Temno

Capital T | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin 

Naroči
Ogledi 496 tis.
96% 4 775 182

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/CapitalTFreestyle
Capital T | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin
Prodhim i Gjoni Black entertainment.
Facebook: gjoniblackent/
Instagram: gjoniblackent
#gjoniblack #onima #meritonmjekiqi

Zabava

Objavljeno

 

29. nov. 2020

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
weetmotherfucker
weetmotherfucker Pred dnevom
52:00
Slawa Werner
Slawa Werner Pred 3 dnevi
Bombe Killer 👍👍👍
milot dubova
milot dubova Pred 3 dnevi
Capital T edhe Meritoni: 2 legjendat bashk..!
Elber Giovanni
Elber Giovanni Pred 5 dnevi
Kur po i ngoj kto fmit po ma grditin UNIKKATIL CU SE NA MUREN CAF KOMERCIALISTAT
Wrecked
Wrecked Pred 6 dnevi
Duhesh me pru edhe Unnikatilin
sistemi pubg
sistemi pubg Pred 9 dnevi
thirrne mozzikin o bosa se hala se dini qa o disi
juljan peposhi
juljan peposhi Pred 13 dnevi
Capital ti eshte ma i miri dhe pas tij vjen don gjoni por kapital ala grande ska si ai bashush prishtine 1 uno
ARONchannel
ARONchannel Pred 20 dnevi
Ngone qet freestyle tdrenices (don xhonit) sltv.info/label/naSIu5bWkKV-nIA/video
Just BELIEVE
Just BELIEVE Pred 22 dnevi
Zooooooot sa i bukur eshte 🙈
Alba Islamaj
Alba Islamaj Pred 23 dnevi
🥰
Ilir Suka
Ilir Suka Pred 23 dnevi
Ftoft m'rrin Koka nxet mrin buka ☠️ hiqmi prej karit I tleti I dyti I pali ti hiqmi pi karit 👻 laffi qin qin KAPOO tqin tqin
dioz.b9
dioz.b9 Pred 25 dnevi
Pls nigjojeni pak muziken time te re🙏🏻
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe Pred 26 dnevi
54:00
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe Pred 26 dnevi
55:45
Xhesika Uka
Xhesika Uka Pred mesecem
Ma reper se ti a lori e forte kjo
Shahin Pacolli
Shahin Pacolli Pred mesecem
Qaq fort repovat ju doket playback njerzve sjon msu me ni qikaq real qata skan faj hahaah💪🏻💪🏻capital T 👈👈 i ke palu pleshtat
Wolf_BOY 0
Wolf_BOY 0 Pred mesecem
Po hiqmi prej? Se kuptova?🤔
9.9M View
9.9M View Pred mesecem
je ber si ato rreperat e rinj qe bejne dise per pak fame
yasio bolo
yasio bolo Pred mesecem
My idol capital t.💓💓💓
Mahir Neziri
Mahir Neziri Pred mesecem
Kapitall i madh je
Jeton Advulli
Jeton Advulli Pred mesecem
Respekt per capitali
Sakip Aziri
Sakip Aziri Pred mesecem
Shlojeni 2x
bouytt guyt
bouytt guyt Pred mesecem
Per krejt senet qe i ki mrri falendero Zotin po edhe Dajen tan BESNIKUN "2PO2"...
Ailsa Ni
Ailsa Ni Pred mesecem
Meriton bigg up shum fort po bohesh kishe e kalli se je te dit edhe ti qe e ka shlu play back😂😂😂
yasio bolo
yasio bolo Pred mesecem
Noizy moozik left the world
Arben Beni
Arben Beni Pred mesecem
o
Altin Zenuni
Altin Zenuni Pred mesecem
E Kay myt o miko
Bob Denton
Bob Denton Pred mesecem
Krejt krejt,e ka kill lojen
bouytt guyt
bouytt guyt Pred mesecem
krim
Gena frroku
Gena frroku Pred mesecem
Se di po me ka zhgenjy me keto qa ka fol ky per Mozikun dhe Ardianin.se di po kujton se eshte me i mire se ta .ska shance ti arije ky ata.se kaq fame ja kemi dhene te shqiprise .ketij.kurse ata kan fame ngado
Ailsa Ni
Ailsa Ni Pred mesecem
Playback
Lena Lenaa
Lena Lenaa Pred mesecem
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌟🌟🌟🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Altin Zenuni
Altin Zenuni Pred mesecem
E Ka kall
Armando Behaj
Armando Behaj Pred mesecem
super c.t super meriton
Turi Paloka
Turi Paloka Pred mesecem
Shum djal pozitiv👏👏👏
Erkan
Erkan Pred mesecem
Bravo gjoni black the kosovian breakfast club
Idriz Kjahili
Idriz Kjahili Pred mesecem
kom pas respekt per ket djal ama kana ba shum idiot ,
Ndue Qehaja
Ndue Qehaja Pred mesecem
"Ma rreper se ti a lori" diiss mozikut
oltion Malsori
oltion Malsori Pred mesecem
U thy shipkaaaaaaaaaa a je pre notmal
LOREDANA
LOREDANA Pred mesecem
Uuuu reper me i mir se ti o lori💥💥💥 My idol loredana bravo capo qe e ki permen lorin motren teme🥰🥰🥰
Blearta __
Blearta __ Pred mesecem
Noizy moozik left the world
Alba Islamaj
Alba Islamaj Pred mesecem
❤❤❤
medina
medina Pred mesecem
Bravo capo zemr te kemi tyy❤❤❤❤❤❤😚😚😚😚😚😚
rinor behluli
rinor behluli Pred mesecem
krim
Fc inter
Fc inter Pred mesecem
Playback
Motrennpiqkk mpiqkpra
Ban muzik tmir ky djali ama per i bajaqem neper intetvista osht shum monoton mashum se 10 min sun e ngon kerkush respekte
Oni Alushi
Oni Alushi Pred mesecem
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Peddy 02
Peddy 02 Pred mesecem
54:19 diese Stelle nicht normal der Typ einfach krank 🔥🔥🤭
Durim Kuci
Durim Kuci Pred mesecem
Le qe eshte emisioni ma i flliqt qe kom pa najhere,edhe ky Pidh mashkulli Meritoni se osht si kurve pfff paskan gazit
Tango Official
Tango Official Pred mesecem
Dum Vinzin dhe Stealth ktu edhe masi t vin ata mos boj mo emisione se nuk do gjesh kurr rrepera ma t mir
TcSf Albania
TcSf Albania Pred mesecem
Marre o me knu bre playback ton kto vite i ki karier😃
Raman Bajrami
Raman Bajrami Pred mesecem
Sajko capo ❤❤🔥🔥
Iphone 5S
Iphone 5S Pred mesecem
Marre marre kishe po baj diss noizyt e zikit ato kan ik larg shokut edhe stka hije me ba ksi skena te 18 vjeqarve 😉
Patriot Brb
Patriot Brb Pred mesecem
Per ardianin ja ke huq ata e njohin njerzt qysh moti kur ka marr pjes talent show ngjermoni mos u u bo menemadhe edhe ski koqe ti per capital bra kallxo ndrejt qe ke dhan lek me bo naj bashkpunim me to heheheh
FF CHAMPION 77
FF CHAMPION 77 Pred mesecem
capo
albania alb
albania alb Pred mesecem
ky qihet nqyth meritoni
NGT_ Melosii
NGT_ Melosii Pred mesecem
DISS OSE FEROS OSE MOZZIK
A.T.I WestGang
A.T.I WestGang Pred mesecem
Kapooooooo Kapooooooooo Kapoooooooooooo Kapoooooooooooooo Kapooooooooooo Kapoooooooo 🔥🔥🔥🔥🔥
First Hip hop
First Hip hop Pred mesecem
Lene njofsin o burra nxjerrni talenta se ka shum qe as iden se kini ky ka karrier edhe qe si amater po doket ktu doptttttt dopttttt thirrni bile repera jo kongtar
Ergys Preka
Ergys Preka Pred mesecem
Thirre Mozzikun t qij studion n ajer jo ket lloj klloshari me playback
Dark MENDI
Dark MENDI Pred mesecem
💯💯💯💯💯💯💯♨♨♨♨♨♨♨
Mercedes Benz
Mercedes Benz Pred mesecem
20 miion shikime jan pak per ket tragjedi qe ka shkaktu 👑👑👑👑👑👑🎶
Kejsan Vojvoda
Kejsan Vojvoda Pred mesecem
sltv.info/label/d9Fnp7COmppthqI/video
vgimh vgimh
vgimh vgimh Pred mesecem
Albanianz are in fireeeeeeeeeeeeee
Lirim Thaci
Lirim Thaci Pred mesecem
Shume zhurm e pak talent
Ed Ga
Ed Ga Pred mesecem
52:20 like qe ta letova punen :)
Uran Shabani
Uran Shabani Pred mesecem
💩
ediiita b
ediiita b Pred mesecem
when a B wanna be a wanna be 😂😂😂
Xhuljeta Zeqiri
Xhuljeta Zeqiri Pred mesecem
Krejt mir amo Freestyle nuk ësht Strof
dine pira
dine pira Pred mesecem
You suckk 🤣🤣playback mir pe lun buzat loqka
Music and Gaming
Music and Gaming Pred mesecem
Si quhet ky beati n fillim t emisionit
Leandro Hida
Leandro Hida Pred mesecem
Frestyle ?????
Flamur ibraimi
Flamur ibraimi Pred mesecem
n'cile minut fol per Mozzikin ?
comanderHAJVAN
comanderHAJVAN Pred mesecem
56:05
It's T
It's T Pred mesecem
Thirri hellbanianz🔥🔥🔥🔥
Kemi xana
Kemi xana Pred mesecem
capital t zboet fam tu shajt tjert a i ke me qera ato makinat
Kemi xana
Kemi xana Pred mesecem
o lepurushe
Kemi xana
Kemi xana Pred mesecem
ti trrok si baxuka ca ke pa film me terrorista para se me ardh nemisjon .. kur dole ti gangsterr o lepur
Kemi xana
Kemi xana Pred mesecem
capital t o lepur me tpas afer se di ca tbej
Kemi xana
Kemi xana Pred mesecem
capital o lepur
Fikrije KoliQi
Fikrije KoliQi Pred mesecem
brrraaaaa
Plaurat Leka Deliu
Plaurat Leka Deliu Pred mesecem
Uuuuu
Zeqo Omeri
Zeqo Omeri Pred mesecem
shum cop cop , 🖕 meriton vec disslike ky artist qe do me mor klikime tu i bo disse mozzikit
Elsi 9
Elsi 9 Pred mesecem
Pershendetje.... Kush na ju njef Twitch? Un jam nje streamer Shqiptar ne Itali.... Dhe bej live PES2021 android.... Do isha i lumtur te Kisha miqesin e mbeshtetjen tuaj ne live... Dhe pse jo te lujm dhe te argetohemi se bashku....... Emri I'm ne Twitch eshte (elsi9)... Flm dhe ju ruajt zoti te gjitheve shqiptareve...clips.twitch.tv/ImpossibleJollyHareKappaRoss
wezy
wezy Pred mesecem
S je nkoncert oj tepsi kno live bile 4fjal qaty per qaty lidhi
Adi Gashi
Adi Gashi Pred mesecem
Finem Bossie
Anisa D
Anisa D Pred mesecem
O njerez po ja ka kenduar playback c rendesi ka Freestyle ishte LIT ai ka ber nje dit tjeter ket repovatje se e lshon n emision s ka lidhje tash ca se ka kendu me playback s din me knu kapo thjesht s ka dasht me u mundu aq shuum 🤷‍♀️ Kapo nese e lexove veq du me t thon je 🅱️🅰️🅱️🅰️
1CssTeam
1CssTeam Pred mesecem
Trimi is overrated. Playback freestyle? wtf
Young King
Young King Pred mesecem
Bisha Capo 🙏
DRIFTINGKOSOVA
DRIFTINGKOSOVA Pred mesecem
Reper berllog 🤮🤮🤮🤮🤮 Playback me kaset 😂😂😂.
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi Pred mesecem
Nuk je tu repovat je tu recitu vjersh 🤣
Gang Gang
Gang Gang Pred mesecem
Cilen kang e ka vjedh tayga ?
Its_ Stelaaa
Its_ Stelaaa Pred mesecem
Kur do e thirrni mozzin 😝
Ssgf Fgss
Ssgf Fgss Pred mesecem
thirre bomben prej shkupit moreeeeee nuk knojn ma
Basha Cimi
Basha Cimi Pred mesecem
E ke myt
vincezo junior
vincezo junior Pred mesecem
ma fort se don xhoni
Shade Studio
Shade Studio Pred mesecem
Hahaha 🤣
Majlinda Zabeli
Majlinda Zabeli Pred mesecem
💣💣💣💥💥💥
FF ERI
FF ERI Pred mesecem
FTO HELLBENIAZ 😌
shpejtim islami
shpejtim islami Pred mesecem
E ka myt kejt, amo nkohen kur ka repovat capitali ky piskitke meritoni smujshe me ndegju mir capitalin tu repovat
DitiRitty
DitiRitty Pred mesecem
54:55 ec more shkulan mos e imito mc kreshen
Oana
Oana Pred mesecem
o zot i madh qka bohna agressiv me ndegju kit meriton lopen kishe po kcej mi tavolinn brraa o po ti je katunar e budall bre rodin e nanes se me ba met pa nrrug pa tpshty se la sje ti per tv klloshar
Albert Bytyqi
Albert Bytyqi Pred mesecem
Vetem ne kategorien e playbackit mundet me ka numer 1 sepse i vetmi e perdor ne freestyle... Bullshit
Llajna Llajna
Llajna Llajna Pred mesecem
Hahah qysh boheni budall edhe ju Po ky mas pari ska kndu as live ktu e mundohen me na ly kryt me akull !!
Lodi 18
Lodi 18 Pred mesecem
Vinzzz ktuu 😜
Naprej
I Actually Didn't Laugh
12:31