Temno

Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes 

Naroči
Ogledi 1,2 mio.
98% 11 815 202

fanlink.to/BylbyliTropojes
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

Zabava

Objavljeno

 

16. okt. 2020

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Valdrin Rexhepi
Valdrin Rexhepi Pred 2 urami
Shum mir
Flamur Myhypaj
Flamur Myhypaj Pred 5 urami
Rrofte populli shqiptar ne mbare trevat etnike amin
Rexha Drita
Rexha Drita Pred 8 urami
Mashaallah Lum ajo nan qe te lindi e te rriti.Falenderimi dhe Lavderimi i takon Zotit te boterave qe na mundesoi te kem nje djal te devotshem ashtu si je ti Mashaallah Alahu te ruajt o djali nanes kudo qe te jesh Allahu te bekoft dhe ti shtoft miresit e ksaj bote dhe botes tjeter Amin Amin Amin🤲🤲🤲
Double D
Double D Pred 16 urami
Ju knoft zemra amin , tekstet e zani i Gold Ag asht e pumundun mos me ti mbush syt lot . Zoti trujt , respekte !
alida flus
alida flus Pred 17 urami
xhennet firdeus ne ahiret !
Ela Celiku
Ela Celiku Pred 18 urami
🌺
Albert Sinani
Albert Sinani Pred 18 urami
The best song hallall te koft o djali tropojes se po na permendin edhe per mir 🇦🇱🇦🇱🙏
Nysret Popova
Nysret Popova Pred 20 urami
Lavdi per Jet e mot per Bylbylin e ju goja ju lumtë Respekt
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca Pred 20 urami
OJ NENE SHQIPERI SI NA DHAE BUKEN DHE PUSHKEN NA PRITE ME ZEMER BUJARE
Ligjerata IT & SPSS
Tropoja ❤️
Arjanit Osm
Arjanit Osm Pred 22 urami
Respekt per tropojen nga medvegja e SHQIPTARIS
gmd gmd
gmd gmd Pred 22 urami
Oh Gold një këngë të lutem për Ismajl Morinën.
Klevi Vidrica
Klevi Vidrica Pred 23 urami
T R O P O J A ❤️💪
erzen gjoka
erzen gjoka Pred dnevom
I loo
Mario Tiling
Mario Tiling Pred dnevom
Bylbyli I pukes Edhe krenaria e shqipris Dava Gjergji
Albanian Ilyrian
Albanian Ilyrian Pred dnevom
Shum bukur dava por Te kishe gjet naj kangtar tjeter ky gold ag pall si gomar
xhoda
xhoda Pred dnevom
Gold . Tropoja dhe krejt shqipëria ngrihet ne hava.
jetabujanoc
jetabujanoc Pred dnevom
Ju perzdredht gishti juve qe qe beni kete keng dislike
Hashmet Mustafaj
Hashmet Mustafaj Pred dnevom
Robtë kush i ka bo dislike 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Dorontina Dorontina
S'ka si TROPOJANT😊😊😊
vlora ajeti
vlora ajeti Pred 2 dnevi
o in io
bilishu aliss
bilishu aliss Pred 2 dnevi
Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Halit Berisha
Halit Berisha Pred 2 dnevi
Kenge me te vertet shume e mire ska komentim te lumte Gold AG dhe e madhja Dava Gjergji respekt.
Klajd Jonuzaj
Klajd Jonuzaj Pred 2 dnevi
Super
S L
S L Pred 3 dnevi
Perle ❤️👏👏
Elton Cara
Elton Cara Pred 3 dnevi
Jam prej Tropoj po Kosove kena hise🇦🇱
bilishu aliss
bilishu aliss Pred 2 dnevi
Bossi Albanian forever ❤️❤️
Djellona Maloku
Djellona Maloku Pred 3 dnevi
TEKSTI [Gold AG:] Asht kam digjet Kosova nan nga flaka e zjarri U ndal fluturimi i zogut nga mali Po çahen krejt lisat e çerdhen po ma kallin Por un jam Bylbyli e kurr kangen nuk ma nalin Kurr mos me d’vetni ma pse luften e nise Une jam prej Tropoje por n’Kosove kena hise Kurdo qe na thrret Kosove e Shqiperia nan More shkijeve jau heki edhe dheun ner kam Mos m’qaj nana jem vet e rrite trimin O s’ta koris buken e s’ta koris gjinin Pritem ne Koshare vlla Agim Ramadani Jam nje djal prej Tropoje jam Bylbyl Breçani [DAVA GJERGJI:] Çke Bylbyl bre ty t’pas nana M’tha oj nan rahat su bana Veç ma mir pa buk e uje Se me nejt ma nan spo muj Lum po ban nana per trimin Ta jap buken e bekimin Merre nje pushk e nje flamur Per Kosove ja sot ja kurre. [REF. DAVA GJERGJI 2x] Mirupafshim m’tha oj nan Nje bes Zotit ja kam dhan Me ba kush mem n’guc Kosoven Oooooooooooo Shkoj atje me krejt TROPOJEN. [GOLD AG:] Kur kerset pushka e ktu bahet zjarri Maje men fjalen tem se une dal i pari Nuk e kam s’pari qe atedheun po e mbroj Se kur digjet Kosova asht n’kam nje TROPOJE E ne oda kur folshim per Malsin e Gjakoves Thash mos deksha pa u ba Ushtar i Kosoves E i madhi Zot tash ma pruni dakikin O po knaqna ka i shof ata shkie qysh po ikin Kurr mos guxoni ma shqiperin me na e prek Se deri tek molla e kuqe tash kena me ju njek Per Shqiperine si Feniksi prej toke çohna Sa her ta merr mendja ty me ardh n’troje tona. [REF. DAVA GJERGJI 2x:] Mirupafshim m’tha oj nan Nje bes Zotit ja kam dhan Me ba kush mem n’guc Kosoven Oooooooooooo Shkoj atje me krejt TROPOJEN.
Fatbardha Shurbi
Fatbardha Shurbi Pred 3 dnevi
Bravo je kengetari ma i mir ne treva shiptare 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱jemi
Orgito Meco
Orgito Meco Pred 3 dnevi
🙏🙏
tonin prela
tonin prela Pred 3 dnevi
Te lumte goja Patriote Je e pazevendesushme bravo te dyve
Qiell Melaqe
Qiell Melaqe Pred 3 dnevi
DAVA masala za tvoj glas !!! 😍💋♥️
Bunjaku Naser
Bunjaku Naser Pred 3 dnevi
👌👌
BEBi Duraku
BEBi Duraku Pred 3 dnevi
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪 shkijev ju hjek edhe deun ner kom ❤️
Ilaria Ilaria
Ilaria Ilaria Pred 4 dnevi
Disa thonë që shqipëria ësht e vogël, po mua pse më duket më e madhe se e gjith bota!!!🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Dhurata Kuqi
Dhurata Kuqi Pred 4 dnevi
Mishin ta rrenqeth kjo kenge 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😥😥😥😥😥😥
Lek Toma
Lek Toma Pred 4 dnevi
Fenomen keta kengetare , lum shqyptaria qe u ka 💞❤️🇦🇱
Qale Qalr
Qale Qalr Pred 4 dnevi
Gjtihmone tropoja ka lind trima
Kiirad
Kiirad Pred 4 dnevi
Bossi Albanian forever ❤️❤️
Bake AL
Bake AL Pred 4 dnevi
Une jam prej Geghysenit te KRASNIQES pershendes te tan Tropojant Kudo neper Bote!
Blendi Fevziu
Blendi Fevziu Pred 4 dnevi
Turp per Dava Gjergjin me bere duet me nje isis myslimut si Gold qelbesira.🖕🏻
Blendi Fevziu
Blendi Fevziu Pred 4 dnevi
Aman mos ! Se na i hengret mutin o Gold isisi ! Megjithate ju vazhdoni se jeni mesuar duke ngrene mut shoellarqr! Robt ku ti kesh.🖕🏻
Rose Rose
Rose Rose Pred 4 dnevi
mashAllah ty trujt Allahu 🥰💜
Diona Fona
Diona Fona Pred 5 dnevi
Kosova asht kosova♥️💙
xxx xxc
xxx xxc Pred 5 dnevi
KREJT.SHIPNIJA.KA.BO.PER. KOSOVEN.BILE.PAK.MA.SHUM. SE.AMERIKA.SE.EUROPEN.NUK. PI.PERMENI.HIQ.SE.PER. EUROP.KEM.KAJ.LAJM.DURT.ME. KA.KREJT.POR.NUK.DUHET.ME. JA.HUP.POPULLIT.AMERIKAN. E.POLITIKS.AMERIKANE.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🌷❤🌷🇺🇸❤🇺🇸❤🇦🇱🌷🇦🇱❤🌷🇺🇸❤🙋‍♀️
xxx xxc
xxx xxc Pred 5 dnevi
HAJT..TROPOJ.HE. BUKUROSHE.JE.BUKUROSHE. QOSHEM..❤.QOSHE. RRNOFT.KOMBI.SHIPTAR. SE.ASHT.POPULL.TRIM.E. BUJAR.E.LIRI.DASHS.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌷🌷🌷❤❤❤❤❤🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️❤❤❤❤❤❤
AimBOT 619
AimBOT 619 Pred 5 dnevi
❤🇧🇦❤🇦🇱❤🇽🇰❤🇺🇸
Violeta Aliaj
Violeta Aliaj Pred 5 dnevi
Shume bukur suksese
Irgi Maxhunaj
Irgi Maxhunaj Pred 5 dnevi
Ropt ne pidh ai qe i ka bo dislike.... listen e dasmes juve qe e urreni veriun.....
alida flus
alida flus Pred 5 dnevi
T'don Shqipria🇦🇱 Gold 🦅🔥
Ubi Servina
Ubi Servina Pred 5 dnevi
me vjen keq per daven, qe i ka hyr ne valle me ket manipulatorin...
Ubi Servina
Ubi Servina Pred 5 dnevi
patriotizmi i ketij paloqi esht vetem leku, na shan disa bash ato qe i than ne sy kusht ky. pyetni qka ka ber per kosoven, per xhamijat.. hiq kurgje ska ber. vetem ka rjepur lekura
Ardiana Nikolli
Ardiana Nikolli Pred 5 dnevi
Super bashkëpunim bravo bravo🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
alida flus
alida flus Pred 5 dnevi
Bravo🇦🇱🇽🇰👌!
Realisti Atdhetar
Realisti Atdhetar Pred 5 dnevi
ju knoft zemraa se kto jan kang me plot kuptim e me ndej.gold respekt oer ty vlla qe kret trimave po ja thur kangen
Mati Gjoni
Mati Gjoni Pred 5 dnevi
Goja ju lumt e zemra ju kendoft
Nexhmi Gashi
Nexhmi Gashi Pred 5 dnevi
Njkk
MER Alerodis
MER Alerodis Pred 5 dnevi
O zot e kam degjuar 100 herë....kjo kengë është super
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj Pred 5 dnevi
Dava unë dija se është nga Gojani Pukës.
Dita Gjoka
Dita Gjoka Pred 5 dnevi
Keng ce trrenqeth mishin sa her e nigjoi emocionohem,nfakt me tgjitha e goldit ,jan me tekste patriotike ce interretohen kac bukur nga goldi .ju lumt goja te dyve e ju kendoft zemra gjithmon
Bujar Aliaj
Bujar Aliaj Pred 5 dnevi
ju kenoft zemra jeni te mrekullushem
Besnik Mulaku
Besnik Mulaku Pred 6 dnevi
Tropoja jan ndoshta te varfer , po burra te vertet jan krenar me teopojen e gjith shqiptareve kudo qe jan
Diart Panxha
Diart Panxha Pred 6 dnevi
😘😘
AMOL Tv
AMOL Tv Pred 6 dnevi
Gold AG Dhe Dava Gjergji Rugoves me Kosova Deçan Shqipertar 🇦🇱💛
madeinitaly shoes
madeinitaly shoes Pred 6 dnevi
Zemra ju kendofte Gjithcka bukur 😍Dava Gjergji ngelesh ikone fisnike e kenges shqiptare Shum suksese 👏🇦🇱🇽🇰
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak Pred 6 dnevi
🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)
Popcorn & Chill
Popcorn & Chill Pred 6 dnevi
Lufta ka perfundu por krimi dhe hajnia po lulezon.
Nexhmedin Syla
Nexhmedin Syla Pred 6 dnevi
Jam Kuksian por Jam Njerz tmir fort Tropojant respekte
Afrim Turkaj
Afrim Turkaj Pred 6 dnevi
Bravo🇦🇱🇽🇰👌!
Besnik Jaku
Besnik Jaku Pred 6 dnevi
Ju knofte zemra sa bukur po e merrni jete e lumturi ne familjet e juja
Elona Gogaj
Elona Gogaj Pred 6 dnevi
I love you❤
Nori Demiri
Nori Demiri Pred 6 dnevi
That’s what you call a kenge per patriotism. Ju lumet goja te dyve
BaniOfficial
BaniOfficial Pred 6 dnevi
Me beni subscribe ju lutem
Kujtim Xhepa
Kujtim Xhepa Pred 6 dnevi
Super ju lumt goja lavdi Deshmorve 👏👏🥇🥇
ardian Dervishi
ardian Dervishi Pred 7 dnevi
Ec aty o bishshshshshshsh
t.v. 45
t.v. 45 Pred 7 dnevi
Arjan agushi fjithmon kendosh , lum flamuri qe te ka vlla,ja ke lan vetit 🇦🇱🙏kshu bashkohen shqiptart. Gjithashtu ju gzoft zemra dava gjergjit ' nji kshillim shum kengetar po e hajn ne shpin tende kujdes ne shkup kem lindur dhe do vdesim 🤝
Roland Shkurti
Roland Shkurti Pred 7 dnevi
COk
erland xhelaj
erland xhelaj Pred 7 dnevi
Shum kenge e bukur 😘😘🇽🇰🇦🇱
abbsnn cose
abbsnn cose Pred 7 dnevi
Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Aishe Baci
Aishe Baci Pred 7 dnevi
Ty mor djal të këndo shpirti për Shqipri e Kosov je një patriot i pa shoq zoti të rujt ty dhe familjen 🙏🤗
Stela Ylli
Stela Ylli Pred 7 dnevi
Zemra u kendoft !
abbsnn cose
abbsnn cose Pred 7 dnevi
👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬
Besmir Haziraj
Besmir Haziraj Pred 7 dnevi
Nr 1 😍😍
Kristo Zervo
Kristo Zervo Pred 7 dnevi
Ju lumte ai ze ...RESPEKTE...LE ta mare vesh e gjithe bota cdo te thote SHQIPERI .
Yllius Prizreni
Yllius Prizreni Pred 7 dnevi
Nga Tropoja ne Berish Vjen nje keng Lirije Vjen nga Zemra Shqiperis Nene Vjen rreze Lirije..
Albert Limani
Albert Limani Pred 7 dnevi
Bravo muzik e qellume 😍😍😍👏👏👏👏👏
Anna Stone
Anna Stone Pred 7 dnevi
2 💫💫Te 🇦🇱 !
Urim Azemi
Urim Azemi Pred 7 dnevi
Ferizaji🇦🇱 të dërgon të fala 💌 oj Tropoja trime🦅💥.
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz Pred 7 dnevi
Superrrrrrrrrrrrrrrrtt dy ⭐⭐
Shauka Hodan
Shauka Hodan Pred 7 dnevi
Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Michele Balla
Michele Balla Pred 7 dnevi
TROPOJA KA QENE DHE DO TE JET KRENARIA E SHQIPERIS 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏
Michele Balla
Michele Balla Pred 7 dnevi
😘😘😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Shauka Hodan
Shauka Hodan Pred 7 dnevi
O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .
Jeton Bajrami
Jeton Bajrami Pred 8 dnevi
👌👌👌
Sali Lokaj
Sali Lokaj Pred 8 dnevi
Arjan a bon me dit kur vjen ne deqan se tanaheret kom pas qef met taku
Gazmir Dema
Gazmir Dema Pred 8 dnevi
Veç sali berisha ishte nkem me serbin e jo me Kosoven
Princ Berisha
Princ Berisha Pred 8 dnevi
🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬
Princ Berisha
Princ Berisha Pred 8 dnevi
Princ6666
Princ Berisha
Princ Berisha Pred 8 dnevi
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤴🤝🤝🤝🤴🤴🤝🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴
Ena Seferi
Ena Seferi Pred 8 dnevi
Hallat te koft se ti je 1 edhe gjithmon ke me mbet ne heroj me kengen qe ke 👍👍
Lulzim Budini
Lulzim Budini Pred 8 dnevi
RESPEKT TE PA FUNT PER TY O VLLA GOLD AG PER 🇦🇱PATRIOTIZMIN🇦🇱 QE KE
Ajshe Dervishaj
Ajshe Dervishaj Pred 8 dnevi
🤝👍👌🏼🙏
Canan Tezcan
Canan Tezcan Pred 8 dnevi
Gold ag in milliyetçi arnavut duygularıyla prim kastığını düşünüyorum. İzlediğim klipleri beni böyle bir düşünceye itti yanlış olduğunu düşünen varsa bilgilendirebilir.
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Tropoja zemra e kosoves 🔥🔥
Seb Gashi
Seb Gashi Pred 8 dnevi
Trradhtaret e Kombit Shqiptar me Dislike . Po ku ka sikur Zemra e Shqiptarise Tropoja Legjendare. Lavdi UCK
Naprej
Gold AG - Sofra e nanës
04:06