Temno

Efektet e zgjedhjes së presidentes - Belul Beqaj, DESKU, 06.04.2021 

Naroči
Ogledi 10 tis.
94% 95 5

Follow Desku - KTV on...
FB: smarturl.it/DeskuFB
IG: smarturl.it/DeskuIG
YT: smarturl.it/DeskuYT
Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
© & ℗ Desku - KTV & Onair Media. All Rights Reserved

Objavljeno

 

6. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 20   
Rifat Llugiqi
Rifat Llugiqi Pred 20 dnevi
Bravo
Liria Shqipëri etnike
Liria Shqipëri etnike Pred 21 dnevom
Respekt zotri Beqaj keni qen parimor me Dinjitet moral keni then te verteten jo si tjer psiho analista te paguar u ben bashk per rezimin e qeveris kurtib1 Rtk Berati Batoni dhe disa debila naten bashk edhe me Listen serpska vetem te vjedhin shtetin turp Vetem me nder dinjitet moral Edukat Atdhedashuri vetdije kombtare te punoim per kombin dhe shtetin Ligjor gjith kemi pergjegjesi ndaj kombit
Ruzhdi Alitjaha
Ruzhdi Alitjaha Pred 24 dnevi
Je shum i madh.zoti Professor.respekt nga Diaspora...
Isak Kastrati
Isak Kastrati Pred 27 dnevi
Zotni Behlul je njeri i mrekullushem ti duhet tejesh kshilltar i Albinit dhe Vjoses je njeriu me i menqur ne Kosov
Nijazi Hajrizi
Nijazi Hajrizi Pred 27 dnevi
Të lumtë i nderuar je vërtetë lexhend Intelektuali,realisti.
Flynn Keith
Flynn Keith Pred 12 dnevi
dont know if anyone gives a damn but last night I hacked my gfs Instagram account by using InstaPlekt. Find it on google if you care
zllashi gashi
zllashi gashi Pred 27 dnevi
Krejt e dimë se ka pisa në PDK por ti na binde se qenke vërtet idiot
zllashi gashi
zllashi gashi Pred 27 dnevi
Po ishte përçarse apo integruse mbrenda Ldk V.Osmani ha ha e shkatrroi bashk me Kurtin partinë e ati që rren se e ka lider shpirtror he more çoban kaqol
zllashi gashi
zllashi gashi Pred 27 dnevi
Jo në komunizmin por monizmin o basrard dhe Kosva ja sot pushtet monist i mirë apo i keq atëher do shifet po se dështuan katastrofal more idiot po ku ishte Kosova para 15 vite total nji vend i rrënuar 90% pa energji elektrike kurse sot 90% me energji elektrike e për tjerat çdo gjë ishte ZERO O IDIOT
zllashi gashi
zllashi gashi Pred 27 dnevi
Për këte rinia e kosoves dëshiron shkollim univerzitar jashtë e jo nga kësi demagogësh
zllashi gashi
zllashi gashi Pred 27 dnevi
O idiot i arsyton ti kërcnimet e partive me zgjedhje të sërishme dhe vjosa nuk mori vota nga lista guxo por nga vv dhe ate deputete
zllashi gashi
zllashi gashi Pred 27 dnevi
O Behlul o manipulant së pari Ibrahim Rugova nuk ishte president i shtetit sepse Kosova nuk njifej shtet në atë periudhë nga bota por president i shqiptarëve të Kosoves media gjermane e citonte çdo her si kossovarische Führer mut i madh qenke
Selvije Maloku
Selvije Maloku Pred 28 dnevi
Hallall. Tkoft. Behluli. Niri. Idret. Dihet. Qi. Nirit. Tmequm. I jepet. Meritat. Ky. Niri. Ja don. Tmiren. Vendit. Ton. Edhe. Qapothet. Kret. Tvorteta. Se. Tirat. Parti. E kan pas. Veq. Por. Gjep. Tvetin. Haradinaj. Kurr. Skadit. Veq. Qysh. Me. Vidh. Popllin. Njeri i pah. Shkollun. Ah. Enver. Hogja. Niri. Ishkollun marre. Por ta. Qfar. Sillje asht. Tuj ba. Marre por ta. Ishalla. Dojn me. Kup. Se. Badihava. E kan veq. E. Tregojn. Qfar. Mllefi. Tmadh. E kan. Rrnoft. Albini 🙏 Rnoft. Vjosa. Ishalla. Kan. Shendet. Tmir. E ishalla. Juprin e mara e tirt parti det. Lehin sadojn. Se kush nuk asht. Tuj ndegjue. Ishalla.
Affe Affe
Affe Affe Pred 29 dnevi
VOTA E POPLLIT ASHT HY NË VESH TË ZOTIT!!
Affe Affe
Affe Affe Pred 29 dnevi
O RRESPEKT PËR 2 BURNESHAT Zonja RESHITAJ dhe Zonja GAJICA do Mbesin Gjatë në Historin e Shtetit. Presedentja u Zgjedh....RRESPEKT Kto 2 Trimneshat i kan Njoftun mir Partit e Veta. . Perata i dhan GRUSHT Listes Radoj-Vuqiqit , I Shmangen ZGJEDDHJET, dhe Vdekjet me KOVID ❤❤
Affe Affe
Affe Affe Pred 29 dnevi
RRESPEKT per PROFESORIN e Nderuar Zotri.Belul Beqaj je shum i Drejt dhe I Sakt. Por Mjerisht nKosov Drejtsija SHTREMBOHET me të Madhe, per INATE të Ndryshme FaNatike dhe mendjen Leht, dhe Disa Parti e kan Hup Rrugen N'OBORR
anton blair
anton blair Pred mesecem
Nuk ka opozitë konstruktive e mirfilët në Kosovë ngase dy parti ajo e AAKs dhe PDKja janë partit private që e mbronë interesin e një grupi të ngusht të interesit.Ndërsa LDKja është një parti si një kompozicion i trenit të vjetër i cili koha e ka oksiduar.Andaj nuk kemi një opozitarizëm si veprim me vlerat e zhvillimeve demokratike në Kosovë.
Peja Peja
Peja Peja Pred mesecem
Rrespekt Beqaj,po e flet te verteten bravo veq vazhdo, je njeri i drejt i aft, e sa per blerjen e votav pdk, aak asht ajo qe i kan ble votat,i kan vjedh votat, kan vjedh, e kan kap shtetin , e kan shkatrru vendin dhe popullin, gjdo gja te keqe qe ban qe 22 vjet e keto parti nuk kan ftyr qe ta kritikojn as kend, mjaft ma me hajna e kriminela, populli duroj mjaf, tani populli vendosi dhe jav tregoj vendin horav
Gjeki A.
Gjeki A. Pred mesecem
JE I MREKULLUSHEM
Gjeki A.
Gjeki A. Pred mesecem
BRAVO BEHLUL TI DUHESH TEJESH KSHILTAR I PRESIDENCES
PONDOK KEULERE
PONDOK KEULERE Pred mesecem
WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1617738011
Naprej
DPT, Faton Peci - 05.04.2021
1:12:55