Temno

Vjosa Osmani merr detyren si Presidente e Kosovës 

Ogledi 3,1 tis.
101% 31 -0

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit euronews.al/al për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota.
Abonohuni në kanalin tonë në SLtv: bit.ly/3oEW3AU
Na ndiqni në Instagram: euronews_al...
Facebook: euronews.al/
Twitter: EuronewsAlbania

Objavljeno

 

6. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 2   
B
B Pred 29 dnevi
Vjollca tash dobesohju pak suksese ne detyrene re
Festim Kertusha
Festim Kertusha Pred mesecem
Zonje. E. Madhe. Perpara🇦🇱🇺🇸
Naprej
Swiss Alps
25:03
Ogledi 891 tis.
Histori Dashurie "Imazh" RTK
15:17