Temno
  • Bora zemani
Binjaket - Loja te befte mire Bora Zemani dhe Donald Veshaj - Vizion Plus
11.43
Pred 5 meseci
Ne kete format 'Binjaket' do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, ...
Emocionuese; Çfarë bëri Mevlani që Bora, Antonela, Shkëlqimi të shpërthenin në lot - Përputhen 7 Maj
1.02.07
Pred dnevom
Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe ...
Xing me Ermalin/ Bora Zemani quan gabim Vin Velin, tregon arsyen e ndarjes prej tij (20.01.2018)
4.41
Pred 3 leti
Ndarja e e moderatores Bora Zemani nga Dj Vin Veli bëri bujë në rrjetet sociale. Por pas Velit për ndarjen ka folur sot edhe ...
Duplex - Bora Zemani ne Duplex (13.10.2018)
12.06
Pred 2 leti
www.tvklan.al Emision LIVE nga Turjan Hysko.
Mevlani nuk përmbahet, shpërthen në lot, pas tij edhe të tjerët - Përputhen, 7 Maj 2021
20.52
Pred dnevom
Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe ...
Shiko kush përgjigjet me Bora Zemani & Niko Komani
4.18
Pred 3 leti
Moderatore: Luana Vjollca Kapitenë: Edi Manushi & Gent Hazizi Të ftuar: Arbi Mazniku, Ronela Hajati, Eni Jani, Niko Komani, ...
Ne Kurthin e Piter Pan - Bora Zemani (Sezoni 3)
30.42
Pred 10 meseci
NëKurthinePiterPan | Një përrallë moderne për ata që nuk duan të rriten nga Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka në #TvKlan.
Zbulohet shkaku i ndarjes së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt
2.04
Pred dnevom
Per te mos humbur asnje video rreth showbizit dhe estrades klikoni butonin SUBSCRIBE.
Rudina - Bora Zemani per here te pare me Arborin ne studio! (20 Korrik 2020)
26.53
Pred 9 meseci
Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për ...
Guximtarët - Noizy & Xhevdet Jashari
42.14
Pred 3 leti
WEBSITE: digitalb.al/ FACEBOOK: Digitalb INSTAGRAM: ...
Xing me Ermalin 61 - Bora Zemani
44.48
Pred 3 leti
Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në SLtv! Ermal Mamaqi është I ...
Bora preket teksa vijon prezantimin e programit - Përputhen, 7 Maj 2021
5.27
Pred dnevom
Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe ...
Dance with me Albania - Bora & Alban
12.34
Pred 4 leti
www.tvklan.al Dance format by Endemol & TvKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.
Bora Zemani këndon "She will be loved" nga Maroon 5 në "E Diell" 17 mars 2019
2.51
Pred 2 leti
Autor: Edi Manushi Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ ...
Tek Une 22072017 - Bora Zemani
21.39
Pred 3 leti
IN Tv Albania Follow us: intvalbania intvalbania intvalbania Offcial ...
Xing me Ermalin - Bora Zemani - Emisioni 19 - Sezoni 2! (20 janar 2018)
47.14
Pred 3 leti
Facebook: tvklan Emision LIVE nga Ermal Mamaqi ne KLANHD & TVKLAN.
Mevlani i emocionuar: “Të gjitha lotët do të t’i kthej në buzëqeshje” - Përputhen, 7 Maj 2021
5.59
Pred dnevom
Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe ...
Rudina/ Vin Veli flet per ndarjen me Bora Zemanin (14.12.17)
3.30
Pred 3 leti
Ndarja e çiftit të njohur DJ Vin Veli dhe moderatores Bora Zemani është përfolur gjatë në rrjetet sociale, por asnjë prej tyre nuk ka ...