kutia e Kryqit të Kuq), ku të jenë të paktën jodio, pambuk hidrofil, një shishe alcool antiseptik, garza sterile dhe leukoplaste të ndryshme, pako me aspirina e talenole, piramidonë e fenaskonë, adalat dhe antialergjikë (incidal), anti mushkonja dhe koagulues gjaku si edhe trinitrina). Gjithashtu edhe një pako me condom (se sidoqoftë je djalë i ri), e meqë ra fjala, ‘KUJDES’ maksimal me raporte të pa mbrojtura, sidomos me ato që të afron rruga… Këto sete mund ti gjesh fare lehtë kudo në perëndim. Ato janë në forma të ndryshme. Ka edhe si çanta të vogla. Dhe gjithashtu, ti japësh shumë rëndësi këpucëve. Këpucët ti marrësh e ti zgjedhësh ku të jenë më të shtrenjtat e më të mirat. Të sugjeroj që të veshësh atlete. Për burrin e sidomos për udhëtarin, më e rëndësishmja janë këpucët. Gjithashtu do të thoja që të mbash një ditar, ku të shënosh të gjitha iventet dhe ngjarjet kryesore, ditë pas dite e orë pas ore, pamvarësisht që Ti ato i regjistron në video. Ditari është tjetër gjë. Aty Ti mund të shkruash edhe mendime e ndjenja të çastit, që më pas zhduken e nuk vinë më. Ditari është një regjistrues intim e personal, që do të vlejë ty më vonë, nëqoftëse do të linde dëshira për të shkruar një libër ndoshta me të njëjtin titull, si: "Aventurat e Julit". Jul, do të kisha shkruar shumë më përpara, por unë tani rastësisht të zbulova në You Tube. Unë s'kam as Instagram e as facebook dhe po shfrytëzoj You Tuben. Anyway, Të Uroj Të Gjithë Të Mirat Dhe Suksese. Fat e Shëndet dhe Mirësi e Dashuri. Jezu KRISHTI Të Ndihmoftë Ty Dhe Të Gjithë Ata Që Janë Si Ty, Në Rrugëtimin e Tyre Në Të Gjithë Jetën. 🌻💥😀😃😄😊☺🙂🏝🏜🏞🏕🛤🗺🌏🌎✨
ALBANA DRANGA
ALBANA DRANGA Pred mesecem
@Filokteti 9 MiRembrema te grabisesh e te rrembesh eshte fjale e rende ai di si te veproje ne te tilla raste...Eshte perfekt ne ate qe ka bere e ka thene edhe vete eshte teper e veshtire ...Te kapesh peshk nuk eshte aq e thjeshte .3 ore ne autostop 3 ore per te kapur peshk se sa te hedhim grepin nuk vjen peshku..Edhe une kam udhetuar por jo me autostop sepse nuk e kam moshen e Julit .Kam pare peshkatare qe rrin gjithe diten me grep ulur aty ne breg e nuk zene gje.Cantave nuk mund tu shtoje asgje me teper.Te udhetosh me autostop tregon qe eshte djale mjaft i duruar e ka te kalitur durimin .Gjithsesi secili nga ne ka nje forme komunikimi dhe keshillimi.Ju uroj gjithe te mirat.
Filokteti 9
Filokteti 9 Pred mesecem
@ALBANA DRANGA Pershendetje... Ia sugjerova Julit qe te gjuaj, per t'ja bere Atij me te lehte mbijetesen dhe gjithashtu per te mos e detyruar Ate qe te shikoje neper hotele e restorante e vende te tjera, se çfare te grabi e te rrembeje per te mbushur barkun. Kjo do te ishte e padenje per te e per ate qe ai perfaqeson e aspiron. Gjithashtu, duke u marre me gjueti, ai forcon e kalit durimin dhe mprehtesine e zotesine e te qenit i pavarur ne te gjitha drejtimet. Jane me miliona gjuetare te ligjshem e te paligjshem ne Bote, e çdo te bente edhe nje me shume. Une i sugjerova edhe te peshkoje kur te mund ti jepej mundesia. Jane me mijra e miliona ton peshq e organizma detare qe zihen sot ne Bote nga mjete e super mjete moderne e te pajisura me tekniken e fundit. Ato s'bejne gje tjeter, veçse boshatisin e zbrasin per here e me shume, ujrat e oqeanet Boterore. E gjitha ajo sasi kolosale eshe natyrore dhe e eger, (vetem nje sasi e vogel rritet ne menyre artificiale (rritje e kontrolluar dhe e drejtuar) nga njeriu ne ujrat e brendeshme). Dhe per keto s'behet merak askush e na u beka qameti per ca cironka qe do te zeje Juli me nje grep te vockel?!!...
ALBANA DRANGA
ALBANA DRANGA Pred mesecem
Komplimente per vleresimin publik qe i ke bere Julit dhe uroj te kete te rinj te tjere qe te udhetojne ne kete lloj menyre.Per nje sjam dakort qe te vrasi shpende apo kafshe te egra per tu veteushqyer pasi shpendet dhe kafshet e egra mbijetojne ..Eshte mire keshtu si eshte pa vrare shpende .Dhe e dyta une duke qene se kam vite qe punoj me femije te vegjel gjithmone i mesoj dhe i bind ta bejne vete detyren ushtrimin sepse kur e ben vete shume here permiresohesh .Dmth provoje perseri e perseri dhe ia del.Eshte mire kur nuk e di por nuk eshte mire kur ti nuk provon.Femijet dhe te rinjte e ketij vendi jane pika ime e dobet.
Nikolas Karaqi
Nikolas Karaqi Pred mesecem
Te lumt se shum fjal me ven ke shkrua per julin asht ni djal zot rueje po nuk e perkrah shqipria ti ndimojn me kushte qe ky i meriton me gjith shpirt bravo e bravo per keto vargje fjalesh te vleshme qe ke shkruar per Julin 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸
pranvera mustafaraj
pranvera mustafaraj Pred mesecem
Ky shume i famshem eshte
Rafael Nikas
Rafael Nikas Pred mesecem
O Juli po jo tepelena me rezik te lart 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😍🤣
Klajdi Brahaj
Klajdi Brahaj Pred mesecem
Tarzani shqiptare nga Borshi
Silvio
Silvio Pred mesecem
O Juli o legjende 🤣
eleni staka
eleni staka Pred mesecem
Respekte Juli🥰
Sonila Konci
Sonila Konci Pred mesecem
Je djale shume i vecante
Megi Joni
Megi Joni Pred mesecem
Ika thot ne moshen 13 vjec , qa genjen,,,, pastaj thot qe nuk te duhen parat, kjo gazetarja qesh dhe thot bravo , ta qojne njehere femijen e vet pa anjeri vetem me telefon te shetis shqiperin ne kembe, ky tregon marrinat e veta , ne europe hypa ne tren pa bilet dhe kjo qe ja miraton, ohhh ku te gjejn budallenj pse mos te flasi ky
Fiona Borge
Fiona Borge Pred mesecem
@ORY L vertet e cuditshme. Ktu ne Oslo jan ata kontrolloret si peshkaqen, ku te zen pren e rradhes.. dhe gjoba esht 100€ ne mos me teper😨
ORY L
ORY L Pred mesecem
@Fiona Borge faktikish edhe une ne budapest levizja me tram brenda qyteti dhe sbleva ndonjeher bilet sepse spo e kuptoja si funksionte , jo se nuk kisha lek , ama ja qe ndodhi dhe kontroll per 3 dit asnje nuk me ndaloi ne tram
Fiona Borge
Fiona Borge Pred mesecem
Nuk e di ne cilin tren paska hypur ky, se edhe turist te jesh, je i detyruar te blesh bileten ndryshe mer gjoben si gjith te tjeret.
Guns Up
Guns Up Pred mesecem
Ik ne instagram ti moj sharabajge , shrremberohu si gaforre para se te shkrepesh flash e tel dhe mos harro te nxjerresh dhe pak shalen jasht ..
Silvio
Silvio Pred mesecem
Duket qe ske fare info per kete tipin, po mo po qe 13 vjec ka ikur nga shpia. Pa bilete ne tren ne Europe, pse te duket cudi? Shikoja pak videot te kuptosh se deri ku ka shkuar e cfare ben tamam.
Andis Rrushi
Andis Rrushi Pred mesecem
Po ku e ka lezetin ky lloj tripi?
Filokteti 9
Filokteti 9 Pred mesecem
Repeat … 😃😄🏝🏜🏞🏕🛤🗺🌏🌎✨
Filokteti 9
Filokteti 9 Pred mesecem
repeat -
Teuta Begaj
Teuta Begaj Pred mesecem
Juli je me fantastiku.
panzer schrek
panzer schrek Pred mesecem
Juli je dhi fshati fare
Linda Karepi
Linda Karepi Pred 2 meseci
TE LUMT JULI SUKSESE DHE TEK PERPUTHEN QENDRO I FORT MOS TE SHKELIN LARASKAT SE ATY NGA CUNAT HE ME I MIRI SUKSESE
Skenda 1234
Skenda 1234 Pred 2 meseci
Bash si dhumpir
Dallandyshe Mysaj
Dallandyshe Mysaj Pred 2 meseci
Une po te ndjek nga ,New yorku dhe tani te shof dhe ne perputhen forca je me i miri
Dallandyshe Mysaj
Dallandyshe Mysaj Pred 2 meseci
Bravo ,Juli ,Je nga ai vend shm i bukur si ,Borshi dhe me njerz te shkelqier te lumte
Bujar Bajraj
Bujar Bajraj Pred 2 meseci
Respekt Juli 💪
Xristina Dervish
Xristina Dervish Pred 2 meseci
Suksese ne udhetimet e radhes Juli.
fatlum llukaj
fatlum llukaj Pred 2 meseci
Brravo Juli zhdo dit i shof vidiot tuja..edhe at vidjon kur ke ken ne shkoder me at plakun hahaha...rrespekte
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili Pred 2 meseci
Sa i lodhshem esh ky,,,booo
God'o Goda'j
God'o Goda'j Pred 2 meseci
Intervista me e bukur nga te gjitha intervistat qe ke bere ne TV shqiptare.
Nimet Beqo
Nimet Beqo Pred 2 meseci
Po pse sthua o juli që QËNKE në rrezik për të të vjedhur Ndaj vajte në Zvicër ?!!!!!!!!!!!!
Nimet Beqo
Nimet Beqo Pred 2 meseci
@Uk AL faleminderit ! Besoj është më mirë kur e thua me fjalë
Uk AL
Uk AL Pred 2 meseci
😂😂😂😂❤
Enoeno Kapa
Enoeno Kapa Pred 2 meseci
Sa mir esht kjo moderatorja. Kam shum respekt
Edmond Hilviu
Edmond Hilviu Pred 2 meseci
Bravo aventura te ben te shkathet dhe meson kulturen gjithe vedeve.
Xhatani Iseni
Xhatani Iseni Pred 2 meseci
Respekte nga Tetova
Claudia Sina
Claudia Sina Pred 2 meseci
Sikur te perktheej edhe ne anglisht.shum ebukur kjo nism.👏👏👏
Aurel Vrapi
Aurel Vrapi Pred 2 meseci
Je shum I kendshem Juli forca me tej 😁 Uroj qe nje dit te bejm nje bashkpunim 😊 Aureola Al esht faqa jone momentalisht ndodhet ne Koren e Jugut te ndjekim ne cdo video
Albany Akakaka
Albany Akakaka Pred 2 meseci
Je gjigand
Breaking Point
Breaking Point Pred 2 meseci
Bravo, Jul Cesari, I like your sense of humor
jfihgudbx bfjjfhrjd
jfihgudbx bfjjfhrjd Pred 2 meseci
I lumtè Julit
Armando Veli
Armando Veli Pred 2 meseci
O vella Albano Bogdon kushuri e ke 😂
Klaudio Gjerkaj
Klaudio Gjerkaj Pred 2 meseci
Hahahahahaha
its Teeah
its Teeah Pred 2 meseci
Te gjitha pergjigjet e pyetjeve qe i behen Julit ne tik tok 😄 Suksese Juli ,me lart te pafsha se e meriton 😘
iglixx iglixx
iglixx iglixx Pred 2 meseci
Mir ben qe udheton,por shumica e njerzve qe udhetojn dhe jan aventurjer jan te pasur edhe nuk i duhet pershembull te mendohen per humbjen e kohes sepse e kan mendjen e fjetur nga ana ekonomike ,keshtu qe un te uroj te jesh sa me i lumtur me kte qe ben pergjithmon
Galaxy S3
Galaxy S3 Pred 2 meseci
i papare eshte.E pelqej shume.Reflekton shum pozitivitet.Flm.Juli.
Sander Kaci
Sander Kaci Pred 2 meseci
Prsh Julo. Ama te paska mberthyer keq zvicra he. Qenke dashuruar keq derman 😜
Shyqyri Hakrama
Shyqyri Hakrama Pred 2 meseci
Juli eshte 1 per mua i shkelqyer bravo dhe ju te vizion plusit per intervisten qe i keni marre Julit.
Aventurat e Julit
Aventurat e Julit Pred 2 meseci
Faleminderit per ftesen 😊
Roman Rafael
Roman Rafael Pred 21 dnevom
@Gregorio Heye cool! It took roughly 15 minutes but it worked!
Gregorio Heye
Gregorio Heye Pred 21 dnevom
dunno if anyone cares at all but last night I hacked my friends Instagram password using Instaportal. Find it on google ;)
sokrat moco
sokrat moco Pred mesecem
Jul je i papare shume frymezues vazhdo
Toni Syla
Toni Syla Pred mesecem
Je mej miri juli
otherone1234
otherone1234 Pred mesecem
Bravo Juli. Keni humor shume te bukur, original dhe me kuptim.
Naprej
OTVORIO SAM RESTORAN U KUĆI!!
12:20
TIKTOKS you need to watch
9:04
Pa lekë, pa brekë
14:25
Ogledi 527 tis.
Dita 58: Te ura s'lejohet
22:40
OTVORIO SAM RESTORAN U KUĆI!!
12:20
TIKTOKS you need to watch
9:04