Temno
  • Top channel
Edicioni Informativ, 17 Prill 2021, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
10.31
Pred 14 urami
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Edicioni Informativ, 17 Prill 2021, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
27.55
Pred 14 urami
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Top Channel/ Ushtria amerikane “zbarkon” në Durrës/ Përgatitjet për “Defender Europe 2021”
2.40
Pred 14 urami
Ndërsa pak ditë na ndajnë nga dita kur forcat ushtarake amerikane do të nisin një stërvitje në vendin tonë, përgatitjet kanë nisur.
E papritur, Sindi mes lotësh heq mikrofonin dhe lë programin… - Përputhen, 15 Prill 2021
58.10
Pred 14 urami
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ...
Edicioni Informativ, 17 Prill 2021, Ora 12:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
11.50
Pred 14 urami
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Jasmina qan me ngashërim në studio, a ka rënë në dashuri me Andin? - Përputhen, 16 Prill 2021
1.02.57
Pred dnevom
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ...
Top Channel/ Masterplani! Si do të transformohet porti i Durrësit
2.36
Pred 14 urami
Kompania Emaar nga Emiratet e Bashkuara Arabe, në prezencën më shumë se 1000 qytetarëve durrsak, paraqiti dje ...
Antonela - Atdhe takimi i munguar, që provokon gjatë të gjithë kohës - Përputhen, 14 Prill 2021
52.57
Pred 14 urami
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ...
Edicioni Informativ, 16 Mars 2021, Ora 12:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
28.43
Pred mesecem
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Edicioni Informativ, 16 Prill 2021, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
31.53
Pred dnevom
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Episodi i plotë: E Diell 4 Prill 2021 Entertainment Show
5.24.03
Pred 7 dnevi
"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë ...
Top Channel/ EMMAR prezanton projektin për transformim në port turistik. Alabbar: Moment historik
2.46
Pred 14 urami
Kompania Emaar nga Emiratet e Bashkuara Arabe, në prezencën më shumë se 1000 qytetarëve durrsak, paraqiti masterplanin e ...
Të acaruar të gjithë me Tean “Do të nxjerr fytyrën e vërtetë…” “E Diell”, 4 Prill 2021
35.40
Pred 7 dnevi
Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Dea Mishel, Shqipe Hysenaj, Andi Shehi, Ana ...
Top Channel/ Masterplani i Portit të Durrësit/ EMMAR prezanton projektin për transformim
4.38
Pred dnevom
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Edicioni Informativ, 15 Prill 2021, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
30.48
Pred 14 urami
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Top News - Nëse perëndimi nuk ndal Putinin/ Ukraina: Do ndërtojmë armë bërthamore
1.32
Pred dnevom
Ukraina ka paralajmëruar se do të ndërtojë armë bërthamore për të luftuar Rusinë nëse perëndimi nuk e lejon atë ti bashkohet ...
Top Channel/ Luftë në Europë brenda disa javësh, paralajmërimi i gjeneralit amerikan
1.13
Pred 14 urami
Rreziku shkon nga I vogël, deri në mesatar që Rusia brenda disa javësh tënisë pushtimin e Ukrainës, pohoi gjenerali Tod Wolters ...
Top Channel/ Amerikanët në Durrës/ Mbërrijnë në port mjetet e ushtrisë për stërvitjen
1.14
Pred 14 urami
Ndërsa pak ditë na ndajnë nga dita kur forcat ushtarake amerikane (26 prill) do të nisin një stërvitje në vendin tonë, përgatitjet ...
Top Channel/ Bombë vëllait të ish-gjyqtarit, tritol në shtëpinë e të afërmit të gjyqtarit Ndreca
1.38
Pred dnevom
Një sasi prej rreth 300 gramë tritol shpërtheu mbrëmjes e së enjtes në shtëpinë e Shpëtim Ndrecës, në Mamurras, i cili është ...
Edicioni Informativ, 16 Prill 2021, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
28.07
Pred 14 urami
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...