Temno

Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe 

Ogledi 1,2 mio.
96% 15 000 563

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© \u0026 ℗ Shyhrete Behluli \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Objavljeno

 

7. jun. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 0   
Bujar Sinani
Bujar Sinani Pred 4 urami
PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏
Atid Itarba
Atid Itarba Pred 8 urami
Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Drita ademaj
Drita ademaj Pred 8 urami
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Gerta Kaca
Gerta Kaca Pred 9 urami
Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.
Nana SG
Nana SG Pred 12 urami
Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum
Josely
Josely Pred 12 urami
Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤
Felleze Lamce
Felleze Lamce Pred 13 urami
Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon
Shashi Goud
Shashi Goud Pred 13 urami
sltv.info/label/adCtzciwjpR8oJo/video
Ndoc Brulaj
Ndoc Brulaj Pred 15 urami
Shume bukur
soinhu foitu
soinhu foitu Pred 16 urami
Sa ndjenje mê e bukur se kur behesh gjyshe😍 shum keng me vend suksese si gjithmon perfekt👌
Selime Meco
Selime Meco Pred 16 urami
Super keng
Dorina Shala
Dorina Shala Pred 17 urami
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Dorina Shala
Dorina Shala Pred 17 urami
Bukur shumm❤❤
eli
eli Pred 18 urami
Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭
soinhu foitu
soinhu foitu Pred 16 urami
O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖
Shqipe Lami
Shqipe Lami Pred 19 urami
Api
Silvana Kume
Silvana Kume Pred 19 urami
N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte
Lumturi Xhuti
Lumturi Xhuti Pred 21 uro
Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi
Xy Pr
Xy Pr Pred 21 uro
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
cqvio doli
cqvio doli Pred dnevom
❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata Pred dnevom
Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐
Arjon Sokolaj
Arjon Sokolaj Pred dnevom
Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏
Besart Miftari
Besart Miftari Pred dnevom
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Fiqirete Sade
Fiqirete Sade Pred dnevom
💞
cqvio doli
cqvio doli Pred dnevom
❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Blerta Hasaj
Blerta Hasaj Pred dnevom
Bravo super keng ju knoft zemra
Fatjon Ndreca
Fatjon Ndreca Pred dnevom
Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge
Elif I.
Elif I. Pred dnevom
Te lumt arian shum gëng e mir sukses te me 🤴🧡💚💕💜👏👍 tejtueshme
Hoxha Mimoza
Hoxha Mimoza Pred dnevom
Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤
senni bgon
senni bgon Pred dnevom
O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖
Duk Goraj
Duk Goraj Pred dnevom
JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱
Vincenzo Bajraktari
🤍🤍
Rabie Ivziku
Rabie Ivziku Pred dnevom
Kenge mrekulli👑🌟
Rifat Zaraj
Rifat Zaraj Pred dnevom
Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚
senni bgon
senni bgon Pred dnevom
Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng
Zekije Kabashi
Zekije Kabashi Pred dnevom
Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88
Bukurije Kadriaj
Bukurije Kadriaj Pred dnevom
Jetofshi e u gzofshi gjithmon me nipa e mbesa ishalla, Super keng me shum kuptim 👏👏👍👍
Hateme Shabani
Hateme Shabani Pred dnevom
Ju lu..mt
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta Pred dnevom
Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Kamenica Qameri
Kamenica Qameri Pred 12 urami
shum e bukur kenga❤❤
T R
T R Pred dnevom
U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi
Haxhere Syla
Haxhere Syla Pred dnevom
Ju knoft zemra.
Faton Arifi
Faton Arifi Pred dnevom
♥️♥️
nijuo joing
nijuo joing Pred 2 dnevi
Ju knoft zemra💕
Naije Demaj
Naije Demaj Pred 2 dnevi
Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺
annag cocl
annag cocl Pred 2 dnevi
Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱
Kimete Balliu
Kimete Balliu Pred 2 dnevi
Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
nijuo joing
nijuo joing Pred 2 dnevi
Ju knoft zemra ❤️🇦🇱
Skender Curri
Skender Curri Pred 2 dnevi
Qetesi shpirti jeni
Dean Sefa
Dean Sefa Pred 2 dnevi
Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng
Vlora
Vlora Pred 2 dnevi
💖🙏🇦🇱
annag cocl
annag cocl Pred 2 dnevi
zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏
Sabrije Zekaj
Sabrije Zekaj Pred 2 dnevi
Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏
Hasime Ahmeti
Hasime Ahmeti Pred 2 dnevi
shum ja ke qellu me ket keng urime
Jeton Selmani
Jeton Selmani Pred 2 dnevi
Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻
Bukurie Ferati-Zeqiri
Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️
almendu alpa
almendu alpa Pred 2 dnevi
Lum kush ka gjyshe dashuria me e madhe ne bot
almendu alpa
almendu alpa Pred 2 dnevi
Suksese shyhrete dhe gold ag🙏🙏
Joelr Guooltti
Joelr Guooltti Pred 2 dnevi
According to an official announcement from Qingdao University Hospital in Shandong Province on February 26, its Organ Transplant Center director Zang Yunjin suddenly died that morning at age 57. Numerous sources said Zang committed suicide by jumping off a building. “He jumped out from the 16th floor in Qingdao Hospital. It is not a secret,” wrote one netizen. “There could be an unspoken scandal behind it,” another one added. Zang is not the first organ transplant expert in China that has committed suicide in recent years. Li Baochun, organ transplant expert from the Second Military Medical University in Shanghai, jumped out from the 12th floor in May 2007 and died. Li Leishi, a kidney transplant pioneer from Nanjing General Hospital of the People's Liberation Army in Jiangsu Province, jumped out of his home on the 14th floor in 2010 and died. He was 84. Zhang Shilin, deputy director of the Urology Department at Shanghai Tumor Hospital, jumped out of his office on the 8th floor on March 24, 2014. He hit the hospital's oxygen tank and died. Since the crime of forced organ harvesting was exposed in 2006, a large number of hospitals have been reported to be involved in the atrocity. They include the facilities that Zang used to work.
Artur Hoxha
Artur Hoxha Pred 2 dnevi
Ju knoft ❤️Respeke 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Lule Zefi
Lule Zefi Pred 2 dnevi
Ju knoft zemra ❤️🇦🇱
Orgito Meco
Orgito Meco Pred 2 dnevi
Super keng🙏🙏
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Pred 2 dnevi
Zemra me dhemb shum kurt ti sho pleqit ne pflegeheim shqiptar edhe nuk vin as me visitu edhe kurti vetish a ukan kush sot qith thon po ukan qika me femi ose rreja me femi met kop zemra Njerzi mos harroni se keni mu plak bota rrotullohet
Hava Gashi
Hava Gashi Pred 2 dnevi
Ooo Zoti ju rujt jeni te mrekullushem ni mesazh Shum Shum i mir i gjysheve jena gjyshet ma te lumtura me bot ska ma mir se gjyshe me kan Tash na pasni qit Edhe ne kang zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏
Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa
Bravoooooo ju lumt goja ...suksese paci jeten e gjat
vliduu zeeb
vliduu zeeb Pred 2 dnevi
O se na e gzut zemren neve gjysheve ju lumte goja te dyve jeni nje duet i qellum vazhdoni kshu ju duam shume🇦🇱❤
Rezarta Meaj
Rezarta Meaj Pred 2 dnevi
Zoti te rujt jeni te mrekullushem
Kimete Sadiku
Kimete Sadiku Pred 2 dnevi
Ju lumet goja me kete kenge te mrekullueshme! Goldi insha Allah nena jote pret edhe shume e shume nipa e mbesa!
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Pred 2 dnevi
Das lied ist sehr wertvoll im leben kann mann nicht alles haben die wichtigsten fehlen lebenslang 🥺🥺😭😭😭😭
HIRO SHAFIK
HIRO SHAFIK Pred 2 dnevi
Ni
vliduu zeeb
vliduu zeeb Pred 2 dnevi
Warum sollte mich das interessieren?
zuygj bnsv
zuygj bnsv Pred 3 dnevi
Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Pred 3 dnevi
O zot pre 😭😭😭😭😭😭😭
Arsenida Vidrica
Arsenida Vidrica Pred 3 dnevi
Bravo te pershendes nga londra
Zylejha Berisha
Zylejha Berisha Pred 3 dnevi
Jeni mate miret mos u ndalni kure
admir berisha
admir berisha Pred 3 dnevi
Legjendat e kenges jeni ❤
zuygj bnsv
zuygj bnsv Pred 3 dnevi
Shyret je e zani sherbet e ki kurrmos u plaksh kenget e tu e te goldit jan ma te mirat
Kiza Kryeziu
Kiza Kryeziu Pred 3 dnevi
1 Shyret e ka bo nana ska mo ❤❤
AS3T MUSIC
AS3T MUSIC Pred 3 dnevi
o gold o.king lum kosova qe tka
Mejreme
Mejreme Pred 3 dnevi
Zemra ju kendoft te dyve jeni te mdhej bravo 👏🏻 tekst shkrusit e paska qendis me shpirt e juve u dhasht zoti shendet e suksese 🙏👑👑⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️👋🇺🇸
46FF AMELJO
46FF AMELJO Pred 3 dnevi
Jasha🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻❤❤🍻🍻❤🍻🍻❤🍻❤❤❤❤❤❤❤🍻🍻🍻🍻🍻🤑
Qamile Fangu
Qamile Fangu Pred 3 dnevi
bravo kendofshi gjithmon
dutoiu hour
dutoiu hour Pred 3 dnevi
Shum keng e mir ju knoft zemra te dyve Ju paqim gjithmon me kto kenga te bukura po na knaqni zemren❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋😘😘😘😘😘
Hana Luka
Hana Luka Pred 3 dnevi
O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖
baba gjegj
baba gjegj Pred 3 dnevi
Ju kendof zemra sa kang e bukur
Erlkönig
Erlkönig Pred 3 dnevi
Warum sollte mich das interessieren?
dutoiu hour
dutoiu hour Pred 3 dnevi
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Mia Mitro
Mia Mitro Pred 3 dnevi
Zoti ju gezoft dyve na knaqet me keng domethanse
Hamide Govori
Hamide Govori Pred 3 dnevi
Mrekullitë respekt për ju të dy⭐⭐🌹🌹
Albina Pllavci
Albina Pllavci Pred 3 dnevi
👍👍👍👍👍👍👏👏
Oligeri Geri
Oligeri Geri Pred 3 dnevi
Jeni te mrekullushem Goldi dhe Shyrete 👏👏👏👏👏👌👌🔥🔥🔥🔥
G&g Gjgj
G&g Gjgj Pred 3 dnevi
Shyret je e zani sherbet e ki kurrmos u plaksh kenget e tu e te goldit jan ma te mirat
u thyyy shipkaa
u thyyy shipkaa Pred 3 dnevi
Gold je i vetmi kengtar qe ma qon trupin terqeth hallall tkoft ❤️
Marjeta Shahini
Marjeta Shahini Pred dnevom
Ju lumt goja🤗🤗🤗🤗❤❤
Fioralba Dedej
Fioralba Dedej Pred 3 dnevi
🥰🥰🥰🥰🥰🥰
King Noli
King Noli Pred 3 dnevi
🔥❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
King Noli
King Noli Pred 3 dnevi
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
King Noli
King Noli Pred 3 dnevi
🔥❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
King Noli
King Noli Pred 3 dnevi
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
King Noli
King Noli Pred 3 dnevi
🔥❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
King Noli
King Noli Pred 3 dnevi
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
King Noli
King Noli Pred 3 dnevi
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
King Noli
King Noli Pred 3 dnevi
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
King Noli
King Noli Pred 3 dnevi
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
King Noli
King Noli Pred 3 dnevi
🔥🔥🔥🔥❤️❤️
Rudi Lenti
Rudi Lenti Pred 3 dnevi
Shume e bukur,e mrekullueshme ne tekst,por eshte gjithmone e njejta muzike ne te gjitha kenget e kengetares.mgjth shume e bukur dhe kendojne bukur.
Nafa Nafa
Nafa Nafa Pred 3 dnevi
Urime kanga shum e mir ku kendon golldi e shkrin plus kanga po tregon qe golldi ka gzu nanen shum qe osht ba gjyshe❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗
Teodora Rakuš
Teodora Rakuš Pred 3 dnevi
❤🇦🇱🇽🇰🇦🇱💚🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Fabi
Fabi Pred 3 dnevi
🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮
Naprej
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
Deoni - Hajde Ti
2:50
Ogledi 4 mio.
Gold AG - Plumbi
3:25
Ogledi 75 tis.