Temno

NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K) 

Naroči
Ogledi 4 mio.
97% 39 441 919

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Zabava

Objavljeno

 

16. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
roland perkola
roland perkola Pred 18 minutami
👑👌
roland perkola
roland perkola Pred 18 minutami
👑👑👑
roland perkola
roland perkola Pred 18 minutami
👑👑👑
roland perkola
roland perkola Pred 18 minutami
OTR
roland perkola
roland perkola Pred 18 minutami
Noizy 👑
roland perkola
roland perkola Pred 19 minutami
👑
roland perkola
roland perkola Pred 19 minutami
👑✌️👌
roland perkola
roland perkola Pred 19 minutami
👑👑🤯👌👌✌️
roland perkola
roland perkola Pred 19 minutami
👑🤯
roland perkola
roland perkola Pred 19 minutami
🤯👑👑🤯
roland perkola
roland perkola Pred 19 minutami
👑👌🤯
roland perkola
roland perkola Pred 19 minutami
👑
roland perkola
roland perkola Pred 20 minutami
Otr
roland perkola
roland perkola Pred 20 minutami
Otr
roland perkola
roland perkola Pred 20 minutami
Otr
EMILAJNO Manellari
SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI
LORI FF YT
LORI FF YT Pred uro
super kANg kush eshte me mu like
Bini Official
Bini Official Pred 2 urami
🌷🌷❤️❤️😉😉😉
Igli Rama
Igli Rama Pred 2 urami
OTR LIKE
Enver Murtati
Enver Murtati Pred 2 urami
boss
Marnox
Marnox Pred 5 urami
uzas za kur ne ja biva pesnava
Luca Hirsch
Luca Hirsch Pred 7 urami
Wallah das ist der Onkel von meinem Freund…
Albania Albania
Albania Albania Pred 13 urami
King
afrim beqiri`
afrim beqiri` Pred 13 urami
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Durresi Durresi
Durresi Durresi Pred 14 urami
Bravo cuni lagjes
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi Pred 15 urami
noizy
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi Pred 15 urami
zinjo
leo leo
leo leo Pred 16 urami
Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!
roland perkola
roland perkola Pred 16 urami
👌👌👑🤯👌
roland perkola
roland perkola Pred 16 urami
👑👑
Kleard Nikolli
Kleard Nikolli Pred 17 urami
OTR BRO king
Le Lui
Le Lui Pred 18 urami
Noizy fineeeem feat !!!!
Efe BERK ARNAVUT
Efe BERK ARNAVUT Pred 18 urami
Respect from Turkiye 🇦🇱🇹🇷
Sherif _rashiti
Sherif _rashiti Pred 19 urami
2024 kush e ngjon hala
Bujar Idrizi
Bujar Idrizi Pred 20 urami
Super kenge 🇦🇱💪🏆
Sara Zabërgja
Sara Zabërgja Pred dnevom
real life bravoo
Romina Daja
Romina Daja Pred dnevom
🤩😘
ff klejdo
ff klejdo Pred dnevom
sa like për noizy
aigokeros tavros
aigokeros tavros Pred dnevom
NOIZY !!! Ke qejf të dëgjosh këngët e tij ! RESPEKT !!!
Ili Osmanaj
Ili Osmanaj Pred dnevom
GRUPI OTR JAN TE PA VDEKSHEM
Gëzim Selami
Gëzim Selami Pred dnevom
Një menaxherial i përkryer, që si resiston gishti asnjë "gangsteri" për ta klikuar kur sheh prezantimin e videos me foto. 👍 Përshëndetje nga Tetova!
Selman Lambaj
Selman Lambaj Pred dnevom
👏 bravo
Eneri Zito
Eneri Zito Pred dnevom
Respect form🇦🇱
WHISKY FF
WHISKY FF Pred dnevom
Verse] Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit
Aleksander Hamzaj
Aleksander Hamzaj Pred dnevom
Shum bukur kenga je i madh vlla respekte 👋👍🙏🙏
roland perkola
roland perkola Pred dnevom
👑👑🤯🤯👑
roland perkola
roland perkola Pred dnevom
Otr
finemi ola
finemi ola Pred dnevom
O ylli i botse e ke qare kegen na te gjitha ke ze nojzi🤗🥰😇🤩😁💌
Greta Rusi
Greta Rusi Pred dnevom
Lyrics👇💕 Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it Like 🔥☄
Endi
Endi Pred dnevom
Un jam nipi dibranit👑👑
Aldo Aldi
Aldo Aldi Pred dnevom
Shum nolt
Elton Kapaj
Elton Kapaj Pred dnevom
Made Noizy
ALBANIA BLOOD
ALBANIA BLOOD Pred dnevom
Kush osht me OTR 👌 🖤🇦🇱🤍
Shuajb Vrana
Shuajb Vrana Pred dnevom
😘👌👌👌👌
Po Joni
Po Joni Pred dnevom
Hup
mozzik my world
mozzik my world Pred dnevom
#OTR
cristy zekio1
cristy zekio1 Pred dnevom
Love youuuuuuuu
ST DANJEL
ST DANJEL Pred dnevom
Nojzi is the most beautiful singer
Ballaban Koka
Ballaban Koka Pred 2 dnevi
Nojzi. Me. I miri
Ballaban Koka
Ballaban Koka Pred 2 dnevi
Bravo. Nojzi
Klea Bruci Klea
Klea Bruci Klea Pred 2 dnevi
Kush është me OTR
VENOM
VENOM Pred 2 dnevi
👊
Kleart Orgen
Kleart Orgen Pred 2 dnevi
🇦🇱🇦🇱
Alboz ALB
Alboz ALB Pred 2 dnevi
This is terrible absolutely shit. OTR for life tho
ARI PRO
ARI PRO Pred 2 dnevi
❤😏❤
drama girli
drama girli Pred 2 dnevi
Super prz
Xhulian Litos
Xhulian Litos Pred 2 dnevi
Te pergezoj per kete kenge noizy je kengetar im i preferuar bravo kenge tamam per jeten qe jetojme
skerdi skkerdi
skerdi skkerdi Pred 2 dnevi
Respect from Albania 🎖🏆🏅🥇
Valmir Kepi
Valmir Kepi Pred 2 dnevi
E lash macen me ndegju dhe kur u ketheva macja ishte be luan 💪🏻 @noizy
roland perkola
roland perkola Pred 2 dnevi
👑👑👌🤯
Kristjan Gjetaj
Kristjan Gjetaj Pred 2 dnevi
Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit
Nikola Fejzi
Nikola Fejzi Pred 2 dnevi
sltv.info/label/oNpqtJnCqaZrqpA/video
Mirela So
Mirela So Pred 2 dnevi
Geli ne videoclip sara 🤤🤤🤤🤤
Gabry A.V.A
Gabry A.V.A Pred 2 dnevi
uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, vetem flak, vetem me i miri, oh te hangsha noizyn!!!!!!!!!!!!
Alfa Plan
Alfa Plan Pred 2 dnevi
Only one king can do this like him bravooooo RESPECT🇲🇰🇲🇰
Nazmi Agushi
Nazmi Agushi Pred 2 dnevi
sltv.info/label/oNadzdG2roVlg2c/video
Albanian Lyrics 007
Albanian Lyrics 007 Pred 2 dnevi
Ke 10 vjet tnjetin tekst o kar vetem i ndrron melodin
Best Of M7
Best Of M7 Pred 2 dnevi
O vlla e ke ba ket koment te kng dhe Rreperi i Gabum
Nazmi Agushi
Nazmi Agushi Pred 2 dnevi
I mean u kinda want to represent jesus by the table of fruits that falled down from heaven for people.
Nazmi Agushi
Nazmi Agushi Pred 2 dnevi
NOIZY THIS COMENT GOES PERSONALY FOR YOU. CALM DOWN IF U GOT TROUBLE WITH GOLD AG U SHOULD CALM DOWN. U GUY'S AND WE MUSLIMS MUST CALM DOWN, AND HANG TOGETHER. WE ALSO MUST PREPARE OURSELVES FOR JESUS'S RETURN. TAKE CARE . I KNOW U ARE OLD ENOUGH TO UNDERSTAND. I MEAN ASK GOLD AG ABOUT HOW CROSS PEOPLE AND MUSLIMS WILL BE ONE.
Username ;
Username ; Pred 2 dnevi
Cka keni degju mbesoni nuk eshte asgje me ca do degjoni🥶
Bulqiza Foto Video
Bulqiza Foto Video Pred 2 dnevi
shume bukur pershendetje nga Bulqiza Shqiperi
DonyBOY
DonyBOY Pred 2 dnevi
Respect from germany 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪
Fitim Cubi
Fitim Cubi Pred 2 dnevi
ska me ty o baba i rrepit🥇
Gamer From HELL
Gamer From HELL Pred 2 dnevi
Don kari a karrr
FF FENIX
FF FENIX Pred 2 dnevi
Super frestyle
Elgin
Elgin Pred 3 dnevi
Like nese nojzy eshti njishi
Sandra Mema
Sandra Mema Pred 3 dnevi
bravo nje kenge shm.e bukur ❤❤❤❤❤❤😍😍
Fatmir Lushaj
Fatmir Lushaj Pred 3 dnevi
Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit
Mali Alla
Mali Alla Pred 3 dnevi
Bavooo
Valon 2007
Valon 2007 Pred 3 dnevi
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
thereal bonez 187
thereal bonez 187 Pred 3 dnevi
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Auto Servis
Auto Servis Pred 3 dnevi
Ma i miri je
planiafer tv
planiafer tv Pred 3 dnevi
Beh dhe 2
Aramush Aradinaj
Aramush Aradinaj Pred 3 dnevi
Respect for you bad boys don't really make 5PM
DAY Tube
DAY Tube Pred 3 dnevi
Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌
endr krrashi
endr krrashi Pred 3 dnevi
Nojzi king 😈
injo zlatan
injo zlatan Pred 3 dnevi
🔝
injo zlatan
injo zlatan Pred 3 dnevi
🔝
injo zlatan
injo zlatan Pred 3 dnevi
🔝
injo zlatan
injo zlatan Pred 3 dnevi
🔝
Naprej