Temno

Melisa - Leje ( Official Video ) 

Naroči
Ogledi 9 mio.
46% 83 000 94 000

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music \u0026 Lyrics By Irkenc Hyka
Mix \u0026 Master By JoJo
Video: Imagine Films

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 0   
Endrit Osmanaj
Endrit Osmanaj Pred 3 urami
Shum mir
Bledar Rabo
Bledar Rabo Pred 4 urami
Super 👌👌
ciao
ciao Pred 5 urami
Bukuroshe je ❤❤
Dog Fany
Dog Fany Pred 8 urami
Pasi degjova kengen e anes kenget e melises me duken super dhe shum te bukuraaa
Merita Koxhaj
Merita Koxhaj Pred 9 urami
Suksese ylli 👏👏jeni nje cift shume i bukur 😍mbar ja u beft zoti 👏👏👏👏👏👏👏👏
Servis Korca
Servis Korca Pred 10 urami
Melissa Eshte e bukur
Jgt Gy
Jgt Gy Pred 11 urami
Bravo goce super je kengetari 🌷🌷
rks gaming
rks gaming Pred 12 urami
Ledjana: Un du me tpas ty 😍 Mevlani: Ske shanc 🖕 Antonela: typing 💬
Elma elma
Elma elma Pred 12 urami
😂😂😂lottt . Kjo kendon me mir
Dpidpidrd Dpi
Dpidpidrd Dpi Pred 12 urami
Hahhhahahaahahah i madh
Art Colors
Art Colors Pred 13 urami
Melisa e njeh Anton palaj
Lulzim Sinjari
Lulzim Sinjari Pred 13 urami
E kam degjuar kete kenge 1 ore
Fredi Meta
Fredi Meta Pred 13 urami
Te gjith e paskan degju kengen e ana lleshit un se kom degju fare Vetem kte melises😂✌
Tropoja Tropoja
Tropoja Tropoja Pred 15 urami
SHUME BUKUR KE KENDU😍🤩😘
Isa Odaj
Isa Odaj Pred 18 urami
Melisa kjo kenge me pelqeu shume 💕💕💕💕
Lushi Vlore
Lushi Vlore Pred 19 urami
Melissa 100 here me e mir se ana
ermenisa feka
ermenisa feka Pred dnevom
Besoj se nga te gjithe "kengetaret" e perputhen, melisa po ben muziken me te mire. Dhe zerin me te bukur nga ata melisa e ka sipas meje. Edhe kur nisi ta kendonte pa muziken kete kenge te emisioni i olsi bylykut i dilte shume bukur. Pavaresisht nga menyra si u tregua ne perputhen qe sme pelqeu, ne muzike eshte e mire
Kaqanik Kaqanik
Kaqanik Kaqanik Pred dnevom
Fake views
LeviSimp
LeviSimp Pred dnevom
Po me duket kenga e Melises sikur po kendon engjelli pasi degjova kengen e Anes
Eri Mana
Eri Mana Pred dnevom
Super kenge Melisa
mila noka
mila noka Pred dnevom
uuuuu faqja e zeze 😂😂😂
Visi Locij
Visi Locij Pred dnevom
👍👍👍👍
Jonka Husi
Jonka Husi Pred dnevom
1 pop pps@SPIRO0988xZzF SE E SARSSÇPS SAD zadç sa see 7s7
Lorisa Capa
Lorisa Capa Pred dnevom
💛💛💛💛melisa
Klodijan belegu
Klodijan belegu Pred dnevom
Melisa je me e mira
BLΛƆKPIИK
BLΛƆKPIИK Pred dnevom
Leje 😍😍😍😍
Darion Cumani
Darion Cumani Pred dnevom
Bravo melissa je yll je si shpirt
Blenda Hoxha
Blenda Hoxha Pred dnevom
Melisa te dua shume zoti ruja
Taku Sarande
Taku Sarande Pred dnevom
Pse nuk iken ne kengen magjike
Misjena Ngjeci
Misjena Ngjeci Pred dnevom
Kur do qesesh nje keng tjeter se meta duke degju vetem kete kang ate qe ke dashni leje leje te dua shume je shume e mire 😘😘😘😘❤❤❤❤
Suzana Dautaj
Suzana Dautaj Pred dnevom
Love Love ❤❤❤❤🥰🥰
Bert Shahini
Bert Shahini Pred 2 dnevi
O melisa a do bejsh kenge te re pliss.💕💖
Rukije Miftari
Rukije Miftari Pred 2 dnevi
Te lumt po ast ni gabin njemi like shkojn perty te dua shum je ma e mira ngut ma e mir se krejt po edhe majlinda um pelqen
Hashan Hashani
Hashan Hashani Pred 2 dnevi
Oh große gott ich weis nicht warüm du so viel gibst für deine lieder wo dir keine zühort
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 Pred 2 dnevi
Kam nje vrejtje qe tundesh shume dhe stonojn buzet me ritmin🤔
Drande Stenaj
Drande Stenaj Pred 2 dnevi
ti je drit moj melis ikyt emer e ka edhe kusherira e dajes tim melisa e ka une jam nje vajze e vogel qe po te shkruaj
Gera Gera
Gera Gera Pred 2 dnevi
Nuk e di pse po kam ndjesine se kenga tjeter e Melises do e kete titullin :Mere Meqe kjo kenga e ka Leje😂
Jeta Cilia
Jeta Cilia Pred 2 dnevi
As kam ndermend ta degjoj Anen Yll Melisa🌈
Aleksandra Mece
Aleksandra Mece Pred 2 dnevi
Te dua shume pa fund
Oltian cani Oltian cani
Melissa je shume e mire
fabiola gurakuqi
fabiola gurakuqi Pred 2 dnevi
Yll je
SBF2 _***ime
SBF2 _***ime Pred 2 dnevi
Edhe ti ishe mangut oj trape
Zemer Berisha
Zemer Berisha Pred 2 dnevi
😍💫
Adela Ferati
Adela Ferati Pred 2 dnevi
Bravo melisa je me e mira🥰🥰🥰🥰
Klevisa Duka
Klevisa Duka Pred 2 dnevi
kenge shum e bukur😍
Inspire Editor
Inspire Editor Pred 3 dnevi
Melisa 🌟 Ana 💩
Kati Cani
Kati Cani Pred 3 dnevi
Bravo melisa na kenape me kete muzike kap te mrekullueshme💜🧡❤💙😂
Ervin B
Ervin B Pred 3 dnevi
Per falje duhet me i puth kamt 😙😙😙😙😙
Amarildo Braneshi
Amarildo Braneshi Pred 3 dnevi
Pro o jet
Ciara Daniels
Ciara Daniels Pred 3 dnevi
huh i dont understandd
Anila Çela
Anila Çela Pred 3 dnevi
Sa e bukur eshte kjo kenga
Tirana Albania
Tirana Albania Pred 3 dnevi
Ç
Drita Halilli
Drita Halilli Pred 4 dnevi
Bravo
arben hoxha
arben hoxha Pred 4 dnevi
l
Zemrie Lusha
Zemrie Lusha Pred 4 dnevi
Uijkoolowooo
Leo Saraci
Leo Saraci Pred 4 dnevi
Super fare
Irena Andrea
Irena Andrea Pred 4 dnevi
Vetem gjyshja ime ka ngel pa bo kenge😂😂😂
Lume Ibrahimi
Lume Ibrahimi Pred 4 dnevi
Qqqe0
Bujar Islami
Bujar Islami Pred 4 dnevi
Shum e bukur kenga njëqind her me e mir se e Anës
Ardit Agolli
Ardit Agolli Pred 4 dnevi
Videoklipi direkt nga zyrat e call center 😅😅😅
Toni Lapi
Toni Lapi Pred 4 dnevi
Yll je Melisa jo si Ana me ate keng leshi
Asja 😍😍😍🇦🇱
Degjova pa dashje kengen e anes mu desh te rikthehesha ketu per te qetesuar veshet 🤣🤣🤣
Emini Elvijan
Emini Elvijan Pred 4 dnevi
Elda klea 😘😘
Hana Krasniqi
Hana Krasniqi Pred 4 dnevi
Te lumt melisa 💙🌎
Tixhe Malku
Tixhe Malku Pred 4 dnevi
O melisa je shum e bukur
Rina forever😍❤❤
Bkr
familja krasniqi
familja krasniqi Pred 5 dnevi
a je melisa e perputhen se sjam ka di
Fatjona Leka
Fatjona Leka Pred 5 dnevi
Yll je Melisa ❤❤❤
Ar Rildi
Ar Rildi Pred 5 dnevi
paska gjet msen e duhur te pakten
klea❤sy bukra
klea❤sy bukra Pred 5 dnevi
Te dua mebrti ime
Bilbil Balliu
Bilbil Balliu Pred 5 dnevi
😍😍😍😍❤❤❤🥰🥰😀😀🙀🙀😻
Malo Malo
Malo Malo Pred 5 dnevi
🇺🇸🇮🇱♥️🇦🇱🇽🇰
albi yt
albi yt Pred 5 dnevi
Wtf Te kopju KIDEN
Tjkkhurr Ggikkhhseru
Opo ca kar anee re anana byth that😌😌😅
Belinda Mehana
Belinda Mehana Pred 6 dnevi
melisa te duaaa
Belinda Mehana
Belinda Mehana Pred 6 dnevi
ju lutem andi dhe melissa ta qitni edhe nje keng kjo ana e mir esht por nuk e ka ber kengen e mir
Ledina Moumas
Ledina Moumas Pred 6 dnevi
Super kenge ylllllll
daniel
daniel Pred 6 dnevi
Je shume seksi melisa
rapid Blakaj
rapid Blakaj Pred 6 dnevi
Melisa larg osht complimente per ty
Lorena Lorena
Lorena Lorena Pred 6 dnevi
melisa ❤️❤️❤️❤️😘
Argetim Kaja
Argetim Kaja Pred 6 dnevi
Melis shum e bukur dhe e mur
Changkyun's white suit
at least better than "Mejk dhe buri uork buri uork" 🙄🤚
Jeta Berisha
Jeta Berisha Pred 6 dnevi
Shume e mire
Idajet Kollcaku
Idajet Kollcaku Pred 6 dnevi
Bravo melisa suksese
Anila Sula
Anila Sula Pred 6 dnevi
Sa bukrë
Mimoza Meha
Mimoza Meha Pred 7 dnevi
Super melisa 👌💓👈
Dion Halili
Dion Halili Pred 7 dnevi
Melisa i prin toplistes me noten 10 Ana 0 Antonela 0
Prizren Prizren
Prizren Prizren Pred 6 dnevi
Apet ana mir po antonela o zot edhe ajo kengtare kush e shikosh kengen e saj
Tana Tana
Tana Tana Pred 7 dnevi
.ca ndjese I think kesaj o njerez jeni mir
Lutoo Lutooo
Lutoo Lutooo Pred 7 dnevi
O Zot superrrrrr hittttt
B2K Highlights
B2K Highlights Pred 7 dnevi
Ate qe dashni ti leje se ju ti dek pas meje rspkt nga un 👑🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Anila Huti
Anila Huti Pred 7 dnevi
Sei brava Melissa
Єłძāàჩ ძєvїł ჭїгł😈
PZ NE KRAHASIM ME ATE KENGEN E ANES KJO ESHT SHUM MA ''NALT''😂😂😂.
Klevisa Guro
Klevisa Guro Pred 7 dnevi
Melisa bravo 💋🥰
Victor Bernard King, Jr.
I love it
Alban Bicaku
Alban Bicaku Pred 8 dnevi
Ca ka dasht me then autorja me kete poezi😀😀😀
thetruth
thetruth Pred 8 dnevi
Pse knon me dialekt te kosoves??????
Kat_ LOVES puppies
Kat_ LOVES puppies Pred 9 dnevi
Dafina Zeqiri me “Japa Japa 3.7 million…Melisa 7.8!Million ..Kush e ban llogarin…🤪
genio zeqo
genio zeqo Pred 5 dnevi
Japa tani Ka dale ska NJ jave Ka kjo keng Ka me shume se 1 muaj
klaudia rrushi
klaudia rrushi Pred 9 dnevi
🥰 sa her un po kqyri menjen po ma lun❤️...
Dhurim Myrta
Dhurim Myrta Pred 9 dnevi
Une e dua melisen sukse zmr
Dhurim Myrta
Dhurim Myrta Pred 9 dnevi
Nuk e di pse kerkoni falje se melisa e ka bere te gjithe zerin me kompjuter si nuk e kuptoni nuk mund ta besoj nuk e di se besoni se ky eshte zeri i vertete i melises halla halla mos kerkoni falje ne fakt muae pelqen melisa dhe ja njoh shume mire zerin dhe nuk eshte ky
Naprej
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Duli - S'kam Harru
3:31
Ogledi 63 tis.
Oko: Rušenje crkve, uživo
28:29