Temno

Iu vdes babai në Infektiv, dy vajzat plasin bombën: E lanë në karrige, mos i sillni prindërit këtu 

Ogledi 97 tis.
95% 927 39

Dy vajzat e një pacienti që ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv, kanë bërë një deklaratë tronditëse për gazetaren e Fax News Fjona Çela.
Vajzat shprehen me zë dhe me figurë, se u janë kërkuar para që babanë ta nxirrnin nga Infektivi në mënyrë që ta çonin në një spital jashtë vendit. Vajzat e Rifat Lalos shprehen se kanë prova që vërtetojnë se babait të tyre nuk i janë bërë as skaner dhe asnjë trajtim mjekësor.
Deklarata:
Na thanë që vetëm këtu kishte oksigjen, na thanë që nuk kishte vende të lira në spitale, vendosëm që ta sillnim këtu. Babai na merrte çdo çerek ore dhe na thoshte se nuk i bënin asgjë, e kishin lënë afër derës dhe kishte ftohtë. Doktoresha Migena Qato nuk kishte një etikë mjekësore, ajo thoshte që po i bëjmë skaner, dhe babai thoshte nuk i bënin asgjë. Babai thoshte që të dilnin, ne komunikuam dhe me mjekë në Bruksel dhe tghoshin që nuk është gjendja aq e rëndë sa e thonë ata aty.
Ishim me mëdyshje nëse duhet ta nxirnim apo jo nga spitali, kërkuam që ta çonim në një spital tjetër. Babai thoshte jepni pare dhe më nxirrni nga këtu. Nuk kam për tia falur kurrë vetes këtë, që e shtruam babanë këtu. Kurrë më asnjë të afërm në publik, e vërtetuam këtë mbrëmë, me ikjen e babait tonë. Na tha se e kishin lënë në një karrige, nuk e prekte njeri me dorë, babai ynë ishte intelektual. Kemi shumë pikëpyetje, babai ynë ka ikur me brengë në zemër, na iku tak fak.
Ne kemi burim nga brenda që nuk i është bërë skaner, ju lutem mos sillni prindërit këtu, të afërmit, e kemi të provuar që nuk i është bërë asgjë.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on SLtv Channel HERE: sltv.info/watch/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw.html
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Zabava

Objavljeno

 

16. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Fatbardha Murraj
Fatbardha Murraj Pred 24 dnevi
😭😭😭😭😭
Flutr O.
Flutr O. Pred mesecem
Qofte i Xhenetit..... SHTET PLERASH
Arben Dervishi
Arben Dervishi Pred mesecem
Ky eshte shteti i Ram drogaxhiut
Admin Selca
Admin Selca Pred mesecem
Oh bre u myta tu qajt motra ju kam.Ket e ka perketu motra me Baben n'Kosove kan fut ne Ndihm shpejt Babin per Prishtin kur ka then nje infermier ah spaskemi oksigjen ne rrug Baba jem nderoi jet 😭
Jonida Balla
Jonida Balla Pred mesecem
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💍💍💍💍💍💍💍💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Jonida Balla
Jonida Balla Pred mesecem
kejt n er if fkrnc be e nrjr nrjg e h er ju r bfhf b er he b ry he gjë ntjt n ty Jr n ty Jr n r Jr n ty h b er if ntjt h ry yt h th if b ry if btjt it b er if n er h b ry if n f if bfhf n ty h ngjr b ry kg hit ngkg ngkg nrjr ntjt n ty Jr nrj ntjt h ry Jr ntjt he
Tanija Rrushi
Tanija Rrushi Pred mesecem
😪😪😪😪😪😪😪
arjan frani
arjan frani Pred mesecem
Bo bo,hajr mos pafshin
leana messi
leana messi Pred mesecem
Mjekën që nuk bëjnê punên e tyre me shpresên qê tê marrin lekë , i zêntê gjynaja e tê sémurêve .E pagofshin me fēmijêt e tyre .
Florije Shala
Florije Shala Pred mesecem
O zot.sa keq me.vjen sepse dhe une kam humour babin para 7 muajsh dhe met vertet te len me shum pik????????kshtu kan than per babin kto pjes e trupin esht e demtuar dhe met vertet qe 7 muj dhe je ende me.dhimbje ne.shpirt une jetoj ne kosove por njejt si.ne.shqiperi zoti ju dhasht gajretin ishalla 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭me lot ne sy ket mésange e shkrujta 😭😭😭😭😭😭😭
Miranda Bollano
Miranda Bollano Pred mesecem
Ngushellime famijes Por me ata te semur mendor qe udhehrqin duhet vetdrejtesi Me vjen keq ,por:te marin njeriun e shtrenjt?.ec e meru njeriun me te shtrenjt
Festim Kertusha
Festim Kertusha Pred mesecem
Te. Vjen. keq. per. Shqiptaret te. Mbajne. Pergjejsi. Keto. Plera. ite. Iki. njeriu. si. dele Te. Roni. vete. Ngusllime. kjo. eshte. Politika. Shqiptare Remuj
Indrit Cara
Indrit Cara Pred mesecem
Realiteti Shqiptar qysh nga 90 .
Klodian Gajta
Klodian Gajta Pred mesecem
Ne kte spital Para nje jave ka ndruar jet nje person nga berati 53 vjec qe ishte shum mir nga gjendja shendesore, te nesermem erdhi lajmi qe vdiq, shpresoj i lutem zotit qe te ket ndo nje njeri qe ta edhi ne here kte spitl, dhe kush ka per te vdekur me mir te vdesi ne shpi se sa ne kte vend te qelbur shtet i koruptuar.
Zekirja Shabani
Zekirja Shabani Pred mesecem
Po ju jap, Gushllimet e mia, zs 🇦🇱 🇧🇻
Zekirja Shabani
Zekirja Shabani Pred mesecem
Oj motra dhe vllezer Shiptare, sa shum gjeja qe ndodhin ne te gjitha, TROJET, SHIPTARE, turpi botes, keto pune nuk te bejne as, BOLLCEVIKET. POR JA,😪 Shiptari Shiptarit, ja benka, vllezer e motra, merni e behuni human, per njeni tjeterin 😢 😭 😪 se jemi nji popull e nji komb me nji 🇦🇱 Shiptare 🇦🇱 🇧🇻 zs
Leon Mrn
Leon Mrn Pred mesecem
O tmerr oj motra o tmerr i qoft theu i leht oj zonja se o heret o von do te shkojn ne burg ata te pergjegjsit o zot po vetem nji shqiptar te lshoj ket tok asht per nji humbje e madhe per ne te gjith
Luiza Gjoka
Luiza Gjoka Pred mesecem
Para dy ditesh vdiq komshia ime.Ashtu sikur thoni dhe ju per babain tuaj Me dhimbje e them, po aty te vdesim😭😭😭 Ngushellime vajza! Zoti duhet ta zhduke kete fare njerezish kanibale
Rovi Koka
Rovi Koka Pred mesecem
Po ne kafsh jan kthyer kto mieket car tmerri Po i vrasin njerzit e shkret zoti mart hak turp turp
Agron Sheshi
Agron Sheshi Pred mesecem
Zoti na rujt te gjith na kolerja kshu esht ne te gjith boten
Ymer Haxhiaj
Ymer Haxhiaj Pred mesecem
Si nuk heton prekuroria mor ça bëhet
Alf Alf
Alf Alf Pred mesecem
Cfare prokurorie thu or mik! Ska as shtet, as prokurori, as gjykata, as polici, as shendetesi, asgje ska mbet me ne kete vend!!! Gjynah e mjere populli i thjeshte!. Duhen pastru te gjithe plehrat,qe nga i gjati bashke me Salen dhe deri te infermieri dhe polici me i fundit.! Pastrim i llumit qe po i merr frymen popullit cdo dite!.
Evlora
Evlora Pred mesecem
Mjer ke zen kjo smundje ne shqipri gjynaf vajzat e shkreta ngushllime behuni te forta nuk ka shtet dhe mjeksia shofin xhepat qe i vraft zoti qe marin jet njerzish i shkoft shpirti xhenet babait dhimbje malle.🙏🏻
Esat Beqiri
Esat Beqiri Pred mesecem
Ncncncn zoti mart hak ne kta njerz tpa shpirt
no name jo emër
no name jo emër Pred mesecem
po pse e dergoni ne spital moj moter?ju akoma nuk e keni kuptuar se ç’far behet ne shtetin shqiptar?ktu po nuk dhe 300 mij lek ne dit minimumi e ke robin e vdekur 100%
Luan Blac
Luan Blac Pred mesecem
Te rroni ta kujtoni.qoft i xhenetit .ky osht shteti jon ky qe don vota e pasuri e per popullin zdun me ja dit rrein mashtroin te ka karaktert qe mushin xhepat e spitalet i lein si ne afrik .zoti ndimoft popullin 🤲
Dr Ze
Dr Ze Pred mesecem
😭😭😭😭Zoti I vraft jarabi
Didge X5
Didge X5 Pred mesecem
Zzoti I vraft.na.moren.ne.qaf.o.motra Kto.Jan.si.enver.Hoxha.kur.flisje.ai.te.pushkatonte.kurse.kto.te.marrin.jeten.pa.eni She.ta.myllin Gojen
Behar H
Behar H Pred mesecem
Skandaloze!Nuk mendoj, se keto zonja jane te paguara, per te folur ne kete menyre. Keto "certifikojne"nje realitet te hidhur:Shendetesia Shqipetare, ka probleme te medha!Jo qe, falas i ka vdekur nena ,dhe nuk behet fjale, por ka vdekur cdo shprese. Le te behet propagande gjithe diten dhe gjithe naten .Faktet jane pak kokeforte, por flasin shume!!!!!!!!Kush e provone , tregone!Ngushellime familjes!
Nadire Agaraj
Nadire Agaraj Pred mesecem
Jam dakort me fjalët e vajzave, mjer kush bie në duart e tyre!! Larg spitaleve në Shqipëri! Jemi tmeruar nga ç’kemi par e dëgjuar!
Nadire Agaraj
Nadire Agaraj Pred mesecem
Wow 😳, zoti mart hak!!!! 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲për të gjithë ata që humbën jetën nga mungesa e ndihmës!! 😢😢😢
Gua Kip
Gua Kip Pred mesecem
Ojjjj QELBËSIRA popull votojni për MAFIOZAT, Banditat, Tradhtarët
Liljana Karakashi
Liljana Karakashi Pred mesecem
Shtet i poshtrr mos shkoni o popull ne spital se jane bere kasap po korin leke me popullin e shkrete
Antipatrea Antipatrea
PO CFARE MJEKESH JANE ATA QE NE SHKOLLEN FILLORE THONE DO BEHEMI MJEKE SE BEHESH I PASUR
ori ori
ori ori Pred mesecem
Te besoje moj moter,se edhe babait tim Migena kriminelja i hoqi oksigjenin.Zoti na marrte hakun,i shofte ci mban pragu.Se aty nuk ka shtet,te gjith njesoj jane.Zoti ju dhente force ta perballoni kte dhimbje shume te madhe.Se ta marri zoti e pranojme por ta mari robi eshte e tmerrshme
Lajdon York
Lajdon York Pred mesecem
Ta shofi ramo qafiri kete video cojani .. votoni prape qafiret qe po ju poshtrojne.. duhen varur qe nga ata qe drejtojne .. cohuni o popull dele se po ju vrasin
B
B Pred mesecem
O sa keq me vjen per keto bija se do ta kene peng sa te kene jeten keto flasin une qaj i ruajte Zoti ishalla te gjithe nga fjome qe ra
Engjellushe Istrefi
Engjellushe Istrefi Pred mesecem
Turp, mjek pa vler ju nuk krahasoheni as me kafshet.
A.M
A.M Pred mesecem
tek privatet nuk eshte se ska vend por gjoja ne pandemi nuk duhet te marrin pacienta vetem shteterori.nje njeri i imi shkoi sa me be tamponin te hygeja dhe e nxoren jashte spranojm te semure me covid i than.kur di spitale te tjeta private qe marrin njerez fahehurazi
Edi Sina
Edi Sina Pred mesecem
heronjte e shqiperise alias katilat hajdutat dhe krimiminelet e shqiperise
Ilir Cania
Ilir Cania Pred mesecem
Ku Eshte Kryeministri ktu ku eshte policia ku eshte Shteti luajn me jetet Tona per kto duhen protesta o njerez ...
Mistery girl
Mistery girl Pred mesecem
@Ilir Cania 👏👏
Ilir Cania
Ilir Cania Pred mesecem
@Mistery girl EPO per kto skan koh njerzit se jan mesuar te nenshtrohen se jan dele un ngrihem I pari qe neser po sme ndjek kush ..
Mistery girl
Mistery girl Pred mesecem
Bravo e mendoj si ju dhe une, nuk mund te lejojm te ndodhin para syve tane keto padrejtesira kaq te medha dhe te jemi indifferent
Raina Justin
Raina Justin Pred mesecem
Të gjith ato mashtrues që jan ne spitale pacinfatin e këtyre viktimave
cloe cloe
cloe cloe Pred mesecem
E tmershmeee po ca behet kshu o zot jepu forc familjes
Exclusive Mar
Exclusive Mar Pred mesecem
NUK I MBUSHET MENDJA ASKUJT QE NUK KA KOVID POR PO I VDESIN VET PO I VRASIN PO I MARRIN ORGANET E TRUPIT EDHE KAM 1 PYETJE NE SHKOLLE A E KENI MESUAR CFARE TEMPERATURE NORMALE DUHET TE KETE TRUPI?
Uarda Zabeli
Uarda Zabeli Pred mesecem
Keto kriminel i veafte zoti se keto skane pike ndjenje dhe nuk duan te ja dine ju jane qenjA njerzore sikur te jemi derra por zoti bente dore ke cdo e keqe
Sela Malaj
Sela Malaj Pred mesecem
Ata mjek aty jane heronj.Mendoni fluksin e te semureve nga gjithe Shqiperia. Mos I akuzoni kot.
Simoskristo Kristo
Simoskristo Kristo Pred mesecem
Cohuni o popull seper pake do ju qinje ne bythe me fal per shprehjen
Birgit Cangonja
Birgit Cangonja Pred mesecem
Ky është genocid
Anila Nila
Anila Nila Pred mesecem
Kurre sdo e dergoja spital kurre. Une jam infermiere vet edhe kurre sdo e shtroja spital . Nena ime kaloj covid me 50 % ngarkese,me oksigjen 80 edhe e kam mbajtur shtepi ,doktoresha plehra me tha do te ngel peng se do te vdes ,me mire te me vdes ne shtepi thash se ke ju 😭. Edhe mami im e kaloj me sukses. Mbajini ne shtepi kujdesuni per to ! Askush nuk i do si i duam ne ! Dhashe jeten as skisha frike per veten i kam sherbyer me shpirt. Ska si prinderit. KUDO QE I KENI TI RUAJ ZOTI!!
Anila Nila
Anila Nila Pred mesecem
@Nëntori i 3 Vlorë Nuk jane te gjithe "TIRJA". Aty ku punoj une ka koleg qe punojn me zemer ka koleg me emri "tire" qe kane cmimet e tyre se jane te pafytyr nuk meritojn titullin ,mjek apo infermier.
Nëntori i 3 Vlorë
Nëntori i 3 Vlorë Pred mesecem
Meqënse jeni infermiere doja t'iu bëja një pyetje lidhur me profesionin tuaj , aty ku shërbeni ju tarifat janë si ato të tires , apo më të arsyeshme .
Anila Nila
Anila Nila Pred mesecem
@Alto Mare Mos ki merak se ne nje forme apo tjeter ju del ,te jeni i sigurte Por cfaj kane ato te shkrete qe marrin mallkimet e ketyre te pashpirteve.
Alto Mare
Alto Mare Pred mesecem
Te lumt goja...o zot zoti ti ruaj gjith prinderit tan...dhe o zot ishalla ta provojn vet kte dhimbje ata doktora te papergjegjshem😢
Rock girl
Rock girl Pred mesecem
Duhet te hetoje keta dhe jo Tom Doshin..ky spo vret njerzit...shtet rrumpalle
Tony Montana
Tony Montana Pred mesecem
Edvin nudisti dhe fara keqe Komuniste dhe këtë kriminela doktor duhen vare mes Pazarit. Ngrehu o popull se po ju mbysin persegjalli. Po dhe këto kanë faj jetojn në Belgjikë dhe çon babin në atë spital hale dhe në atë vend hale Shqiperi
ll ll
ll ll Pred mesecem
Medet kujt i bie te shkoje ne spital, qe nga viti 90 e deri ne sot edhe 30 me vone keshtu do jete per popullin e shkrete ,derisa keta kasape se mjek nuk mund ti quajsh nqs nuk ver dore shteti keshtu do vuajm
Arlindo Muaj
Arlindo Muaj Pred mesecem
ZOTI e di sa tire ka Shqperia
Papi papu
Papi papu Pred mesecem
Ka qene demokrat prandaj e kane lene te vdese, spitalet jane vetem per socialistet.
Lavdurie Veliaj
Lavdurie Veliaj Pred mesecem
Shtet plehër shtet i kiruptuar ata njerëz ua dhan votën që jan në atë karige edhe nga populli paguhen i vret pa u ndier shteti plehrat e parlamentit u rënt një bomb aty brenda ..
Rock girl
Rock girl Pred mesecem
Duhet te hetoje keta dhe jo Tom Doshin..ky spo vret njerzit...shtet rrumpalle
Katerina Giannou
Katerina Giannou Pred mesecem
ngushullime
Frange Kola
Frange Kola Pred mesecem
Jan lodh nga puna duhet ligji i rrept mos ta shofi me ate profesion te shkojn bari ne mal
Z b
Z b Pred mesecem
Ojjjj motor ngushëllime ketu ne Shqiperi jan mizerabile 😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏
Fatmir lushi
Fatmir lushi Pred mesecem
thjesht skan dhen lek ato, prandaj e kan len ashtu, spak duhet ti hetoje,,, ato sjan spitale private jan nga taksapaguesit,, faqeziu ka vendos mafien e tij
Raimonda Proko
Raimonda Proko Pred mesecem
Tè rroje Rama dhe hajdutet e Rames Kjo eshte shendetesia e silindjes
Raimonda Proko
Raimonda Proko Pred mesecem
Omg ca behet ne shqiperi Trajtohet njeriu me keq se kafsha
Mike Dhefto
Mike Dhefto Pred mesecem
1970 mafia me blueze te Bardha
Ilir Kape
Ilir Kape Pred mesecem
Po nuk te ze njeri per sherbim moj zonja te nderuara para 90 es qeveria te pushkatonte kurse sot qeveria te shfaros nga faqja e dheut
Pa Emer
Pa Emer Pred mesecem
Behuni te forta vajza. Ngushellime familjes.😔
bona k
bona k Pred mesecem
Votoheni prap jepjani voten 🙏
Flora Kovaci
Flora Kovaci Pred mesecem
O zot cpo behet .kshtu sa gjyna njerzit e shkret...zoti na rujt
Aurel Halili
Aurel Halili Pred mesecem
Shteti per nje person qe vdes nga kovid 19 mer 7000 euro shperblim nga Europa ngushellime familjes
Renado Dauldzhiu
Renado Dauldzhiu Pred mesecem
Po ju jeni vet budallaqe si skuptoni ato i vdesin njerezit vet sa injorant jeni shkoni shkon e çoni prap njerezit.
Diella Durgaj
Diella Durgaj Pred mesecem
O zot cfar tmerrit ma mire te vdesin ne shtepi se me i cua ne spital me lujt me jeten e tyre Doktor infermjer etj te gjithe hajdutaaaaaaa
Alda Zavalina
Alda Zavalina Pred mesecem
Sa gjynaf Po me vjen vrasesit me të medhenj ne bote doktoret jane dhe e keqja se gabimet e tyre i mbulon nje pllake mermeri
Shpetim Fresku
Shpetim Fresku Pred mesecem
Ikni në shtëpi të drejtorit ,qiuni ropt ,hidhini një tritol,shkërdheini të 14!! Motërqirat!! Rracë e poshtër!!!
Adi Veizaj
Adi Veizaj Pred mesecem
Ngushellime familjareve ky esht shtet pa shtet
vangjel kiriai
vangjel kiriai Pred mesecem
Maskarenjte jane mesuar me lek qe tu sherbejne njerzeve.
Vlora Vlora
Vlora Vlora Pred mesecem
Jan gjera te verteta keto qe thon. Se na e kan treguar edhe njerez qe kan dal nga ai spital. Dhe ska as doktora dhe as infermiere,nuk din te gjejn as damaret per te ber sorum. Ku perfundove o shqiperi,me doktora me shkoll te bler me lek.jeni mostra plehra
Lupo 89
Lupo 89 Pred mesecem
Kete duhet te japin mediat, jo ate pallen e gjat qe na del me dy valixhe me vaksina, sa her i dalin te palarat sheshit.
Gianmarco 07
Gianmarco 07 Pred mesecem
Dikur i vrisnin pa gjygj sot perseritet ne menyra moderne. duhet te fillohet me vetedrejtesi.
iFlex
iFlex Pred mesecem
Shtet SUPER PLEHR... 😡😡😡
Ana Jahaj
Ana Jahaj Pred mesecem
O shqipetare,Po i lini moj zemer prinderit te vdesin ne dashurin e femijeve te familjareve o zote i madh. Ca halli i madhe na ka zene ne me keta doktorra te pa afte.😢😢😢😢😢😢
Geni Tafani
Geni Tafani Pred mesecem
Horrori shaqit rroqi
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras Pred 2 meseci
Kjo eshte Albania ,, , , , , cfare kerkon populli me teper
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Kerkojm te ikim gjith dhe kto specje mi i lane ktu edhe te thejn koken ate kerkojm
Viktor Nikai
Viktor Nikai Pred 2 meseci
Shqiperia" qe duam" thot ai mullari ...kur ndodh ne Tirane nji gja e till .çfar ndodh neper qytetet e tjera.ngushllime familjes
Fabio Fabio
Fabio Fabio Pred 2 meseci
Ngushellime vajza uroj qe ato doktore e infermiere aty ta vuajn nen lekuren e tyre se dhe shteti eshte kriminel me to se e di gjithe shqiperia sec ndodh aty dhe nuk bejn gje hane me kriminelat e bluzave te zeza
Diversant
Diversant Pred 2 meseci
Ngushellime per babane. Po ketu kane vdekur dhjetera cuna e goca te reja nga Covidi. Askush' ska dale te beje si qen ne televizor. Ju thoni keni burime te brendshme qe i kane thene mjeket s'ke gje xhaxhi. Pse cili mjek te thote: Xhaxhi do vdesesh? Ne cdo spital mjeku te mban me shprese. E tepruar kjo dalje publike dhe akuzat pa kuptim.
Luljeta Hallvaxhiu
Luljeta Hallvaxhiu Pred mesecem
Diversanti eshte nga ata qe len pacientet me vdek .Ato gjera qe ndodhin ne spital dihen nga te gjith
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz Pred mesecem
@Doro Saraj pa merak juve ju bi...e ndor atyre do shkoni...dhe kur të shkoni atje i mbushni xhepat me zor ju bluzave tbardha e pastaj i shani.. pleher legen
Diversant
Diversant Pred mesecem
@Doro Saraj Emrin plehre dhe familjen ik tregoja fisit tend me ate mbiemrin e xhelatit me te madh qe ka qene ne krye te ministrise se brendshme. Po pikerisht nga kafshe si ty nuk behet ky vend, se jeni mesuar t'i ndani njerezit ne demokrate dhe socialiste. Nuk po them tmos e duash babane. Por sic kane vdekur 1500 ne spitale, ashtu jane sheruar dhe 62 mije te tjere. Po ik mos na hap barkun
Doro Saraj
Doro Saraj Pred mesecem
@nsjznhs hsuznhz atëherë dhimbja të rente ty me të rinj e me të vjetër që ta shohësh sa dhemb
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz Pred mesecem
@Doro Saraj o.pleher....ku.ka njeri që nuk do prindin...po mos akuzoni njerëz kot...po.iken rinia jo më pleqëria...ësht sëmundje vdekjeprurëse.. o.legen njeri na cat k...duke fajesu bluzat e bardha
Bert Piroli
Bert Piroli Pred 2 meseci
Asnje dokumentacion nuk merrni dot..shteti esht pale me ta...pse svdesin njerezit e qeveritareve..por vetem populli i varfer
Alex Bledar
Alex Bledar Pred 2 meseci
mbase ju a con zoti te kalamajte,aty ku ju dhemb me shume o rrob qirat e spitaleve..
Liseta Berisha
Liseta Berisha Pred 2 meseci
Përse u erdhët në Shqipëri pse u kthyet dhe përse i latë prindërit në këtë ferr të gjithë Insha'Allah ikin nga këtu na vjen keq për vendin tonë që u bë kështu
Bert Piroli
Bert Piroli Pred 2 meseci
Nxjerrin pretekse vetem per te detyruar familjaret per te paguar..!kta duhet te hetohen per krime njerezore dhe mjekim te gabuar me dashje!prandaj ka ndodhur vetvrasjet...SPAK Duhet te hetoje keta dhe jo Tom Doshin..ky spo vret njerzit...shtet rrumpalle
l l
l l Pred 2 meseci
O zot kur do ndryshojn gjerat ne shqiperi kaq vite vetem vuajm shqiptaret nga mjekesia eshte kulmi te jesh duke vdekur dhe te kesh frik te vesh ne spital kulmi 😭😭😭😭
Take Tuke
Take Tuke Pred 2 meseci
Kjo eshte skandal kryeministri bene reklama vete ne aeroporte mere nje valinxhe me vaksina ovellezer o mtra jemi ne emigrim dhe jemi izoluar ketej dhe nuk vijme dote por e ndjem nje urejtje te madhe me ato qe ndodhin ne shqiperi ketu ku jemi dhe ata qe sjane ne gjendje te rende dhe izolohen ne shtepi dhe nga spitalet i marin tre here ne dite dhe i pyesin qe a jane mire qe per keta ne jemi te huaj dhe na respektojne a keni pake ndienja o popullnuke po e shifni situaten pse nuke ngrini dite te herta po shohim ne shqiperi
Adem Kreshta
Adem Kreshta Pred 2 meseci
ÇA VETE NE SHKODER ZOTI KRYEMINISTER IK TE SHEFQET NDROQI SHIKO ÇA BEJNE KETA KRIMINELA NUK MARIN VESH KETA MOSTRA MALLKUAR QOFSHI POPULLI DO JU NDESHKOJ
Adem Kreshta
Adem Kreshta Pred 2 meseci
KETO JAN KRIMINELA PSE MOJ ZONJE E MORET NE QAF MALLKUAR QOFSHIN NGUSHELLIME
Majlinda Deda
Majlinda Deda Pred 2 meseci
O ZOT SA KAM QAR 😭😭😭😭PRINDI ESHT GJE E SHTRENJTE
Mboon Risa
Mboon Risa Pred 2 meseci
Nuk them se ne vendin tone jemi mire po eshte gjynah te hidhet puna e mjekeve kaq poshte.Njera nga motrat tha se jeton ne bruksel po harroi te thonte qe edhe brukseli eshte njesoj me shqiperine.Qe per nje mjek e kerkon ne dimer dhe e gjen ne vere.E them nga pervoja personale.Dhe nje gje ndoshta nuk e kuptuan spitalet private kane oksigjen po nuk mund te pranojne te semure me kovid se eshte privat. Keshtu funksionon ne te gjithe boten.Ne greqi shteti iu lut privatit dhe nuk rane dakort tek cmimi
Anjeza Korreshi
Anjeza Korreshi Pred mesecem
Ka shume per tu permiresuar ne ato spitalet por po' vdesin ne gjithe boten.. un e kalova ne fillim ne itali u bera keq e as tamponin me bene..mjeku komunikonte nga telefoni. Uroj qe shqiptaret te behen Pak me te pergjegjshem se dalin PA maska perqafohen shkojne dasma funerale pa problem. Nuk po' e perballojne dot spitalet e vendeve te perparuara imagjino shqiperia.
lela lela
lela lela Pred 2 meseci
Spitalet kane qene shendet publike . Po tani jane kthye ne spitale vdekje jane te betuar qe njerezit ti hekin qafe gjynah 🇦🇱🇦🇱😭😭
Nëntori i 3 Vlorë
Nëntori i 3 Vlorë Pred mesecem
Kur ka qënë shëndet publik se unë këtë kohë se kam patur fatin ta jetoj.
john kallimanis
john kallimanis Pred 2 meseci
Moj vajza qaj bashk me ju po qaj se te njeten gje pesoi vellai im nga najada como e kompani maskarenjt na than do komunikosh me mua dhe tre dit nuk na coi telefonin dhe per 5 min doli nuk e di kush tha ne intubim s kaloi 3 min tha vdiq po ka zot vdekshi spaku te hetoj keto qe themi per ato viktima drejtesi
Bena Resnja
Bena Resnja Pred 2 meseci
Ngushellime vajza te roni vete.Qofte i xhenetit.babai juaj.
Alma Canaj
Alma Canaj Pred 2 meseci
Po si moj e paskeni cuar baban ne spital shteteror ju?Nuk e dini ju qe Edi Rama mer gjith ato leke nga te vdekurit?Sa me shume te ket aq me shume mer ai.Ju bej thirrje ju lutem votoni te gjith sivjet dhe votoni nje parti te re qe ti shfuqizojm ata te tre (PS,PD,LSI)
Tani Leka aman kur do filloj kjo vaksin
Ate doktoreshen duhet ta denonin.ngushllimet familja.zoti e befte mire
linda linda
linda linda Pred 2 meseci
A sa gjynah ,ca po ndodh ne kete vend o zot
lu 525
lu 525 Pred 2 meseci
O ZOT NA SHPETO se kut ska mjek ktu ka vec njerez te pa shpirt ktu po spate lek nuk te vjen pastrusja te pastroj ktu po spate lek ste vjen infermjerja te shikoj ktu po spate lek ste vjen doktori tkapi me dor ku jetojm . ZOTI NA RUJT
Tani Leka aman kur do filloj kjo vaksin
Yte maskarenj zoti ashtu do ja u bej dhe ju zoti..ajo doktoresha do ta gjej.ashtu do tja bejn dhe asaj..skan shpirt skan zemer.pusuuuu..
Naprej
A BRAND NEW GAME SHOW IS BACK
32:31
Alev Alev 23. Bölüm
2:12:09
Ogledi 952 tis.
A BRAND NEW GAME SHOW IS BACK
32:31
holding myself accountable
14:17
Dixie's Daycare
8:03
Ogledi 831 tis.
A BRAND NEW GAME SHOW IS BACK
32:31